هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پیشرفته سازی قسمت دانلود فایل پیوست - Pro Attachments
آقا من يك پيشنهاد بدم ، در اين پلاگين وقتي روي دانلود كليك ميكني لينك دانلود در همون صفحه باز ميشه اين براي چيز هايي كه در هاست اپلود ميشن مشكلي نداره ولي با توجه به پلاگين ضميمه لينك بهتره در يك تب جديد باز بشه ، چطوري ميشه اين تغيير رو اعمال كرد؟
پاسخ
لطفا دوستاني كه اطلاع دارن پاسخ بدن به نظرم خيلي نيازه همچين چيزيHeart
پاسخ
نقل‌قول: آقا من يك پيشنهاد بدم ، در اين پلاگين وقتي روي دانلود كليك ميكني لينك دانلود در همون صفحه باز ميشه اين براي چيز هايي كه در هاست اپلود ميشن مشكلي نداره ولي با توجه به پلاگين ضميمه لينك بهتره در يك تب جديد باز بشه ، چطوري ميشه اين تغيير رو اعمال كرد؟

ميشه دوستان به اين درخواست رسيدگي كنن لطفا؟Heart
پاسخ
فایل پلاگین را باز کنید خط 67 که کد زیر هست:
کد:
<a href=\"attachment.php?aid={\$attachment[\'aid\']}\">
را با کد زیر جاگذاری کنید:
کد:
<a href=\"attachment.php?aid={\$attachment[\'aid\']}\" target=\"_blank\">
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۹/۱۱، ۱۱:۴۸:۲۲ صبح) ، matrix0111 (۱۳۹۰/۱۰/۱۰، ۰۱:۲۹:۲۷ صبح) ، raminr63 (۱۳۹۱/۱/۱، ۱۵:۲۶:۱۶ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۱/۵، ۱۲:۰۷:۵۹ عصر)
(۱۳۹۰/۹/۴، ۰۱:۰۹:۱۰ صبح)pdistb.ir نوشته است: سلام دوستان من این پلاگین رو نصب کردم درستهم کار میکنه فقط یه مشکل دارم و اونم اینه که عکس برای نوع فایل نمی یاد وجاش خال میمونه درصورتی که عکس ها در هاست وجود دارN
http://www.pdi-stb.ir/forum/showthread.p...d=51#pid51

دوستان من هم همین مشکل رو دارم.

مشکل من این هست که وقتی عکسها را ضمیمه میکنم چه در حالت فایل ضمیمه و چه زمانی که "افزودن به ارسال" را روی آنها میزنم اگر این پلاگین فعال باشد یک مربع خالی با ضربدر می آید که یعنی عکس لود نشده است و جای آن خالی است.
در حالت عادی وقتی پلاگین شما غیرفعال باشد هم در صورت ضمیمه عادی و هم به صورت افزودن به ارسال تصاویر به صورت Thumbnail نشان داده میشد و با کلیک روی آنها تصویر به صورت بزرگ نمایش داده میشد.
پلاگین زیبا سازی تصاویر را هم برای این نصب کرده بودم که در حالت عادی که کسی روی Thumbnail کلیک میکند به جای اینکه تصویر بزرگ را در صفحه جدید نشان دهد به صورت Lightbox همانجا بزرگ شود.
مشکل از پلاگین تصاویر زیبا هم نیست چون آن را هم غیر فعال کردم و فقط وقتی پلاگین شما را deactive کنم درست میشود.

مثلا فرض کنید در همین پست اول که یک عکس را اتچ کرده اید و "افزودن به ارسال" را زده اید و کوچک شده آن را نشان میدهد، اگر من این کار را بکنم عکسی نشان داده نمیشود و جای آن یک کادر خالی با ضربدر می آید و عکسی نشان داده نمشود و خالی است. برای filetypeها و ضمیمه های دیگر پلاگین شما درست نشان میدهد و کارش را انجام میدهد و کادر دانلود نشان داده میشود.
پاسخ
ببخشید یه سوال ؟
من این پلاگین رو نصب کردم ، مشکلی که باهاش دارم اینه که شمارنده ی دانلود 4 تا 4تا بالا میره ، یعنی بعد از دانلود به جای اینکه یک واحد به تعداد دانلود ها اضافه بشه ، 4تا بهش اضافه میشه Huh
باید چوکار کنم ؟ Smile
پاسخ
دانلود ۴ تا ۴ تا به این دلیل هست که کاربر با استفاده از دانلود منیجیر فایل رو دانلود میکنه و همزمان ۴ عدد کانکشن به فایل زده میشه و مثل این میمونه که فایل با یک دریافت ۴ بار دانلود شده.
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۱/۲/۳، ۱۲:۴۴:۴۵ عصر) ، sarina68 (۱۳۹۱/۲/۴، ۱۲:۵۷:۵۳ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۱/۱۰/۱۰، ۰۰:۵۵:۴۶ صبح)
نقل‌قول: دانلود ۴ تا ۴ تا به این دلیل هست که کاربر با استفاده از دانلود منیجیر فایل رو دانلود میکنه و همزمان ۴ عدد کانکشن به فایل زده میشه و مثل این میمونه که فایل با یک دریافت ۴ بار دانلود شده.
ولی من به صورت دستی درست کردم و الان یکی یکی زیاد میشه :دی
پاسخ
با سلام .. نمیدونم چرا مشکلات سر من هوار میشن همش Confused

زمانی که فایل رو تو پیوست میزارم و آپلود میشه و مشکلی نداره
[تصویر:  23.jpg]

اما زمانی که کسی میخواد فایل رو دانلود کنه و روی دانلود که کلیک میکنم فایل دانلود نمیشه و میره تو یک صفحه بهم ریخته مثل : http://www.igcs.ir/froum/attachment.php?aid=14 و دیگه فایل دانلود نمیشه و ممنون میشم آخرین مشکل منو رو حل کنین . با تشکر از همتون . Blush
پاسخ
پلاگین رو غیر فعال و مجدد فعال کنید
در این تصویری که قرار دادید فایل 5 بار دانلود شده
امضا ندارم . اما حرف دارم .. حرف هایی که گذشتگان زدند و من به ان ایمان دارم

از پل نامردی عبور نکن ،بگذار تو را اب ببرد
از ترس شیر به روباه پناه نبر ، بگذار شیر تو را بخورد
ببر باش و درنده  ولی از کنار آهوی بی پناه به آرامی گذر کن (کوروش کبیر )

http://yparsi.ir/
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین تعداد پیوست ها در پست بیت Uploaded Attachments Pars 6 5,522 ۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۱۸:۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: miladebi
  [برای 1.6] پلاگین پیوست های ارسال Attachments on Post Pars 12 14,660 ۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۲:۰۸:۳۰ صبح
آخرین ارسال: mhy
  [برای 1.6] پلاگین تعداد پیوست های کاربر Uploaded Attachments Pars 0 3,201 ۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۶:۲۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان