هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: با توجه به مطالب و منابع مطرح شده در ارسال شماره 1 به نظر شما کدام گزینه مناسب است؟
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
نام زبان فارسی در انگلیسی فقط Persian می باشد و نباید به صورت فینگیلیشی Farsi نوشته شود.
83.33%
50 83.33%
استفاده از نام Farsi به جای Persian موردی ندارد.
1.67%
1 1.67%
نام زبان فارسی در انگلیسی فقط Farsi است و باید جایگزین Persian شود.
6.67%
4 6.67%
تفاوتی ندارد
8.33%
5 8.33%
در کل 60 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظر سنجی: Persian یا Farsi
(۱۳۸۸/۹/۹، ۱۷:۰۶:۱۲ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۸۸/۹/۹، ۰۴:۰۸:۲۴ صبح)D-Tizzler نوشته است: از من بپرسی میگم نه پرشین نه فارسی! Huh
انگلیسی! Big Grin
درود
من این حرف شما را به عنوان شوخی هم نمی پذیرم!!!
گفتن این حرف ها به نظر من از وطن پرستی و علاقه به میهن به دور است.

نه جدی گفتم! کلا از حروف فارسی خشم نمیاد! خیلی بی قواره و شبیه حروف عربی هست!
هر کدوم یه اندازه هست! یکیشون درزاه! یکیشون کوتاه! یکیشون ده تا اعراب مراب داره!

ولی انگلیسی نه!

همه حروف یه اندازه او مرتب!

I AM NOT A PATRIOT
Big GrinCoolRolleyes
پاسخ
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۰۸:۴۳:۵۰ صبح)D-Tizzler نوشته است: نه جدی گفتم! کلا از حروف فارسی خشم نمیاد! خیلی بی قواره و شبیه حروف عربی هست!
هر کدوم یه اندازه هست! یکیشون درزاه! یکیشون کوتاه! یکیشون ده تا اعراب مراب داره!
ولی انگلیسی نه!
همه حروف یه اندازه او مرتب!
I AM NOT A PATRIOT
Big GrinCoolRolleyes

درود
فكر كنم وضع را بد تر كرديد.
خط عربي شبيه خط ماست و شما اين را نمي دانيد! هنوز نمي دانيد اين خط را چه كساني ابداع كرده اند!
Tongue

نقل‌قول: پس از ورود اسلام به ایران اعراب که سواد کمی داشتند ایرانیان را در کارهای اداری خود استخدام میکردند.
خط عربی خط ناقصی بود که حتی خود اعراب هم با آن مشکل داشتند.از این رو ایرانیان آمده و خط پهلوی را با کمی تغییر به الفبای فارسی امروزی تبدیل کردند که به نوبه ی خود الفبای کاملی بود.به همین جهت ایرانیان خوش ذوق قرآن را که نگارش آن به زبان عربی سخت بود را به الفبای پارسی نوشته.

از آن به بعد این خط گسترش پیدا کرد.تا حدی که جزء خط های مهم دنیا میباشد.

خط لاتین،سیریلیک،عربی مجعول(پارسی) از جمله خط های مهم دنیا هستند.

نقل‌قول: تاریخچه الفبای پارسی

الفبای پارسی-عربی در دوران اسلامی و پس از تسخیر ایران شکل گرفت. ایرانیان در شکلگیری و بهبود این خط، نقش بزرگی داشته‌اند. این خط در اصل برای نگاشتن قرآن و انجام امور دیوانی و دولتی به ابداع شد. دیوان‌سالارانی که در دستگاه دولتی و فرهنگی اسلامی به کار مشغول بودند عموما با یک یا چند الفبای آن زمان مانند پهلوی، آرامی، سغدی و مانوی آشنا بودند و با الهام از این خطوط اقدام به ابداع خط جدیدی نمودند.
منبع

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۱:۲۸:۱۴ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۱:۴۷:۰۰ صبح) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۸:۴۵:۲۰ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۴۰:۲۸ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۴، ۰۱:۳۰:۰۱ صبح)
چه فرقی داره! خط عرب ها شبیه ما باشه یا خط ما شبیه عرب ها!
در هر دو صورت هر 2 شون شبیه هم هستن! Big Grin
و خیلی هم ضایع و بی ریخت و بدقواره هستن! Big Grin
عکس اون موزائیک رو گذاشتید بالای سایت یعنی که پرشین هستید؟

عزیزم شما الان عرب هستی خدت خبر نداری! Big Grin

هیچ نسبتی با اون موزائیک ندارید الان! Big Grin

کلا از وقتی عرب های سوسمار خور به ایران حمله کردن نسل ایرانیا درومد! Big Grin

سوسمارت سرد نشه!
پاسخ
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۷:۲۸:۳۷ عصر)D-Tizzler نوشته است: چه فرقی داره! خط عرب ها شبیه ما باشه یا خط ما شبیه عرب ها!
در هر دو صورت هر 2 شون شبیه هم هستن! Big Grin
و خیلی هم ضایع و بی ریخت و بدقواره هستن! Big Grin

عزیزم شما الان عرب هستی خدت خبر نداری! Big Grin

هیچ نسبتی با اون موزائیک ندارید الان! Big Grin

کلا از وقتی عرب های سوسمار خور به ایران حمله کردن نسل ایرانیا درومد! Big Grin

سوسمارت سرد نشه!
درود
خیلی فرق دارد که خط خودمان باشه یا خط عده ای مثل عرب ها!
این که چه شکلی هستند نظر شماست. اما خط پارسی از انعطاف پذیر ترین خط ها برای تحریری نوشتن می باشد.
ببخشید این عکس آثار اجداد ماست و برای ما از هر چیزی مهم تر است. نمی توانیم به شما اجازه توهین بدهیم.

وقتی عرب ها به ایران حمله کردند درست است که نژاد ها مخلوط شد اما تنها "سید" ها به معنای شما از نسل عرب هستند. و هر کس که نام "سید" ندارد دلیلی بر عرب بودنش نیست!

اگر اطلاعات شما در حدی بود که قابل بحث بود مایل بودم با شما به بحث بنشینم اما
اطلاعات شما در حدی نیست که بتوان با شما بحث کرد.
لطفا این بحث را ادامه ندهید

سپاس

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۸:۴۵:۰۳ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۸:۵۶:۳۵ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۹:۲۴:۰۸ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۹:۴۱:۴۲ عصر)
نقل‌قول: چه فرقی داره! خط عرب ها شبیه ما باشه یا خط ما شبیه عرب ها!
خب معلومه عزيز شما كه فرق نهار شام را نميداني شما كه فرق خونه و.... را نميداني شما كه فرق وطنو وطن فروشي را نميداني معلومه كه بايد بگي چه فرقي داره! خط عرب ها شبیه ما باشه یا خط ما شبیه عرب ها!

نقل‌قول: در هر دو صورت هر 2 شون شبیه هم هستن! Big Grin
و خیلی هم ضایع و بی ریخت و بدقواره هستن!
اينو بگم كه شما خط پارسي را زير سوال نميبريد بلكه اجداد خود را زير سوال ميبريد كه در ايران عزيزبا خط پارسي خط اعراب را برايشان تصحيح كردن.
نقل‌قول: عکس اون موزائیک رو گذاشتید بالای سایت یعنی که پرشین هستید؟
تا جون در بدن داريم از غيرت ايرانيمان وتعصبمان نميكاهيم.

نقل‌قول: عزیزم شما الان عرب هستی خدت خبر نداری! Big Grin
فكر كنم داريد عقدتونو روسر اين موضوع خالي ميكنيد كه در يه جايي ديگه زهر خورديدBig Grin

نقل‌قول: کلا از وقتی عرب های سوسمار خور به ایران حمله کردن نسل ایرانیا درومد! Big Grin
پس اون موقع شما از نسل عربيد نه؟[تصویر:  01.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطIACbook (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۹:۲۳:۵۸ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۹:۴۲:۱۹ عصر) ، pl_ugin (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۹:۵۰:۰۲ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۰:۲۳:۱۲ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۰:۵۹:۵۴ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۴، ۰۱:۳۲:۰۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۰۲:۰۴ عصر)
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۷:۲۸:۳۷ عصر)D-Tizzler نوشته است: چه فرقی داره! خط عرب ها شبیه ما باشه یا خط ما شبیه عرب ها!
در هر دو صورت هر 2 شون شبیه هم هستن!
و خیلی هم ضایع و بی ریخت و بدقواره هستن!

عزیزم شما الان عرب هستی خدت خبر نداری!

هیچ نسبتی با اون موزائیک ندارید الان!

کلا از وقتی عرب های سوسمار خور به ایران حمله کردن نسل ایرانیا درومد!

سوسمارت سرد نشه!

شما چرا خودتونو مسخره میکنین میخندین ؟ Big GrinBig GrinBig GrinBig Grin

ما دیده بودیم یه نفر یکی دیگه رو مسخره کنه و بخنده ولی دیگه ندیده بودیم یکی خودشم مسخره کنه و بخنده شما نوبرش کردی Wink

دوست عزیز یه چیز رو به شما با تمام جدیت اول از همه بگویم :

یا خود را به نفهمی زده اید یا واقعا ....

راستی شما ملیت خودتونو هنوز نمیدونید از یه طرف دارین به عربها میخ میزنید و از یه طرف دارید ایرانیا رو عرب فرض میکنید و از یه طرف نه Wink

در ضمن من یک سوال از شما اقای چرچیل دارم
میشه بگویید زبان انگلیسی برای کدوم کشوره ؟
بعید میدونم بدونید
فکر میکنید زبان کشور اینگلیسه ؟ یا نکنه فکر میکنید برای کشور امریکاس ؟ Wink یه راهنمایی به شما (هیچ کدوم از این دو نیست Wink ( پس فکر یادگیری و سنگ زبان انگلیسی به سینه زدن رو از فکرتون بیرون کنید )

من اصلا نخواستم در این بحث ها شرکت کنم چون اصلا نیازی به گفتن نداره قطعا پرشین درسته و دوست عزیزی که ما رو عرب خطاب میکنی:

پیامبر با اون عظمت هیچ گاه کلمه ی فارسی به کار نبرده بود و حتی سخنی هم داره که سرزمین مارا پارسی خطاب کرده Wink

(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۰۸:۴۳:۵۰ صبح)D-Tizzler نوشته است: همه حروف یه اندازه او مرتب!

I AM NOT A PATRIOT
Big GrinCoolRolleyes

راستی وطن فروش عزیز پارسی که بلد نیستین صحبت کنید و عربی هم که ظاهرا بلد نیستید و اونها رو سوسمار خور خطاب میکنید پس حداقل زبان انگلیسیتونو درست کنید چون ابروی سخندانان رو شما بردی Wink

(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۰۸:۴۳:۵۰ صبح)D-Tizzler نوشته است: همه حروف یه اندازه او مرتب!

I AM NOT A PATRIOT

شنیده بودیم سخنان بزرگان فقط توی انگلیسی به شکل حروف بزرگ تحریف میشد ولی نشنیده بودیم که حرفای عادی هم در کل جمله حروف بزرگ نوشته میشن

حداقل زبانتون رو درست کنید که از گمراهی زبان بیاید بیرون بتونید به یه زبان صحبت کنید حداقل با جهان بیرون ارتباط برقرار کنید

Your high Do not hand up and Homeland sales Era is not good Wink
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۱۹:۴۵:۵۰ عصر) ، AR@KST@R (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۰:۵۸:۵۱ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۴۱:۴۸ عصر) ، IACbook (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۵۹:۳۰ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۵/۴، ۰۱:۳۳:۴۱ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۰۳:۴۶ عصر)
آها پس شما فکر میکنید عرب نیستید!

شاید!

ولی هر چی باشید از عرب ها هم پایینتر هستید!

چیزی که روشن هست اینه که پرشین ها به قول شما ممکنه خیلی وقت پیش برا خدشون آدم بوده باشن!

ولی الان هیچی نیستن! Big Grin

نه عرضه دارن یه ماشین درست بسازن!

نه عرضه دارن یه سلاح بسازن!

نه عرضه دارن هیچی درست کنن! Big Grin

همون که گفتم نه فارسی! نه پرشین!

انگلیسی فقط!!! Big Grin

پرشین ها یا ایرانی ها یا عرب ها یه اختراع درست حسابی هم ندارن!

ولی تا دلت بخواد ادعا!!! Big GrinBig GrinBig Grin

شمام واسه اینکه زورتون نبره میتونید منو ban کنید! Big Grin
چرا جای دور بریم!

لابد از باحالیه پرشین ها و عرب ها هست که عرضه نداشتن تا حالا نتونستن یه اسکریپت فروم بسازن؟؟؟؟

خب نمیتونن!!!

تنها کاری که بلدن اینه که یا اسکریپت مامبو و چیزای اوپن سورس دیگه رو بیارن اسم خدشون رو بزنن روش!

و بگن کاری گروه ... فلان!!!

یا نهایت فارسیش بکنن! فارسی کردن خوبه! استقبال هم میشه!

ولی به هر حال اگه میتونستن بعد از 6 سال ایرانیا هم یه اسکریپت فروم درست حسابی ساخته بودن برای خدشون!

فقط بلدیم نرم افزارهای دیگران رو 2 در بکنیم!

پس ببینید! اجدادتون هم هیچ عددی نبودن! وگرنه شما که به اجدادتون مینازید چرا هنری ندارید؟

کلا ایرانیا رو میگم!

همین mybb هم یه استرالیایی درست کرد!

یه ایرانی عرضه داشت همچین چیزی بسازه؟ این همه سیستم فروم هست یکیشون ایرانی نیست!
پاسخ
خوب خودت چرا نمیسازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رطب خورده منع رطب خور کی کند؟

در ضمن اینجا همه جنبه ی انتقاد دارند.
کسی به خاطر دادن نظر بن نمیشهExclamation
پاسخ
 سپاس شده توسطZEUS (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۴۰:۴۱ عصر) ، Pars (۱۳۸۸/۹/۱۲، ۰۰:۲۳:۱۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۵/۱، ۱۲:۰۵:۰۰ عصر)
اخه تو چقدر بي عرضه اي مگه ما اينقدر مثل تو بي جنبه ايم كه تو رو بن كنيم
اصلآ بينم تو خيلي واسه ماي بي بي ايران اشنايي ها نه؟ اهان فهميدو همون كه تو پست قبليم گفتم تو يه زخم خورده اي اونم از ماي بي بي ايران بينم نكنه تو اصلآ بدون اصل و نصب باشي نه با همين طوره اگه اصل و نصب داشتي كه پدر مادر خودتو پس نميزدي بچه Big Grin
من دارم با افتخار ميگم كه بچه پارس هستم چرا چون پدر مادرم ايراني اصيل هستن پرشين اصيل
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۵۱:۱۶ عصر)
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۳۵:۱۷ عصر)Kevin نوشته است: خوب خودت چرا نمیسازی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
رطب خورده منع رطب خور کی کند؟
در ضمن اینجا همه جنبه ی انتقاد دارند.
کسی به خاطر دادن نظر بن نمیشهExclamation

من درست کردم اتفاقا! 4 سال پیش! Big Grin
(۱۳۸۸/۹/۱۱، ۲۳:۴۰:۱۲ عصر)vahidq نوشته است: اخه تو چقدر بي عرضه اي مگه ما اينقدر مثل تو بي جنبه ايم كه تو رو بن كنيم
اصلآ بينم تو خيلي واسه ماي بي بي ايران اشنايي ها نه؟ اهان فهميدو همون كه تو پست قبليم گفتم تو يه زخم خورده اي اونم از ماي بي بي ايران بينم نكنه تو اصلآ بدون اصل و نصب باشي نه با همين طوره اگه اصل و نصب داشتي كه پدر مادر خودتو پس نميزدي بچه Big Grin
من دارم با افتخار ميگم كه بچه پارس هستم چرا چون پدر مادرم ايراني اصيل هستن پرشين اصيل

نه اتفاقا! من اینجا عضو شدم یه پلاگین رو بردارم! که چشمم افتاد به این نظرسنجی! Big Grin
افتخار بکن! ولی آخه اینی که داری بهش افتخار میکنی! چه آثار و نشونه ای ازش مونده؟

در ضمن من اصلا صاحب این سایت رو نمیشناسم!
خدمم سایت دارم! نمیرم تو سایت کسی اذیت کنم! یا چون حرفی زدن که باهاش حال نکردم برم مزاحمت بکنم!
از این عادت ها هم ندارم که اگه یه جا بن شدم برم یه آیدی دیگه بسازم و دوباره برم اونجا اذیت کنم!! Shy
بچه به این خوبی هستم!!! BlushHeart
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان