هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 6 رأی - میانگین امتیازات: 2.33
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پیشرفته سازی قسمت دانلود فایل پیوست - Pro Attachments
بنده فعالش كردم اما عكس نمياد و خب مسلما دانلود هم نميشه كرد.
بنده از انجمن 1.6.3 استفاده ميكنم
اگر بجاي غارت ديگران براي كمك به خود، خودرا غارت كرده و به ديگران كمك كنيد، به خدا عشق ورزيده ايد...

نام انجمنم رو با اجازه و هماهنگي مدير ماي بي بي ننوشتم. لطفا گير ندين

[تصویر:  1407544361.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۵:۳۷:۵۶ عصر)
sسلام من اپلود کردم اما نمیاد میشه راهنمایی کنید ممنونAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطdarya1012 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۵:۳۷:۵۵ عصر)
بعد از آپلود باید پلاگین را فعال کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطalirezaveran (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۰:۱۶:۳۸ صبح)
فعالش هم کردم اما تغییر نمیکنه میشه بفرمایید اینو که فعال میکنیم
وقتی میخوام یه ایلو بذارم و موضوع ارسال کنم کجاش تغییر میکنه؟منظورمو رسوندم؟Big Grin
پاسخ
فایل پیوست تغییر میکنه. شما باید فایل مورد نظرتون رو آپلود کنید و افزودن به ارسال رو بزنید بعد تغییر رو مشاهده میکنید.
ظاهر فایل پیوست میشه مثل فایلهای پیوست همینجا
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطparivash (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۷:۰۰:۴۲ عصر)
مرسی که وقت میذارید و جواب میدید اما تغییری نکرد
ممنون
پاسخ
اگه پلاگین فعال باشه و فایلی غیر از عکس رو پیوست کنین و البته به ارسال اضافش کنین نباید مشکلی داشته باشه مگه اینکه پوسته پیش فرض موقع فعال کردن پلاگین با پوسته ای که ازش استفاده میکنین یکی نباشه. یعنی موقع فعال سازی پلاگین پوسته X پیش فرض باشه ولی شما الان در حال استفاده از پوسته Y باشین
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad-Za (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۲۰:۴۷:۰۸ عصر) ، parivash (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۲۱:۴۴:۱۸ عصر)
سلام دوستان من میخوام فایل ها تو یه ادرس به غیر هاستم اپلود بشه کجا رو تغییر بدم
پاسخ
دوستان یه سوال، شاید مربوط به اینجا نباشه ولی به پیوست ربط داره.
چرا سرعت دانلود فایل های پیوست انقدر پایینه؟ حتی پیوست های اینجا هم حداکثر سرعتشون بیسته.
درصورتی که از لینک های دیگه 60 تا 80 دانلود میکنم.
پاسخ
سلام دوستان من این پلاگین رو نصب کردم درستهم کار میکنه فقط یه مشکل دارم و اونم اینه که عکس برای نوع فایل نمی یاد وجاش خال میمونه درصورتی که عکس ها در هاست وجود دارN
http://www.pdi-stb.ir/forum/showthread.p...d=51#pid51
دیجیتال بدانید
انجمن تخصصی دیجیتال=>دیجی دان
www.forum.digidan.ir
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  [برای 1.6] پلاگین تعداد پیوست ها در پست بیت Uploaded Attachments Pars 6 5,520 ۱۳۹۱/۱۰/۱۳، ۱۸:۰۹:۴۱ عصر
آخرین ارسال: miladebi
  [برای 1.6] پلاگین پیوست های ارسال Attachments on Post Pars 12 14,660 ۱۳۹۰/۱۰/۲، ۰۲:۰۸:۳۰ صبح
آخرین ارسال: mhy
  [برای 1.6] پلاگین تعداد پیوست های کاربر Uploaded Attachments Pars 0 3,200 ۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۶:۲۵:۴۱ عصر
آخرین ارسال: Pars

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان