هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین دادن رتبه مثبت و منفی به پست ها و تاپیک ها
Wink 
با این پلاگین جدید mybb 1.6 میتونید به پست ها تاپیک های کاربران رتبه های مثبت و منفی بدید
مانند شکل زیر :

[تصویر:  ttdesnlqttdh4av48pc.jpg]

برای مشاهده دمو کلیک کنید Rolleyes

ابتدا فایل هایی را که دانلود کردید در پوشه های خود آپلود کنبد و سپس پلاگین را نصب کرده و تنظیمات پلاگین را از پیکر بندی انجام دهید

سپس به کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب ها - قالبهای گروه بندی نشده و headerinclude رفته و کدهای زیر را پیدا کنید

کد php:
{$stylesheets

و بالای آن اضافه کنید :
کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thumbspostrating.js?ver=1600"></script><link type="text/css" rel="stylesheet" href="{$mybb->settings['bburl']}/css/thumbspostrating.css" /> 

و سپس به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
<div class="post_body" id="pid_{$post['pid']}"

و بالای آنها اضافه کنید :
کد php:
<div class="float_right">{$post['tprdsp']}</div

ذخیره کنید .
---------------------------
و در آخر به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit_classic رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
{$post['message']} 

کد php:

ذخیره کنید .

منبع : تالار گفتگوی ایرانیان Shy

فایل‌(های) پیوست شده
.zip   rotbe be ersal_www.iran-forum.ir.zip (اندازه: 28.78 KB / تعداد دفعات دریافت: 786)
[تصویر:  mybbsig.php]
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۳۵:۱۵ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۴۲:۵۱ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۵۰:۱۳ عصر) ، parsilu (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۰۵:۴۹ عصر) ، S-ARM (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۱۳:۵۱ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۱:۰۱:۰۰ صبح) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۸:۰۶:۳۰ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۵:۲۴:۱۹ عصر) ، jafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۲۳:۱۶:۳۱ عصر) ، golforosh (۱۳۸۹/۱۰/۳، ۰۹:۲۷:۴۹ صبح) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۵:۱۱ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۸۹/۱۱/۲۴، ۰۱:۵۶:۵۸ صبح) ، Sasha (۱۳۸۹/۱۲/۹، ۰۲:۳۵:۵۳ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۶:۱۲:۴۴ عصر) ، mahpishoni (۱۳۹۰/۱/۱۲، ۲۲:۴۱:۵۶ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۱۸، ۰۶:۳۶:۴۲ صبح) ، kavian (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۰۰:۵۷:۳۳ صبح) ، shervin6623 (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۲۱:۳۵:۴۶ عصر) ، mohsen88 (۱۳۹۰/۴/۲۵، ۱۲:۵۴:۴۵ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۴/۳۰، ۲۳:۲۱:۰۱ عصر) ، 206 (۱۳۹۰/۵/۱۲، ۲۱:۵۳:۲۴ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۵/۲۷، ۱۸:۳۶:۵۱ عصر) ، cniran (۱۳۹۰/۶/۴، ۲۲:۰۰:۱۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۴، ۰۰:۱۸:۵۰ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۷/۷، ۱۶:۰۱:۱۴ عصر) ، Hamed Zahedi (۱۳۹۰/۸/۵، ۰۱:۲۸:۱۷ صبح) ، ms83 (۱۳۹۰/۸/۲۲، ۱۴:۱۶:۵۸ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۰/۸/۲۴، ۱۷:۳۸:۱۰ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۲:۵۶:۱۸ صبح) ، Doodoo (۱۳۹۱/۲/۲۸، ۰۰:۴۱:۴۰ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۳/۱۰، ۰۱:۱۳:۴۳ صبح) ، moohiol (۱۳۹۱/۳/۲۲، ۰۷:۴۳:۲۴ صبح) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۳/۲۶، ۰۲:۱۵:۱۴ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۴/۱۵، ۱۳:۴۴:۰۳ عصر) ، dehkadeaftab (۱۳۹۱/۵/۷، ۰۹:۴۴:۳۷ صبح) ، Spears (۱۳۹۱/۵/۱۹، ۱۹:۰۸:۲۱ عصر) ، amirav (۱۳۹۱/۷/۱۳، ۱۰:۵۱:۵۰ صبح) ، bfitness (۱۳۹۱/۱۰/۲۰، ۱۶:۴۱:۰۰ عصر) ، sampel (۱۳۹۲/۴/۱۱، ۰۰:۳۸:۳۹ صبح) ، ariatm (۱۳۹۲/۸/۹، ۱۸:۳۶:۵۴ عصر)
ممنون بابت پلاگین مفیدتون من در به در دنبال این پلاگین بودم Big Grin
اما یه مشکل خیلی کوچیک داره که باید حل بشه:
وقتی که فایلارو رو هاست آپ کردید کارایی که میگمو انجام بدید:
inc - plugins - thumbspostrating.php رو باز کنید و خط 99 که میشه title رو به شکل زیر تغییر بدید.
کد php:
        'title'         => 'گروه های کاربری'
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۲۷:۰۶ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۲:۴۲:۳۹ عصر) ، Mt edition (۱۳۸۹/۹/۲۶، ۰۸:۰۶:۳۸ صبح) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۵:۱۴ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۱۷:۵۳ صبح) ، mha_mha (۱۳۹۰/۳/۱۸، ۲۱:۲۷:۳۹ عصر) ، reza_ (۱۳۹۰/۵/۲۷، ۱۸:۳۷:۰۳ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۷/۴، ۱۷:۵۰:۴۰ عصر) ، Hamedi (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۱۲:۴۹:۵۹ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۳:۰۴:۳۸ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۲/۷، ۱۲:۴۹:۳۲ عصر)
این پلاگین واسه نسخه 1.4 وجود داره؟
انجمن هواداران تیلور سوئیفت
www.taylor-swift.ir
پاسخ
 سپاس شده توسطBB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۵:۱۵ عصر)
sghم من هم همین مشکل رو دارم error میده...!!!
پاسخ
 سپاس شده توسطd3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۵:۲۳:۴۳ عصر) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۵:۲۰ عصر)
منبع و نویسنده ی اصلی:
http://mods.mybb.com/view/thumbs-post-rating
http://mods.mybb.com/profile/30826
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۴:۵۱:۳۳ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۵:۲۳:۳۷ عصر) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۵:۲۱ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۱۸:۲۲ صبح) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۷/۴، ۱۷:۵۱:۱۰ عصر)
(۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۰:۱۶:۱۴ عصر)™IRAN FORUM نوشته است: با این پلاگین جدید mybb 1.6 میتونید به پست ها تاپیک های کاربران رتبه های مثبت و منفی بدید
مانند شکل زیر :

[تصویر:  ttdesnlqttdh4av48pc.jpg]

برای مشاهده دمو کلیک کنید Rolleyes

ابتدا فایل هایی را که دانلود کردید در پوشه های خود آپلود کنبد و سپس پلاگین را نصب کرده و تنظیمات پلاگین را از پیکر بندی انجام دهید

سپس به کنترل پنل مدیریت - قالب ها و پوسته ها - قالب ها - قالبهای گروه بندی نشده و headerinclude رفته و کدهای زیر را پیدا کنید

کد php:
{$stylesheets

و بالای آن اضافه کنید :
کد php:
<script type="text/javascript" src="{$mybb->settings['bburl']}/jscripts/thumbspostrating.js?ver=1600"></script><link type="text/css" rel="stylesheet" href="{$mybb->settings['bburl']}/css/thumbspostrating.css" /> 

و سپس به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
<div class="post_body" id="pid_{$post['pid']}"

کد php:

ذخیره کنید .
و در آخر به کنترل پنل مدیریت »» قالب ها »» postbit template و postbit_classic رفته و کدهای زیر را پیدا کنید
کد php:
{$post['message']} 

کد php:

ذخیره کنید .

منبع : تالار گفتگوی ایرانیان Shy

Smile

اینا رو که همه رو خود شخص باید اضافه کنه پس چرا اسمش رو گذاشتین پلاگین ؟ Smile یک افزونه (هیچ تفاوتی نمیکند چه افزونه ای باشد) به این معنی هست که با فعال شدن آن کوچکترین خط و یا متن مرتبط با php و یا فرمت پلاگین بهش اضافه نشه.

موفق باشید.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۸:۲۴:۴۰ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۸۹/۱۰/۲، ۱۸:۳۱:۰۷ عصر) ، BB Baz (۱۳۸۹/۱۰/۷، ۱۳:۰۵:۲۵ عصر) ، h007 (۱۳۸۹/۱۱/۸، ۱۶:۴۱:۲۹ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۲/۲۲، ۱۷:۱۳:۵۴ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۱۸:۴۰ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۲۶، ۱۳:۱۳:۲۶ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۷/۳، ۲۰:۰۰:۲۹ عصر)
توی فایلهای که باید آپلود بشه یک فایل هست که تو پوشهای به نام css است.اما من تو هاستم پوشه ای با این نام ندارم که بخوام این فایل رو اونجا آپلود کنم.
میشه بگید جای این پوشه کجاس؟
با توجه به چیزی که دوست عزیزمون گفته باید تو root باشه اما اونجا همچین چیزی نیست!!!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۸، ۱۴:۰۵:۴۷ عصر)qashqaie نوشته است: توی فایلهای که باید آپلود بشه یک فایل هست که تو پوشهای به نام css است.اما من تو هاستم پوشه ای با این نام ندارم که بخوام این فایل رو اونجا آپلود کنم.
میشه بگید جای این پوشه کجاس؟
با توجه به چیزی که دوست عزیزمون گفته باید تو root باشه اما اونجا همچین چیزی نیست!!!
خب دوست خوبم وقتی نیست ، شما خودت بساز دیگه ... همین پوشه موجود رو آپلود کن توی روت

پاسخ
یکی از مشکلاتی که داره اینه که هرکسی که یه پست میده خودش میتونه به خودش امتیاز بده. Confused
کسی راه حلی برای این موضوع نداره.
و البته یه چیز دیگه که میشه این کادر دورشو برداشت و فقط اون علامتاش بمونه؟؟؟Huh
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۱۹:۱۹ صبح)
(۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۰۹:۵۰ عصر)parsilu نوشته است: ممنون بابت پلاگین مفیدتون من در به در دنبال این پلاگین بودم Big Grin
اما یه مشکل خیلی کوچیک داره که باید حل بشه:
وقتی که فایلارو رو هاست آپ کردید کارایی که میگمو انجام بدید:
inc - plugins - thumbspostrating.php رو باز کنید و خط 99 که میشه title رو به شکل زیر تغییر بدید.
کد php:
        'title'         => 'گروه های کاربری'

سلام
خط 99 برای من همینطوریه ولی خطا میده...

چی کارش کنم؟؟؟

متن خطاش:
Parse error: syntax error, unexpected T_STRING, expecting ')' in D:\Program Files\EasyPHP-5.3.3\www\MSWorld\inc\plugins\thumbspostrating.php on line 99
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان