مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین بخش بازی Game Section
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13
همین الان تو 30 ثانیه برای بار دوم نصبش کردم. یه آپلود داره یه اکسترکت و بعدشم فعال سازی
نه بابا دعوا چرا یه نظر دادی منم نظرمو گفتمSmile
بحثی نیست . مهم اینه که بقیه بتونن از امکانات مفید استفاده کنن .

نگاه کنی من زیاد اهل پست زدن نیستم . معمولا مشکلاتم رو با خوندن پست سایر اعضا حل میکنم . الان هم دیدم چند نفری مشکل داشتن خواستم راهنمایی شده باشه .

کلا چند ثانیه طول میکشه که آپ بشه روی روت . بعدم اکسترکت میکنی و فقط 14 رو به 16 تغییر میدی . در غیر اینصورت در قسمت پلاگینها میگه این پلاگین مربوط به این ورژن نیست . بعدم فعال سازی . کلا 2 دقیقه هم وقت نمیگیره . توی خودش هم یه بازی pacman رو داره . واسه اضافه کردن هر بازی هم فقط چند ثانیه واسه آپ کردن فایل tar زمان میبره .

وقتی من که 1 ماهه انجمنم رو راه انداختم به این سرعت میتونم نصبش کنم دیگه بقیه دوستان که باید خیلی راحت تر انجام بدن .

بهرحال قصد ریا نداشتم . خواستم بگم نه ویروس داره نه عدم همخوانی نه مشکل دیگه ای .

زت زیاد
برای 1.6 چیزی هست
چجوری من بلد نیستم من با ویبولتین میکردم الان با مای بی بی بلد نیستم کار کنم
فايل پلاگين رو باز كن و عدد جلوي "compatibility" كه 14 هست رو به 16 تبديل كن. اون ستاره كنار عدد هم دست نزن
(۱۳۹۰/۳/۶، ۱۰:۴۹:۲۶ صبح)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]فايل پلاگين رو باز كن و عدد جلوي "compatibility" كه 14 هست رو به 16 تبديل كن. اون ستاره كنار عدد هم دست نزن

ببخشید
این کلمه ی بالا کجا قرار دارد
يكم بياين پايين مي بينينش
برای من بعد فعال سازی این ارور هارو بالای انجمن میده

[تصویر:  r1256_khansariha.png]
اینجور که من دیدم همه جاش از functions یک چیز نوشته تو فایل منیجر inc>functions.php ببینید هست یا حذف شده چون همشو از function میده که این یک چک کنید
اگه نبود چکار کنم ؟
البته وقتی فعال میکنم بخش بازی میاد ولی تو کل صفحات این ارور میاد
اره هست چک کردم بود
حالا باید چکار کنم؟
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13