هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پلاگین دادن رتبه مثبت و منفی به پست ها و تاپیک ها
اگه میشه خط 99 رو بزار اینجا یه نیگا بندازم
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۱۹:۴۴ صبح)
خط 99 رو با این عبارت جایگزین کردم درست شد!
کد:
'title' => $db->escape_string($lang->tpr_usergroup),
پاسخ
(۱۳۸۹/۹/۲۵، ۲۱:۰۹:۵۰ عصر)parsilu نوشته است: ممنون بابت پلاگین مفیدتون من در به در دنبال این پلاگین بودم Big Grin
اما یه مشکل خیلی کوچیک داره که باید حل بشه:
وقتی که فایلارو رو هاست آپ کردید کارایی که میگمو انجام بدید:
inc - plugins - thumbspostrating.php رو باز کنید و خط 99 که میشه title رو به شکل زیر تغییر بدید.
کد php:
        'title'         => 'گروه های کاربری'

این کار هم انجام دادیم ولی نشد
کسی نیست جواب مارو بده؟
(۱۳۸۹/۱۱/۲، ۱۷:۳۱:۰۹ عصر)behnam9856 نوشته است: خط 99 رو با این عبارت جایگزین کردم درست شد!
کد:
'title' => $db->escape_string($lang->tpr_usergroup),

این کارم کردم ولی باز همون ارور رو میدهSad
پاسخ
اگه از این پلاگین نمیتونید استفاده کنید میتونید برید به سایت مای بی بی مادر مادر و آخرین نسخشو دانلود کنید.
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۲۰:۰۰ صبح)
خب الان من اینو آپ کردمو فایلام روی قبلیا آپ شدن
اونارو کلی تغیر داده بودم
اگه اینو پاک کنم کل تنضیماتم بهم میریزهSadSad
پاسخ
من تمام کارها رو انجام دادم و پلاگین هم با موفقیت نصب شد.
اما یه مشکلی واسه من وجود دارد، و اونم اینه که پلاگین سمت راست نمایش داده می شه
می خوام همونطور که توی تصویر دمو نشون دادید سمت چپ باشه

تصویر:
[تصویر:  4g2e6o83clxfhg3j8f.jpg]
این روزها همه توی مستر20.کام فعالیت می کنن شما چطور؟Huh
پاسخ
کد php:
float_right 

رو به

کد php:
float_left 

تغییر بدید
پاسخ
 سپاس شده توسطwebm_67 (۱۳۸۹/۱۱/۲۱، ۱۳:۰۷:۳۷ عصر) ، Pars (۱۳۸۹/۱۱/۲۲، ۱۲:۲۵:۳۶ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۲۰:۵۳ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۵:۱۲:۴۹ عصر)
با اجازه ی مدیران محترم :

من یه سری تغییرات توی پلاگین دادم : باگها برطرف شدن ، کاربر به پست خودش نمیتونه امتیاز بده ، برای فعال شدن نیاز به تغییرات دستی نیست (هر چند همین نسخه ی موجود هم برای من نیازی به تغییرات نداشت و همه چیز خودش انجام شده بود Huh) ، به جای اینکه دکمه ها در بالای پست قرار بگیرن ، در پایین و در کنار دکمه نقل قول قرار میگیرن (مثل سپاس) ، شکل ظاهری دکمه ها رو هم تغییر دادم و مثبت و منفی گذاشتم ، اگه خواستید میتونم همون قبلیا رو هم بذارم

نمونه : (در سایت خودمم میتونید ببینید)

[تصویر:  40520262846690805565.png]

دانلود : https://dl.dropbox.com/u/15011742/MyBB/Rotbeh.zip

((پلاگینو غیرفعال کنید ، فایلها رو جایگزین کنید و دوباره فعالش کنید))
پاسخ
 سپاس شده توسطAR@KST@R (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۲:۱۶:۱۶ عصر) ، Pars (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۲:۲۴:۴۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۴:۰۲:۵۱ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۶:۵۰:۲۰ عصر) ، parsilu (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۸:۳۷:۲۲ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۸:۴۵:۴۳ عصر) ، reza j00n-ss (۱۳۹۰/۱/۵، ۲۰:۲۶:۲۹ عصر) ، s.moein.h (۱۳۹۰/۲/۹، ۱۷:۲۵:۰۱ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۲۱:۲۶ صبح) ، eiliya (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۲۰:۰۶:۰۹ عصر) ، rizesh (۱۳۹۰/۷/۲، ۲۲:۲۷:۳۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۷/۳، ۰۱:۳۴:۰۶ صبح) ، siavash-cena (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۵:۲۴:۲۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۴، ۰۰:۲۲:۳۱ صبح) ، kingsolomon (۱۳۹۰/۱۱/۳۰، ۰۱:۰۴:۱۵ صبح) ، میدوری (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۳:۲۷:۰۱ صبح) ، reza536 (۱۳۹۱/۲/۷، ۱۲:۵۶:۲۹ عصر) ، S_N (۱۳۹۱/۵/۲۰، ۰۴:۴۸:۴۳ صبح) ، Mr.mohammad (۱۳۹۳/۳/۶، ۲۳:۲۶:۵۸ عصر) ، geo (۱۳۹۳/۵/۲۵، ۰۰:۳۹:۴۱ صبح)
مرسی همشهری.Heart
موفق باشین
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۲:۳۲:۲۳ عصر) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۵، ۱۶:۵۰:۵۹ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۳/۱۳، ۱۰:۲۲:۲۲ صبح)
میشه + -- رو به رپیوتیشن وصل کرد؟
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان