هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: با توجه به مطالب و منابع مطرح شده در ارسال شماره 1 به نظر شما کدام گزینه مناسب است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
نام زبان فارسی در انگلیسی فقط Persian می باشد و نباید به صورت فینگیلیشی Farsi نوشته شود.
83.33%
50 83.33%
استفاده از نام Farsi به جای Persian موردی ندارد.
1.67%
1 1.67%
نام زبان فارسی در انگلیسی فقط Farsi است و باید جایگزین Persian شود.
6.67%
4 6.67%
تفاوتی ندارد
8.33%
5 8.33%
در کل 60 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی: Persian یا Farsi
جوجه و انرژی اتمی و نیروگاه و فضا پیما و مای بی بی و چه ربطی داره به این بحث اینجا ؟؟؟؟؟

ببین ظاهرا ادعات ....

یه چیزی بهت بگم توی گوش کرتون فرو کنید Wink

1-شما که یه اسکریپت 4 سال پیش ساختی
2-نظرتم گفتی در مورد پرشین
3-حرفاتم زدی

پس بسه دیگه و دیگه اینجا توی این تاپیک پست ندید خب نظرتونو گفتید دیگه (آفرین) Wink

(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۴۲:۰۰ عصر)D-Tizzler نوشته است: من درست کردم اتفاقا! 4 سال پیش! Big Grin
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۴۰:۱۲ عصر)vahidq نوشته است: اخه تو چقدر بي عرضه اي مگه ما اينقدر مثل تو بي جنبه ايم كه تو رو بن كنيم
اصلآ بينم تو خيلي واسه ماي بي بي ايران اشنايي ها نه؟ اهان فهميدو همون كه تو پست قبليم گفتم تو يه زخم خورده اي اونم از ماي بي بي ايران بينم نكنه تو اصلآ بدون اصل و نصب باشي نه با همين طوره اگه اصل و نصب داشتي كه پدر مادر خودتو پس نميزدي بچه Big Grin
من دارم با افتخار ميگم كه بچه پارس هستم چرا چون پدر مادرم ايراني اصيل هستن پرشين اصيل

نه اتفاقا! من اینجا عضو شدم یه پلاگین رو بردارم! که چشمم افتاد به این نظرسنجی! Big Grin
افتخار بکن! ولی آخه اینی که داری بهش افتخار میکنی! چه آثار و نشونه ای ازش مونده؟

در ضمن من اصلا صاحب این سایت رو نمیشناسم!
خدمم سایت دارم! نمیرم تو سایت کسی اذیت کنم! یا چون حرفی زدن که باهاش حال نکردم برم مزاحمت بکنم!
از این عادت ها هم ندارم که اگه یه جا بن شدم برم یه آیدی دیگه بسازم و دوباره برم اونجا اذیت کنم!! Shy
بچه به این خوبی هستم!!! BlushHeart

خب وقتی میبینین نمیتونین با هویت واقعی توی این انجمن حضور پیدا کنین مجبورین که بیاین چند تا نظر چرت و چرت بدید ؟

خب راستی این لحن صحبتتون رو هم نذارید که با یک پست دیگه که خارج از انجمنه و هویت واقعی شما رو نشون میده نشون بدیم Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۰۰:۲۶:۳۴ صبح)
(۱۳۸۸/۹/۱۲، ۰۰:۱۴:۲۳ صبح)pl_ugin نوشته است: جوجه و انرژی اتمی و نیروگاه و فضا پیما و مای بی بی و چه ربطی داره به این بحث اینجا ؟؟؟؟؟

ببین ظاهرا ادعات ....

یه چیزی بهت بگم توی گوش کرتون فرو کنید Wink

1-شما که یه اسکریپت 4 سال پیش ساختی
2-نظرتم گفتی در مورد پرشین
3-حرفاتم زدی

پس بسه دیگه ببیندید اون دهان گرامی رو و دیگه اینجا توی این تاپیک پست ندید خب نظرتونو گفتید دیگه (آفرین) Wink

خب وقتی میبینی نمیتونین با هویت واقعی توی این انجمن حضور پیدا کنین مجبورین که بیاین چند تا نظر چرت و چرت بدید ؟

خب راستی این لحن صحبتتون رو هم نذارید که با یک پست دیگه که خارج از انجمنه و هویت واقعی شما رو نشون میده نشون بدیم Wink

Undecided
طبیعی هست وقتی جوابی نداشته باشی اینطوری جوش بیاری! Big Grin
هویت واقعی؟

شما رو اگه کسی نشناسه! ولی عزیزم حداقل 10 درصد سایتای ایرانی منو میشناسن!

خوبه سایتامو 10 بار تلویزیون نشون داده 3-4 سال پیش! Big Grin
پاسخ
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۵۴:۰۲ عصر)D-Tizzler نوشته است: پس چرا آمریکا و روسیه عرضه داشتن 100 سال پیش فضاپیما بفرستن فضا!

بعد ما که میگیم پرشین هستیم و باحال هستیم فلان هستیم و بمان هستیم نتونستیم؟
اونموقع که اونا بفکره کره ماه بودن! ما اینجا داشتیم بهروز وثوق و قیصر نیگاه میکردیم! Big Grin
درود
یک پیشنهاد می کنم تاریخ ایران قبل و بعد از اسلام را مطالعه کنید و برای این کار به کتاب های معتبر بین المللی مراجعه کنید و با توجه به اینکه انگلیسی شما خوب است سعی کنید از منابع فارسی شده کمتر استفاده کنید.

فکر می کنم شما از داشته های ایران پیش از اسلام چیزی نمی دانید.
همین طور اصلا علل عقب ماندگی ایران و شرایط حکومت های حاکم پس از اسلام را نمی دانید.

بله آن ها امروز بمب اتم دارند، و خیلی بیشتر از بمب اتم و ما خیلی چیز ها نداریم. اما اگر عواملش را بدانید، نظرتان خیلی نسبت به داشته های فعلیتان عوض می شود.

متاسفانه مردم ما دم از اطلاعات می زنند اما میانگین مطالعه روزنه آن ها از 5 دقیقه هم تجاوز نمی کند.
بهتر است در حد معلومات خود به بحث بپردازید و فرضیات خود را اینجا مطرح نکنید.

بحث شما تا به این جا هیچ ربطی به موضوع مطرح شده نداشته است.

اگر مایل هستید با استناد به منابع معتبر در رابطه با عنوان تاپیک بحثی را مطرح کنید در خدمت شما هستیم در غیر این صورت از شما در خواست می کنم به این بحث ادامه ندهید.

سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۰۰:۳۶:۰۹ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۱۹:۵۹:۲۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۱۰:۳۵ عصر)
اااا ؟ راستی سایتای شما رو تلویزیون نشون داده ؟
البته یادم نبود دروغ حناقه Wink

نه علیرضا صبر کن آقا مدرک دارن Wink

ایشون احتمالا فکر کرده با دسته ی گاگول ها طرف هستش

اگه واقعا 10 درصد سایتا شما رو میشناسن و شما هم خیلی توی کار سایت هستی دیگه چرا اومدی اینجا و پلاگین دانلود میکنی ؟
زبونم لال شما خودتون منبع باید باشین دیگه Wink
راستی تو رادیو هم سایتای شما رو نشون داد

دوست عزیز حرف از تلویزینو و منابع دولتی نزنید Wink دست پاگیرتون میشیم و باید ثابت کنید اونوقت Wink

برو به سلامت ما هم اینها رو نشنیده میگیریم Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۰۱:۰۰:۵۷ صبح)
(۱۳۸۸/۹/۱۲، ۰۰:۳۲:۰۶ صبح)Pars نوشته است:
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۵۴:۰۲ عصر)D-Tizzler نوشته است: پس چرا آمریکا و روسیه عرضه داشتن 100 سال پیش فضاپیما بفرستن فضا!

بعد ما که میگیم پرشین هستیم و باحال هستیم فلان هستیم و بمان هستیم نتونستیم؟
اونموقع که اونا بفکره کره ماه بودن! ما اینجا داشتیم بهروز وثوق و قیصر نیگاه میکردیم! Big Grin
درود
یک پیشنهاد می کنم تاریخ ایران قبل و بعد از اسلام را مطالعه کنید و برای این کار به کتاب های معتبر بین المللی مراجعه کنید و با توجه به اینکه انگلیسی شما خوب است سعی کنید از منابع فارسی شده کمتر استفاده کنید.

فکر می کنم شما از داشته های ایران پیش از اسلام چیزی نمی دانید.
همین طور اصلا علل عقب ماندگی ایران و شرایط حکومت های حاکم پس از اسلام را نمی دانید.

بله آن ها امروز بمب اتم دارند، و خیلی بیشتر از بمب اتم و ما خیلی چیز ها نداریم. اما اگر عواملش را بدانید، نظرتان خیلی نسبت به داشته های فعلیتان عوض می شود.

متاسفانه مردم ما دم از اطلاعات می زنند اما میانگین مطالعه روزنه آن ها از 5 دقیقه هم تجاوز نمی کند.
بهتر است در حد معلومات خود به بحث بپردازید و فرضیات خود را اینجا مطرح نکنید.

بحث شما تا به این جا هیچ ربطی به موضوع مطرح شده نداشته است.

اگر مایل هستید با استناد به منابع معتبر در رابطه با عنوان تاپیک بحثی را مطرح کنید در خدمت شما هستیم در غیر این صورت از شما در خواست می کنم به این بحث ادامه ندهید.

سپاس
همینه که میگی! ایرانیا دم از اطلاعات میزنن ولی هیچی حالیشون نیست!
اونقدر هیچی حالیشون نیست که وقتی به یه چیزه کوچیک میرسن!
اونم بعد از صد سال که کشورهای دیگه رسیده!
همچین ذوق میکنن و شلوغش میکنن و جو میگیرتشون که دیگه تا 10 سال دیگه هیچ تکونی نمیخورن فکر میکنن چیکار کردن!

در مورد ایرانم من میدونم که اون اول اولا ایران خیلی عظمت داشته! زمان داریوش او اینا... ولی خب کشور رو بدون زحمت دادن دست پسرشون! وقتی هم چیزی رو راحت بدست بیاری قدرشو نمیدونی! هی ..... تو این کشور! هم کلی کوچیکش کردن! هم که.... بیخیال Big Grin

نه بابا من کار دارم! الانم ناپرهیزی کردم اومدم اینجا 2 ساعت! وقتم سوز شد!!! Big Grin
شمام سایت خوبی داری ایول!
پاسخ
(۱۳۸۸/۹/۱۲، ۰۰:۴۱:۰۲ صبح)pl_ugin نوشته است: ایشون احتمالا فکر کرده با دسته ی گاگول ها طرف هستش

شک ندارم! Big Grin
عزیزم من با 1 کلیک تو و سایتت رو میفرستم هوا! Big Grin
پاسخ
فكر نميكنم تاپيك جالبي باشه مخصوصا در اينجا چون مطمئنا همگي ميگيد persian

براي من تفاوتي نداره براي همين گزينه "‌ تفاوتی ندارد " رو زدم

اميدوارم به موضوعات حاشيه اي ديگه نريد چون كارتونو كند ميكنه

شاد باشيد
ای مردم!
شما تمام كودكی خود را در آرزوی بزرگ شدن به سر میبريد و دوران پس از آن را در حسرت بازگشت به كودكی میگذرانيد!
سلامتی خود را فدای مال‌اندوزی میكنيد و سپس تمام دارايی خود را صرف بازيابی سلامتی مینماييد!
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۱۵:۴۰:۵۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۱۵:۴۴:۰۴ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۱۹:۰۷:۵۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۲۰:۰۰:۰۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۱۱:۵۵ عصر)
شما نمی توانید برای Andy پیام خصوصی ارسال نمایید. زیرا این کاربر توانایی استفاده از سیستم پیام های خصوصی را ندارد.

جواب پی امت رو نمیشه داد! Undecided
پاسخ
نقل‌قول: فكر نميكنم تاپيك جالبي باشه مخصوصا در اينجا چون مطمئنا همگي ميگيد persian

براي من تفاوتي نداره براي همين گزينه "‌ تفاوتی ندارد " رو زدم

اميدوارم به موضوعات حاشيه اي ديگه نريد چون كارتونو كند ميكنه

شاد باشيد
ول كن داداش

چرا اخه خودتو ناراحت ميكني .اين عربها وفينگللشها هيچ وفت چشم ديدن ماهارو نداشتن خب اين يارو هم داره ميتركه خب ,چرا؟چون تو حسرته كه يك درهزارم ذات ايرانيانو داشت حالا كه نداره داره اين جوري عذاب ميكشهTongue ناراحت نشو.
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۳، ۰۰:۱۷:۱۲ صبح)
بنا به دلايل زير در زبان انگليسی کاربرد پرشين(Persian) از کاربرد فارسی(Farsi) بهتر است، و منجر به منسوخ شدن کاربرد پرشين(Persian) نخواهد شد، و اين استدلال در مورد استفاده از نام درست اين زبان در ساير زبانهاي اروپايی نيز صدق می کند.
اول اينکه،
از نظر تاريخي کار برد واژه فارسي(Farsi) در زبان انگليسي اشتباه است.
اشتباه است چون هيچگاه غربی ها اين واژه را بطور روزمره در امور فرهنگي و علمي بکار نبرده اند. تا پيش از انقلاب 1979، اين واژه بيشتر متعلق به دانشنامه ها و فرهنگ واژه ها بود آن هم براي اينکه توضيح دهند که نام بومي و محلي اين زبان چيست. در سالهاي اخير اما اين واژه به آنها تحميل شده است و اين تحميل در باز شکل گيری هويت ايرانيان تاثير خواهد گذاشت.

دوم،
خود واژه Farsi در زبان انگليسی يک واژه خوش صدا نيست. شنونده را به ياد واژه هايی از قبيل Farce و Farcical به معناي لودگي، نمايش مسخره، و کارهاي مضحک مي اندازد. در فرانسه کار برد واژه Farsi بجاي Persan حتی بد آوا تر است. شنونده را بياد Farci(stuffeb) و Farce(joke) مي اندازد.

سوم
و از همه مهمتر اينکه در ضمير آگاه يا نا خود آگاه يک انگليسی زبان و يا يک غربی بطور کلي، واژه پرشين(Persian) مرتبط با و ياد آورنده بسياري از جنبه هاي مثبت فرهنگي ما ست. شعر، ادبيات، مسجد، غذا، خاويار، گربه، مينياتور، قالي، پسته، مفاهيمي بدي نيستند که با نام زبان ما بعنوان يک صفت عجين گرديده اند. در اذهان مردم غرب، Persian anb Persia به هم نزديک بوده: يکی نام کشور و مليت و ديگري نام زبان ماست.

بنابراين پرشين(Persian) ضمن اينکه نام زبان ماست، بعنوان صفت- مليت ما را نيز هنوز توصيف می کند. پس بهتر است ما به اين قضيه نام زبان مادری يا ملی مان نيز بعنوان يک تمرين در فراگيری دمکراسی بنگيريم. در اين راستا بايد تنبلی نکرد و توجه داشت که
نام زبان ما در زبان انگليسی، فرانسوی، آلمانی، و بسياری از زبانهای اروپايی ديگر، و نيز در جامعه بين اللملی و سازمان ملل متحد فارسی(Farsi) نيست

و رواج اين واژه در اين زبان های خارجی و مجامع بين المللی ممکن است به هويت و هماهنگی فرهنگی ما زيان رساند.

برای افرادی که به هویت خود صدمه می زنند و در پشت چهره معصومی پنهان می شوند تاسف فراوانی می خوریم!
باشد که منقرض شوند Tongue

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۹/۵/۴، ۰۰:۳۲:۱۵ صبح) ، ZUNKED (۱۳۸۹/۵/۴، ۰۰:۳۶:۲۸ صبح) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۴، ۰۱:۱۷:۲۱ صبح) ، amin20100 (۱۳۸۹/۷/۲، ۰۰:۳۷:۳۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۱۲:۵۶ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان