هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پیشرفته سازی قسمت دانلود فایل پیوست - Pro Attachments
سلام
چرا واسه من اول تاپیک میاد؟ چرا آخرش نمیاد؟
اسطوره های ذهنتان را بیدار نمایید
پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۶:۴۰:۱۴ عصر) ، arsamari91 (۱۳۹۰/۱۰/۳۰، ۰۸:۱۶:۵۱ صبح)
وقتي افزدون پيوست به ارسال رو ميزنيد يه متغير به ارسال اضافه ميشه. يا بعد از اضافه كردن اونو ببيرن آخر يا قبل از افزودن آخر متن كليك كنيد تا نشانگر اونحا باشه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسط84510980 (۱۳۹۰/۲/۱۸، ۱۸:۱۵:۰۹ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۶:۴۰:۱۲ عصر)
این پلاگین با 1601 MyBB ناسازگار است.
باید چه کنم ؟ Huh
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۶:۴۰:۱۱ عصر)
سرج کنید "هماهنگ سازی"
Blush
فان 98
تــ مپا
برای هردو سایت نویسنده میپذیرم
ایمیل : rizeshawesome@gmail.com
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۳/۳، ۲۱:۱۷:۰۴ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۶:۴۰:۱۰ عصر)
امتحان کردید ؟ مشکلی پیش نمی آید با هماهنگ سازی ؟
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۶:۴۰:۰۸ عصر)
نه مشکلی پیش نمیاد من دارم استفاده میکنم کاملاً سالمه
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۳/۳، ۲۱:۳۵:۰۷ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۳/۲۰، ۱۶:۴۰:۰۴ عصر)
من یه تازه کارم، به مشکل بر خوردم،
من چند ماه از این پلاگین استفاده میکنم و خوب کار میکرد.
اما چند وقته که وقتی فایل اپلود میکنم فایل اپلود شده رو در اخر ارسال نشون نمیده.

از این پلاگینم برای اپلود استفاده میکنم.اسمشو نمیدونم عکسشو میزارم.

[تصویر:  k8y0agasvovf2k3vdtkc.jpg]

پاسخ
الو کسی خونه نیست؟
پاسخ
(۱۳۹۰/۳/۲۰، ۲۰:۵۳:۲۶ عصر)mnj1364 نوشته است: الو کسی خونه نیست؟

میگم در این انجمن مای بی بی ایران رو ببندین جاش انجمن کله پاچه پزان رو افتتاح کنید.
اقا وقتی در توانت نیست و نمیتونی جواب ملتو بدی چرا انجمن راه میندازی؟؟
یکی یه انجمن درست و حسابی در مورد مای بی بی معرفی کنه.
این جا که کسی جواب ما رو نمیده.
پاسخ
 سپاس شده توسطmortezafox (۱۳۹۰/۷/۴، ۲۰:۰۹:۲۰ عصر) ، armin3000 (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۵:۰۲:۵۷ صبح)
دوست من ، برادر من ، ما که از کسی طلب نداریم . یه نفر اومده یه فروم رایگان ساخته . پولی هم از من و شما نگرفته که حالا بابت عدم پاسخگویی شاکی بشیم .
اگه به فرض میگفت سالی هزار تومن بدید عضو بشین ، اونوقت پاسخگو نبود ، حق با شما بود . این رفتار دور از شان ادمین یه سایته .
ضنما اینهمه آموزش و اسکریپت و پلاگین و .... تو این سایت به رایگان قرار دادن . اینهمه به مشکلات کاربرا بدون چشم داشتی پاسخ دادن . خداوکیلی بابت اینا چند دفعه تشکر کردی که بابت عدم پاسخگویی گلایه میکنی ؟
از اینا گذشته ، شایدهم افرادی اومدن پست شمارو خوندن ولی راه حلش رو نمیدونستن . دیگه نباید که حاضری بزنن .
بعدم از قدیم و ندیم گفتن با زبون خوش میشه مار رو از لونش کشید بیرون . بشین و بفرما هم یه معنی میده . یکم فکر کن ببین اگر هم کسی میتونست جواب شمارو بده وقتی این طرز برخورد رو ببینه سرد نمیشه ؟

ضمنا اینم بگم . شما خودت نمیدونی از چه پلاگینی استفاده میکنی . به خودت هم زحمت ندادی دو دقه بری تو لیست پلاگین هات و لااقل مشخصات پلاگین رو ببینی و صورت مسئله رو درست عنوان کنی ، بعد توقع داری جواب درست هم بگیری ؟

منم خداوکیلی چند جا کارم شدیدا گیر بوده . سوال هم کردم . کسی هم جواب نداده . البته خیلی وقتا هم جواب داده شده . اما وقتی جواب نمیگیرم ، بنظرت با این نوع ادبیات مشکل حل میشه ؟

قطعا اینطوری نیست .
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطkhp (۱۳۹۰/۳/۲۲، ۲۲:۴۹:۲۵ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۳/۲۳، ۰۰:۲۷:۲۵ صبح) ، shervin6623 (۱۳۹۰/۴/۲۱، ۲۱:۳۴:۳۵ عصر) ، parivash (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۲:۰۶:۰۸ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۹/۴، ۰۱:۰۶:۵۶ صبح) ، alirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۰:۱۶:۱۵ صبح) ، sarina68 (۱۳۹۱/۲/۳، ۰۶:۵۶:۱۶ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین تعداد پیوست ها در پست بیت Uploaded Attachments Pars 6 5,521 ۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۱۸:۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: miladebi
  [برای 1.6] پلاگین پیوست های ارسال Attachments on Post Pars 12 14,660 ۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۲:۰۸:۳۰ صبح
آخرین ارسال: mhy
  [برای 1.6] پلاگین تعداد پیوست های کاربر Uploaded Attachments Pars 0 3,201 ۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۶:۲۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان