مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: رفع مشکل ورود Cannot login
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27
(۱۳۹۲/۱۰/۱۰، ۲۳:۲۷:۵۴ عصر)saman151 نوشته است: [ -> ]سلام..من به قسمت کنترل پنل مدیریت > پیکربندی > تنظیمات > General Configuration
رفتم...قسمت Cookie Path خودش نوشته بود /mybb/، من هم در قسمت Cookie Domain
my-stars.ir. رو وارد کردم..
اما حالا وقتی آدرس انجمن رو(http://my-stars.ir/mybb/) داخل نوار آدرس میزنم باز هم نمیاره!!!!!!
مشکلش چیه؟؟؟؟؟

اصلا سایتتون بالا نمیاد , اینها فقط ربط دارند به مشکل ورود و خروج و...
لطفا بگین ک چجوری حلش کنم؟؟؟؟؟.....
بالاخره من نفهمیدم شما روی لوکال نصب کردی یا روی هاست؟تا حالا 4 تا تاپیک سرزدم دقیقا همین مشکل شما گفته شده بود.لطفا یه جا بذارید پست هاتونو.یه تاپیک مربوط خودش.یا اینکه یه تاپیک باز کنید.
(۱۳۹۲/۱۰/۱۱، ۱۱:۵۹:۲۹ صبح)firstboy000 نوشته است: [ -> ]بالاخره من نفهمیدم شما روی لوکال نصب کردی یا روی هاست؟تا حالا 4 تا تاپیک سرزدم دقیقا همین مشکل شما گفته شده بود.لطفا یه جا بذارید پست هاتونو.یه تاپیک مربوط خودش.یا اینکه یه تاپیک باز کنید.

روی لوکال هاست نصب کردن و انتظار دارند که سایت برای همه با آدرس my-stars.ir بالا بیاد Big Grin
سلام دوستان می خواستم یه تاپیک باز کنم دیدم این تاپیک است و گفتم مشکلم رو اینجا مطرح کنم

تالار سایت ام با یوزر های جدید خیلی راحت می تونن لاگین کنند اما یوزر های قدیمی همشون می گه یوزر و پسورد اشتباه است !!!

لطفا راهنمایی کنید
حتما پلاگین یا چیزی باعث شده که پسورداشون بهم بریزه.
اول از همه باز سازی و بهینه سازی کن جدولاتو.بار ها بحث شده.

دوم از همه اگر درست نشد از طریق ایمیلشون باهاشون ارتباط برقرار کن و بگو که اگر این مشکل رو دارید رمز مد نظر رو بگید تا خودتون تغییرش بدید که بتونن وارد بشن.
دوست من حدود 4000 تا یوزر دارم !!!! چطور می تونم تک تک به درخواست خودشون تغییر بدم

پلاگین خاصی نصب نکرده ام
من حاظرم هزینه کنم که کسی این مشکل ام رو حل کنه از مدیران خواهش دارم کمک ام کنند
نقل‌قول: من حاظرم هزینه کنم که کسی این مشکل ام رو حل کنه از مدیران خواهش دارم کمک ام کنند
ایشالا راه حل رو پیدا می کنی.
ولی فعلا می تونی یه آموزش تغییر رمز با استفاده از ایمیل آماده کنی و اون برای همه کاربران ایمیل همگانی بفرستی با عنوان اطلاعیه تغییر رمز...
جالب اینجاست رمز به ایمیل های ایرانی مثل چاپار می فرسته اما یاهو و .... نمی فرسته چکار کنم ؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27