هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین دادن رتبه مثبت و منفی به پست ها و تاپیک ها
آقا دستت درد نکنه عالی شده فقط اگه میشه اون مدل قبلیشم بزار Wink
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۲۲:۵۷ صبح)
دوتا کلید که به قالب دیفالت میخوره

[تصویر:  jdaxa04jm4okwt3prlwj.png]

[تصویر:  r7jiiu7ch8ru4hcn592x.png]
فقط باید برید توی پوشه css فایل داخلش رو باز کنید و تمام 20px و 21px هارو 25px کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۰:۴۸:۵۱ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۲۳:۱۲ صبح)
بچه ها من فایل مربوط به پلاگین رو وقتی آپلود می کنم تو پوشه پلاگین ها، وقتی وارد قسمت پلاگین ها توی مدیریت میشم همه پلاگین هایی که قبلا داشتم نامرئی میشن اصلا دیگه هیچ پلاگینی رو نشون نمیده ولی وقتی این پلاگی رو از هاست پاک میکنم پلاگین های قبلیم نمایان میشه این چه مشکلیه؟Huh
من خیلی به این پلاگین نیاز دارم راهنمایی بفرمائید ببینم مشکل از کجاست؟لطفا!
پاسخ
همه فايلهاشو آپلود ميكني؟
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
ارهConfused
پاسخ
من فایلها رو آپلود کردم ولی وقتی وارد قسمت پلاگین ها می شوم پیغام زیر را نشان می دهد .

Internal Server Error

The server encountered an internal error or misconfiguration and was unable to complete your request.

Please contact the server administrator, webmaster@khane3.com and inform them of the time the error occurred, and anything you might have done that may have caused the error.

More information about this error may be available in the server error log.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

لطفا راهنمایی کنید .
پاسخ
یه مشکلی که این پلاگین واسه من داره اینه که وقتی به پست بیشتر از یه امتیاز منفی یا مثبت میدی واسه بار اول نمایش میده ولی وقتی صفحه رفرش میشه برمیگرده به همون امتیاز یک!
پاسخ
مال منم مشکل داره البته بگم رو لوکال دارم تست می کنم الان و هر کدوم از نسخه هایی که دوستان گذاشته بودن رو تست کردم ولی تو همشون وقتی می خوام پلاگین رو فعال کنم این ارور رو میده :

کد:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
    1064 - You have an error in your SQL syntax; check the manual that corresponds to your MySQL server version for the right syntax to use near 'TYPE = MYISAM' at line 8
Query:
    CREATE TABLE IF NOT EXISTS mybb_thumbspostrating ( id INT UNSIGNED NOT NULL AUTO_INCREMENT , thumbsup INT NOT NULL , thumbsdown INT NOT NULL , uid INT NOT NULL , pid INT NOT NULL , PRIMARY KEY ( id ) ) TYPE = MYISAM ;
پاسخ
یه بنده خدایی تو سایت مادر در این پست این پلاگین رو به خوبی ویرایش کرده و درست کار میکنه میتونید از لینک زیر دانلود کنید.مدیرا هم لطفا این فایل رو در پست اول قرار بدن
http://github.com/zingaburga/Thumbs-Post-Rating
پاسخ
 سپاس شده توسطCreeping Death (۱۳۹۰/۳/۳۱، ۱۷:۲۶:۰۸ عصر) ، mf2fx (۱۳۹۱/۱/۲۱، ۰۴:۳۱:۳۳ صبح)
حل شد.
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان