هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین سپاس نسخه جدید Thanks (پلاگین تشکر)
درود
بعد از اطمینان از سالم بودن فایل های آپلود شده و همین طور نبودن مشکل از قالب:
در هاست خود روی یک ساب دامین مای بی بی دیگری نصب کنید و این پلاگین را نصب کنید ببینید باز مشکل هست یا نه!

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطtishtar (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۸:۰۱:۱۰ عصر) ، rezaazari (۱۳۹۰/۵/۶، ۰۱:۰۴:۱۴ صبح)
Help keep my Oscar Hopes Alive.[تصویر:  GHD_Hair_Straighteners_108.gif]
(۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۶:۴۵:۲۲ عصر)tishtar نوشته است: درود .
دوستان عزیز من این مسئله رو چند جا مطرح کردم ولی پاسخی پیدا نکردم . ممنون میشم کمکم کنید چون این مسئله برام خیلی مهمه .

من این پلاگین رو نصب کردم (هر دو نسخه) ،

وقتی روی دکمه تشکر کلیک میکنم ، این ارور ظاهر میشه :
نقل‌قول: an Error had occured please contact administrator
و وقتی ok میکنیم ، ارور بعدی خود به خود ظاهر میشه :
نقل‌قول: TypeError: xml is null

این مسئله برای من خیلی مهمه لطفا در صورت امکان کمکم کنید و خیلی ممنونم Heart

با سلام من هم همین مشکل دارم .کلیه فایلها رو حذف کردم و دوباره نصب کردم نشد.فایل پیوست رو ببینید داخل تنظیمات برد هم 4 بار تکرار شده .البته هم 3.7 و هم 3.8 رو نصب کردم .توضیح اینکه از داخل دیتابیس جدولش رو هم پاک کردم
اول چطوری از داخل تنظیمات برد برش دارم و بعد راه حل شیه با تشکر از همه دوستان

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

سپاس شده توسطjafar1374 (۱۳۸۹/۴/۲۲، ۲۰:۳۹:۱۶ عصر)
من یک مشکل اساسی با این پلاگین دارم ، اون هم اینه که وقتی نصب می کنم دیگه هیچ کس نمی تونه تو انجمن ثبت نام کنه و ثبت نام در مرحله آخر این اخطار رو میده و تا پلاگین رو پاک نکنم درست نمیشه ، البته با ورژن های دیگه هم نتیجه ی بهتری نگرفتم
MyBBMyBB SQL Error
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1364 - Field 'thx' doesn't have a default value
Query:
INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`msn`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`pmnotice`,`pmnotify`,`remember`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`longregip`,`language`,`showcodebuttons`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`) VALUES ('xxx','8853848accebea0bb423140813b4d3df','8lv7DuWL','mhGjqj4zirWSBFaJIbFEEAEaX1KQYLNPpPYdzbiV8TfrVq9r4h','a@a.net','0','','','2','','0','','1279030464','1279030464','1279030464','','0','','','','','','1','0','0','1','1','0','1','1','1','1','1','0','0','0','0','3.5','2','linear','0','','','192.168.1.164','-1062731356','','1','0','0','0','','','0','','','','0','0','0','0','0','0','1')
Please contact the MyBB Group for support.
درود
مشکل از پلاگین تشکر است.
در phpMyAdmin > در دیتابیس مای بی بی، default value برای این پلاگین را 0 قرار دهید.

میشه بگید تو کدوم table باید این کار رو انجام بدم و چه طوری ؟! mybb_thx ؟ اگه میشه توضیح بدید باید چه کارش کنم
من اینو با این کد بالاخره آوردمش:

{$post['thxdsp']}
،
اما تشکر میچسبه به نفر بعدی، توی html یه <br> داریم که یه خط فاصله میندازه
توی php دستورش چیه؟

میخوام اینجوری بشه:

متن
(فاصله)
متن نفربعد
maysamsami از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
به یه مشکل برخوردم
پلاگین تشکر که فعال شد ، عضویت نابود شد!!
ارورش اینه:

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1364 - Field 'thx' doesn't have a default value
Query:
INSERT INTO mybb_users (`username`,`password`,`salt`,`loginkey`,`email`,`postnum`,`avatar`,`avatartype`,`usergroup`,`additionalgroups`,`displaygroup`,`usertitle`,`regdate`,`lastactive`,`lastvisit`,`website`,`icq`,`aim`,`yahoo`,`msn`,`birthday`,`signature`,`allownotices`,`hideemail`,`subscriptionmethod`,`receivepms`,`pmnotice`,`pmnotify`,`remember`,`showsigs`,`showavatars`,`showquickreply`,`showredirect`,`tpp`,`ppp`,`invisible`,`style`,`timezone`,`dstcorrection`,`threadmode`,`daysprune`,`dateformat`,`timeformat`,`regip`,`longregip`,`language`,`showcodebuttons`,`away`,`awaydate`,`returndate`,`awayreason`,`notepad`,`referrer`,`buddylist`,`ignorelist`,`pmfolders`,`warningpoints`,`moderateposts`,`moderationtime`,`suspendposting`,`suspensiontime`,`coppauser`,`classicpostbit`) VALUES ('hamid_j','a46feea805064b5ad4d2222df85a330c','rV1DdL9q','eNkLGiY4IkPvPxlPzuPy9VklT4TsTKdyTJTlE9ckPgYT6odRUn','hamid_j@yahoo.com','0','','','2','','0','','1279122248','1279122248','1279122248','','0','','','','','','1','0','0','1','1','0','1','1','1','1','1','0','0','0','0','4.5','2','linear','0','','','68.71.131.110','1145537390','','1','0','0','0','','','0','','','','0','0','0','0','0','0','1')

Please contact the MyBB Group for support.

ممنون میشم کمک کنید
maysamsami از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
درود
مشکل شما هم مربوط به ارسال 15 می شود.

(۱۳۸۹/۴/۱۹، ۱۰:۵۰:۲۰ صبح)tarrahan نوشته است:
(۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۶:۴۵:۲۲ عصر)tishtar نوشته است: درود .
دوستان عزیز من این مسئله رو چند جا مطرح کردم ولی پاسخی پیدا نکردم . ممنون میشم کمکم کنید چون این مسئله برام خیلی مهمه .

من این پلاگین رو نصب کردم (هر دو نسخه) ،

وقتی روی دکمه تشکر کلیک میکنم ، این ارور ظاهر میشه :
نقل‌قول: an Error had occured please contact administrator
و وقتی ok میکنیم ، ارور بعدی خود به خود ظاهر میشه :
نقل‌قول: TypeError: xml is null

این مسئله برای من خیلی مهمه لطفا در صورت امکان کمکم کنید و خیلی ممنونم Heart

با سلام من هم همین مشکل دارم .کلیه فایلها رو حذف کردم و دوباره نصب کردم نشد.فایل پیوست رو ببینید داخل تنظیمات برد هم 4 بار تکرار شده .البته هم 3.7 و هم 3.8 رو نصب کردم .توضیح اینکه از داخل دیتابیس جدولش رو هم پاک کردم
اول چطوری از داخل تنظیمات برد برش دارم و بعد راه حل شیه با تشکر از همه دوستان

من چه کنم
جدولش هم که پاک کردم نصب مجدد هم نیومد مشکل همچنان باقی است

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان