هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته ي بسيار زيباي Special Night
نام پوسته : Special Night

طراح : Night

نسخه : از 1.6 به بالا

قيمت : پوسته رايگان شد!

منتظرم نظرات هستيم Big GrinHeart

دوستان پوسته قابليت هايي داره كه در عكس گنجونده نشد! مثلا قسمت هدر مثل كنترل پنل كاربري و ... با رفتن موس روشون به اصطلاح اورپوينت ميشه و علاوه بر تغيير رنگ حلال نوري دورش ديده ميشه و قسمت پيام انجمن شامل يك loader هستش و ...

نمونه ها :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

.zip   specialnight.zip (اندازه: 439.18 KB / تعداد دفعات دریافت: 975)
پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۹/۳۰، ۱۰:۳۳:۰۷ صبح) ، khp (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۰:۱۷:۵۳ صبح) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۱۴:۵۹:۳۳ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۱:۲۰:۳۹ صبح) ، myeshghe (۱۳۹۱/۲/۱، ۰۵:۵۸:۲۳ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۲/۳، ۰۳:۱۵:۰۷ صبح) ، -ALI- (۱۳۹۱/۳/۱۲، ۰۳:۴۹:۱۰ صبح) ، mohamadpnr (۱۳۹۱/۳/۲۵، ۰۱:۴۸:۲۵ صبح) ، benyamin 22 (۱۳۹۱/۳/۳۰، ۰۱:۰۸:۲۵ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۸، ۱۴:۴۹:۳۶ عصر) ، saeedn2 (۱۳۹۱/۴/۲۲، ۱۲:۱۲:۴۵ عصر) ، FFF (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۲۳:۲۵:۱۹ عصر) ، falaknaz (۱۳۹۱/۸/۳، ۰۸:۰۱:۳۶ صبح) ، memarjoon (۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۲۱:۵۶:۴۲ عصر) ، lawyer (۱۳۹۱/۱۰/۳۰، ۱۸:۳۱:۱۱ عصر) ، mohammadreza477 (۱۳۹۱/۱۰/۳۰، ۲۰:۱۳:۵۸ عصر) ، ehsanre (۱۳۹۱/۱۱/۱، ۲۰:۱۸:۰۵ عصر) ، mom55 (۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۰:۳۵:۰۲ صبح) ، dizan (۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۴:۳۲:۴۳ عصر)
مثل این که شما هم رفتید تو کار گذاشتن هدر سایتتون تو قالب !!!!!!!

چرا آخه ؟
پاسخ
نه عزيز به هر حال بايد يك هدر ميذاشتم ديگه دم دست ترين همين بود ضمنا هدر رو هر انجمن با توجه به نيازش تغيير ميده ... شما كل قالبو ول كردي هدر رو چسبيدي؟Big GrinBig Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطVENOS (۱۳۹۱/۳/۱۴، ۱۷:۵۸:۵۹ عصر) ، falaknaz (۱۳۹۱/۸/۳، ۰۸:۰۱:۵۷ صبح) ، lawyer (۱۳۹۱/۱۰/۳۰، ۱۸:۳۱:۰۷ عصر)
نصب که نکردم ببینم کجاش خوبه کجاش بده !
پاسخ
عزيز شات رو براي همين ميذارن!!
پاسخ

می تونستید اون بالا رو یکم خلوت تر کنید مثلاً

کنترل پنل کاربر و مدیر رو بقل نام کاربری و عکسش بزارید
http://community.mybbiran.com/attachment.php?aid=4957

اگه بک گرند رو هم یه چیز سیاه بهتر از این میزاشتید قشنگ تر می شد (الانم خوبه )

در مجموع خوبه
پاسخ
براي پنل مدير اينطوريه براي كاربران معمولي دو گزينه ي مدير و ناظم حذف ميشه و خلوت تر ميشه
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۵:۵۰ عصر)
به مناسبت عيد تصميم دارم اين قالب رو به طور رايگان قرار بدم ، از مديران تقاضا دارم تا فايل دانلود را در پست اول پيوست كنند :
http://www.upload.iran-forum.ir/download94043.html

اينم عيدي من و احتمالا آخرين حضور من در ماي بي بي ايران گفتم لااقل با خاطره خوش برم (بحث قهر و آشتي و اينا نيست بد برداشت نشه وقتم خيلي كمه ولي باز تا جايي كه وقت كنم ميام و سر ميزنم )

تا هستم اگه سوالي چيزي راجب پوسته هست بپرسيد. بخش كليه حقوق رو ميتونيد به دلخواه تغيير بديد ولي لطفا كپي رايت رو تغيير نديد.

موفق باشيد.
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۵:۴۲ عصر)
اضافه و منتقل گردید
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۹:۳۴:۱۰ صبح) ، kineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۵:۴۰ عصر)
دیگه تغییر رنگ دادن قالب VB-89 من هم کاری داره؟
خجالت بکش Angry
پاسخ
 سپاس شده توسطkineh (۱۳۹۱/۴/۹، ۲۳:۲۶:۱۳ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پوسته ي بسيار زيباي Greent siavash-cena 17 14,812 ۱۳۹۴/۱/۱۱، ۱۳:۱۵:۱۶ عصر
آخرین ارسال: محمد محمدی
  پوسته ي بسيار زيباي My Clean Orange Night 9 10,429 ۱۳۹۲/۷/۲۰، ۱۵:۱۳:۰۴ عصر
آخرین ارسال: dr.mazloom
  [برای 1.6.5] پوسته ي بسيار زيباي Terra Nova Night 22 18,008 ۱۳۹۲/۱/۶، ۱۸:۵۱:۲۸ عصر
آخرین ارسال: alireza11
  دانلود پوسته ي بسيار زيباي Orange Vision Night 10 10,034 ۱۳۹۰/۱۲/۲۶، ۰۳:۱۶:۴۱ صبح
آخرین ارسال: Night
  پوسته ي بسيار زيباي Element Green Night 1 4,655 ۱۳۹۰/۸/۱۲، ۱۴:۱۱:۰۰ عصر
  پوسته ي بسيار زيباي Royal Red Night 11 10,101 ۱۳۹۰/۸/۱۱، ۲۱:۵۲:۴۰ عصر
  دانلود پوسته ی زیبای Colorfull Night 1.6 Mt edition 2 7,907 ۱۳۹۰/۵/۵، ۱۱:۱۸:۲۳ صبح
آخرین ارسال: Mt edition

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان