هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین سپاس نسخه جدید Thanks (پلاگین تشکر)
درود دوستان
چندروزی میشه که پلاگین تشکر از کار افتاده بود.
به صورتی که وقتی دکمه تشکر رو میزدی فقط می چرخید ! اما اگر در تب جدید باز میکردی تشکر میکرد (نسخه 3.0.7)
غیرف عال کردم دیگه فعال نشد ! ارور میداد.
الان نسخه 3.8 همین تاپیک رو نصب کردم..فعال میشه.
اما موقع تشکر همچین پیغام خطایی میده :

یه دونه هم بعدش میده : table is null
تازه سپاس کرده ها رو هم صفر تا میگه !!
اگه گند زدم بگید من طاقتش رو دارم اما بک آپش رو نه Blush
 سپاس شده توسطmsenrique (۱۳۹۱/۱/۲۶، ۰۷:۲۶:۳۱ صبح)
1- فایل jscripts/thx.js را از اول آپلود کنید.

2- مطمئن شوید کد زیر در headerinclude وجود دارد:

کد php:
<script type="text/javascript" src="jscripts/thx.js"></script
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۲:۴۴:۵۰ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۶/۱۱، ۱۳:۵۴:۰۸ عصر) ، delta7 (۱۳۸۹/۶/۳۰، ۰۰:۴۳:۲۶ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۲۳، ۰۳:۱۱:۰۵ صبح) ، alaska (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۵:۲۴:۳۳ عصر)
میشه تصویری توضیح بدی من نگرفتم چی شد
برو تو قالب ها بعدش تو قالبی که الان باهاش کار میکنی بعدش تو اون قسمتی که کوین عزیز گفت
ببینید کد وجود داره یا نه
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1364 - Field 'thx' doesn't have a default value
Query:
INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`msn`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`receivefrombuddy`,`pmnotice`,`pmnotify`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`longregip`,`language`,`showcodebuttons`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`referrals`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`,`usernotes`) VALUES ('amravi','0e9825d602189e741be140fc253f729b','TtNPqTC5','i8N24wGClUOwkgbtnSjMXDep3KYNFvwSv85QnQER4V3CqzPGmT','robert@yahoo.com','0','','','2','','0','','1289003311','1289003311','1289003311','','0','','','','','','1','0','0','1','0','1','0','1','1','1','1','0','0','0','0','12','2','linear','0','','','192.168.1.164','-1062731356','','1','0','0','0','','','1','0','','','','0','0','0','0','0','0','1','')

سلام د.ست عزیز منم وقتی فعالش میکنم کسی نمیتونه ثبت نام کنه لطفا بگین باید چیکار کنم.
ممنون
درود!
من با این پلاگین مشکل دارم!
اون کد رو تو هدراینکلود وارد کردم اما وقتی لودینگ میاد دیگه نمیره!
چی کنم؟
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
اقا یکی نیس جواب ما رو بده؟
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
آقا جواب بدید!!!!

Smile
این کد هست! ولی وقتی لودینگ میاد دیگه نمیره!

Smile
سلام دوستان
من با این پلاگین مشکل دارم
وقتی نصب می کنم، دیگه هیچ کس نمیتونه عضو انجمن بشه!!!؟ خطای دیتابیس میده

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان