هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: با توجه به مطالب و منابع مطرح شده در ارسال شماره 1 به نظر شما کدام گزینه مناسب است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
نام زبان فارسی در انگلیسی فقط Persian می باشد و نباید به صورت فینگیلیشی Farsi نوشته شود.
83.33%
50 83.33%
استفاده از نام Farsi به جای Persian موردی ندارد.
1.67%
1 1.67%
نام زبان فارسی در انگلیسی فقط Farsi است و باید جایگزین Persian شود.
6.67%
4 6.67%
تفاوتی ندارد
8.33%
5 8.33%
در کل 60 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی: Persian یا Farsi
فکر کنم اشتباه زدم.می خواستم اولی رو بزنم.
escada, از January 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
پاسخ
منم پرشین را انتخاب کردم
پاسخ
بابا اون بنده خدا دو سه ماه پیش پست داده
تاریخ ارسال پستهارو ببینید و با خونسردی نظر بدید.
پاسخ
 سپاس شده توسطLow Battery (۱۳۸۹/۵/۴، ۰۲:۱۷:۳۱ صبح) ، Ahmad (۱۳۸۹/۵/۴، ۱۰:۰۷:۵۸ صبح)
چرا باید نام پارس به فارس و پارسی به فارسی و پارسی به persian تبدیل بشه چرا نباید همون پارسی باشه؟ من به شخصه زیاد از زبان عربی خوشم نمیاد(خیلی هم بدم میاد) (به اسلام و قرآن توهین نشه زبان عربی عربها رو از زبان عربی قرآن جدا حساب کنید)
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۲۴:۴۱ عصر)D-Tizzler نوشته است: لابد از باحالیه پرشین ها و عرب ها هست که عرضه نداشتن تا حالا نتونستن یه اسکریپت فروم بسازن؟؟؟؟

خب نمیتونن!!!

تنها کاری که بلدن اینه که یا اسکریپت مامبو و چیزای اوپن سورس دیگه رو بیارن اسم خدشون رو بزنن روش!

و بگن کاری گروه ... فلان!!!

یا نهایت فارسیش بکنن! فارسی کردن خوبه! استقبال هم میشه!

ولی به هر حال اگه میتونستن بعد از 6 سال ایرانیا هم یه اسکریپت فروم درست حسابی ساخته بودن برای خدشون!

فقط بلدیم نرم افزارهای دیگران رو 2 در بکنیم!

پس ببینید! اجدادتون هم هیچ عددی نبودن! وگرنه شما که به اجدادتون مینازید چرا هنری ندارید؟

کلا ایرانیا رو میگم!

همین mybb هم یه استرالیایی درست کرد!

یه ایرانی عرضه داشت همچین چیزی بسازه؟ این همه سیستم فروم هست یکیشون ایرانی نیست!

این حرفتو قبول دارم چرا پارسی ها (نه پرشین ها) نمیتونن یه اسکریپت بسازن ؟ اما اصلا جوابتو قبول ندارم دلیلش اینه که فکر کنم اصلا اسپانسری برای اینکار وجود نداشته باشه شما مثلا یه نرم افزار یا بازی خارجی رو ببین تقریبا 100-200 نفر (بازی ها) روش کار کردن تا بسازنش خوب ایرانی ها هم میتونن ولی هزینه هاشو کی میخواد تامین کنه شما؟؟؟!!! اگه تو ایران یه ذره به اینترنت و نرم افزار اهمیت میدادن الا وضع این نبود که یه تازه از تخم در اومده ای مثل شما بیاد با زبان پارسی به زبان پارسی ایراد بگیره.در مورد الفبای پارسی هم که دیگه نمیشه کاریش کرد متاسفانه ما داریم با خط عربی مینویسیم

نقل‌قول: من درست کردم اتفاقا! 4 سال پیش!

یه چیزی 3-4 سال پیش چیکار کردی که اینقدر از خودت تعریف میکنی همش میگی 3-4 سال پیش اصلا 3-4 سال پیش میدونستی نت چیه؟ Big Grin

نقل‌قول: ارتش آمریکا و روسیه رو میتونی با ارتش ایران مقایسه بکنی؟

چرا اونا 100 سال پیش بمب اتمی داشتن!؟

ولی ما اونموقع اصلا نمیدونستیم اتم چیه؟

چون ما پرشین هستیم و میگیم از همه بهتریم؟

جواب ابلهان خاموشی است

نقل‌قول: از من بپرسی میگم نه پرشین نه فارسی! Huh
انگلیسی! Big Grin

در مورد این که میگی نه پارسی نه عربی فقط انگلیش

من از انگلیش بدم نمیاد ولی فکر کنم شما تازه انگلیش یاد گرفتی الانم از ذوق تو پوست خودت نمیگنجی.Tongue
میخوای از مدیر انجمن بخوایم یه بنر تبلیغاتی بزرگ تو تمام صفحات بزنه که D-tizzler انگلیسی بلده؟!!!!!!!Big Grin. واو چه کار شاخی کرده انگلییییییییسسسسسسسسسسسسییییییی بلده. که اونم شک دارم (واقعا بلدی؟)

بیخیال بچه ها دیگه خیلی تو ذهنش نذنید بزرگ نمیشه بذارین ذوقش رو بکنه

The Persian Is Awesome and Persia Is Your Mother Land Don't Become A Traitor to Your Mother Land. Is It Clear Stupid Kid?

به قول شاعر که میگه:
اتحاد ما واسه ایران یه خاره تو چششششم کسایی که میخوان بزنن ضربه بهش {یاس}

خواهشا دیگه این بحث رو کشش ندید

مدیران انجمن خواهشا این تاپیک رو ببندید دیگه داره از بحث خارج میشه

Some body loves you,some Body needs you,Some body thinks about you every single day,that some body is me, I Love Persia (I wish it be Pars Even in English)
خواستند ما را دفن کنند ، غافل از اینکه ما بذر بودیم!

طراحی حرفه ای سایت
اخبار بلاکچین
پاسخ
در مورد ساخت اسکریپت مخالفم چرا فکر میکنین همه چیزو خودمون باید بسازیم و همه چیزمون وطنی باشه!
خب هر کشوری توی یک چیزی قوی باشه خیلی خوبه! ما الان توی بتن سازی رتبه ی اول یا دوم جهانو داریم ولی نمیتونیم ازش به درستی استفاده کنیم....توی همون نمیایم فعالیت کنیم.
بذار یک مثال بزنم.
اتوبان تهران شمال رو چینی ها گفتن ما ۴ ساله میسازیم ۱۰ سال هم عوارضیش واسه ما باشه....اینو کی گفتن ۱۸ سال پیش...تازه فقط پول عوارضیشو میگرفتن.
یک الاغی اومد گفت نه خودمون میتونیم بسازیم...اشتغال زایی هم میشه و به بیگانه هم نیازی نداریم.
الان میشد ۴ سال باشه که اتوبان دست خودمون باشه و کلی هم ازش استفاده کرده باشبم.
بودجه های مملکت هم تلف نمیشد و هزار تا چیز دیگه.
اقا اسپانیا(فکر کنم) توی پل سازی خداست! چرا نمیدیم پل هامونو اون بسازه که هم بتونیم بهشون اعتماد کنیم و هم کمتر خرج کنیم.
یادتون باشه ۵ سال پیش یک پل توی رشت ساختن که وقتی از دو طرف شروع کردن و به وسط اومدن دیدن نیم متر دو قطعه ی پل با هم اختلاف داره و به هم نمیرسه!
خب مگه احمقیم اینجوری پولمونو هدر بدیم و بعد مضحکه خاص و عام بشیم!

توی هر کشوری که از یکی بپرسین ایرانو میشناسی بهت زل میزنه میگه what!
ولی بگو پرشین...کلی هم باهات حرف میزنه! باور نداری برو توی چت امتحان کن
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
نقل‌قول: در مورد ساخت اسکریپت مخالفم چرا فکر میکنین همه چیزو خودمون باید بسازیم و همه چیزمون وطنی باشه!
خب هر کشوری توی یک چیزی قوی باشه خیلی خوبه! ما الان توی بتن سازی رتبه ی اول یا دوم جهانو داریم ولی نمیتونیم ازش به درستی استفاده کنیم....توی همون نمیایم فعالیت کنیم.

چرا اسکریپت ها مونو نباید خودمون بسازیم چرا فقط تو یه چیز قوی باشیم چرا نباید تو همه ی زمینه ها شاخ باشیم؟ مگه ما چیمون از بقیه کمتره ؟ در ضمن پارس نه پرشین تازه انگلیشش هم میشه پرژن نه پرشینBig Grin

طراحی حرفه ای سایت
اخبار بلاکچین
پاسخ
(۱۳۸۹/۷/۲، ۱۴:۵۵:۴۳ عصر)amin20100 نوشته است:
نقل‌قول: در مورد ساخت اسکریپت مخالفم چرا فکر میکنین همه چیزو خودمون باید بسازیم و همه چیزمون وطنی باشه!

چرا اسکریپت ها مونو نباید خودمون بسازیم چرا فقط تو یه چیز قوی باشیم چرا نباید تو همه ی زمینه ها شاخ باشیم؟ مگه ما چیمون از بقیه کمتره ؟ در ضمن پارس نه پرشین تازه انگلیشش هم میشه پرژن نه پرشینBig Grin

عزیزم سنگ بزرگ علامت نزدنه
یک کاری کنین مثلا توی یک بخش بگن اگه لیرانی این کارو بکنه مو لا درزش نمیره...بعد برین سراغ جاهای دیگه
الان توی ایران و منهای دشمنی mybbiran.com & mybbhelp.ir ما چندین پلاگین توپ داریم که توی کل دنیا داره استفاده میشه و مدیرای این دو تالار نوشتن...مگه بده؟؟؟؟لازم نیست اسکریپت فروم ساز داشته باشم.کافیه به روز باشیم همین
اشتباه تایپی بودHeart

پاسخ
نقل‌قول: عزیزم سنگ بزرگ علامت نزدنه

سنگ بزرگ پشتوانه ی بزرگ هم میخواد تا وقتی یه مسئولین نسبت به نرم افزار بی توجه باشن وضع همینه

راستی چرا همش میگین نیازی نداریم اسکریپت بنویسیم؟
البته یه جورایی شما حق دارین اگه ایرانیا اسکریپت بنویسن میخوان به قیمت خدا تومن بفروشن!!!!

طراحی حرفه ای سایت
اخبار بلاکچین
پاسخ

میدونید چیه
تحریم به ما هیچ لطمه ای نزده Huh
واقعا اینه
واقعا تحریم باعث این شده که کشور ما آباد تر بشه ؟ باعث شده که ما رو پا خودمون باشیم ؟
من در بقیه رشته ها و موارد نمیدونم ولی در زمینه دیجیتال و کامپیوتر کشور ما پکیده
میدونی چرا
چون
ما عادت کردیم سی دی ویندوز را به قیمت 500 تومن بخریم
چون عادت کردیم نرم افزار های کرک شده استفاده کنیم
چون پک های مجموعه دی وی دی های لرد و کینگ و .. روش با افتخار مینویسه ((مجموعه ای شامل میلیونهای دلار نرم افزار ))
برنامه نویس های ایرانی (خودمم دارم رشته نرم افزار میخونم ) اکثرا از آینده شغلیشون نگرانند
خیلی جالبه
سایت مثل میهن دانلود که توش پر نرم افزار های دزدی و کرک شده است سایت 25 ام ایرانه
با این وضعی که ما داریم
هیچی نمیشیم
تقصیر ما نیست
تقصیر اون بالایا است که تحریم رو فرصت میدونند
پاسخ
نقل‌قول: راستی چرا همش میگین نیازی نداریم اسکریپت بنویسیم؟
چون طرف همه جدش اومده جلو چشاش تا mybb نوشته
بعد بگیم بده و باید وطنی باشه
خب کمکش کنیم که ارتقا بده و پیشرفت کنه...مطمئن باش اسم یرانی هم میشه باید توی لیست سازنده های mybb
راستی اینقدر دشمن داریم که اگه بخوایم شروع کنیم نمیذارن به جایی برسیم و میشه انرژی هسته ای

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان