مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین بخش بازی Game Section
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
دوستان سلام . من نصب کردم برام ارور داد که تو پیوست می بینین . فایل های زبان رو هم جایگزین کردم و غیر فعال و دوباره فعال کردم اما متاسفانه مشکل برطرف نشد . ممکنه کمک کنین ؟
(۱۳۹۰/۱/۱۲، ۲۳:۱۶:۵۰ عصر)kabus نوشته است: [ -> ]دوستان سلام . من نصب کردم برام ارور داد که تو پیوست می بینین . فایل های زبان رو هم جایگزین کردم و غیر فعال و دوباره فعال کردم اما متاسفانه مشکل برطرف نشد . ممکنه کمک کنین ؟

inc/plugins/games.php را در نوت پد باز کنید، و save as کنید و اینکدینگ آن را روی ANSI بگذارید
(۱۳۹۰/۱/۱۳، ۱۸:۲۸:۰۰ عصر)saeid021 نوشته است: [ -> ]والا تبدیل کردیم 1.6 کلی نصب کردم بعد ارور داد به کلی پاکش کردم

یه با مرام نیست اینو مثه پلاگین پیام خصوصی برای کاربرانی که عضو میشن درست کنم

اون پلاگین هم نسخش 1.4 بود ولی یکی هم 1.6 کرد هم تنظیم بدونه ارور نصب شد خدا خیرش بده

اینم همین کارو کنین ممنون میشیم خیال همه کاربرا راحت میشه خداییش 5 مینم وقتتونو نمیگیرهHeartHeartHeart قربونتون

الان مشکل چیه؟ دقیقا باید چی کار کنیم؟ تبدیل کنیم؟ خطا یابی کنیم؟ ؟؟
دمت گرم داداشی درست شد ممنون

فقط تو پنل ادمین شکله پلاگین به این صورته؟

http://www.up.iranblog.com/images/u4v1si...f094s5.png
(۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۱:۰۰:۰۳ صبح)DORODbarMYBB نوشته است: [ -> ]دمت گرم داداشی درست شد ممنون

فقط تو پنل ادمین شکله پلاگین به این صورته؟

http://www.up.iranblog.com/images/u4v1si...f094s5.png

خوب فایل رو با notepad++ باز کن، encoding رو بزار رویUTF-8 WITH OUT BOM درست میشه!
حالا به همین صورت باشه که مشکلی نیست بقیه چیزاش کاملا سالمه باز هم اضافه کردم فقط سر زبان پلاگین به این صورته بقیه جاها سالمه

مشکلی پیش نمیاد که؟
مشکل تو نمایش متون فارسی هست فقط!
بهنام جان سپاس . مشکلم رو برطرف کردی
واسه من تنظیماتش نمیاد××××!!!!!!!!!!
من دانلود کردم . فقط تو هاست طبق آموزش 14 رو به 16 تغییر دادم . همه گزینه ها درسته . همه ی منو های تنظیمات بازی هم درسته . فایلهای ضمیمه هم مشکلی ندارن . در کل همه چیز درسته و نصب این پلاگین کلا 2 دقیقه هم زمان نبرد .

با تشکر از این پلاگین مفید
اتفاقاً نصبش خیلی اسونه وقت زیادی هم نمیگیره. شما که میگین سخت ترین پلاگینه یعنی از گوگل سئو نصبش سخت تر و وقت گیر تره؟ اون که 10 تا یکی هم نتونستن درست نصبش کنن
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13