هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پلاگین سپاس نسخه جدید Thanks (پلاگین تشکر)
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: سپاس Thanks (پلاگین تشکر)
[تصویر:  version.png] نسخه: 3.8

[تصویر:  info.png] عملکرد: برای سپاس کاربران از ارسال ها
-هر کاربری می تواند از هر ارسالی سپاسگزاری کند.
-شمارش سپاس ها
-استفاده از تکنولوژی AJAX
-مناسب برای پست بیت کلاسیک (عمودی) و افقی

[تصویر:  user.png] نویسنده: Huji Lee و SaeedGh
[تصویر:  d.png] معرفی: 30th January 2010
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: 15th February 2010

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت و سپس تنظیمات در پیکربندی

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  15929-1220436931-nemune.gif]

[تصویر:  1310564403.jpg]

دانلود مجموعه کامل به همراه زبان فارسی (سایر دکمه های سپاس در پایین):

.zip   Persian_Thanks_3.8.zip (اندازه: 17.3 KB / تعداد دفعات دریافت: 2,049)

دانلود چند نمونه دکمه سپاس (در رنگ های زرد، قرمز، مشکی، نقره ای، آلبالویی)

.zip   Dokme Sepas (seri 1).zip (اندازه: 34.57 KB / تعداد دفعات دریافت: 1,221)

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://mods.mybboard.net/view/thanks

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطjalal.m (۱۳۸۹/۱/۹، ۱۹:۳۱:۵۷ عصر) ، diyarbikasan (۱۳۸۹/۱/۹، ۲۰:۳۶:۱۴ عصر) ، eliyas (۱۳۸۹/۱/۹، ۲۲:۲۶:۴۲ عصر) ، s.moein.h (۱۳۸۹/۱/۹، ۲۲:۲۸:۳۷ عصر) ، Mamal92 (۱۳۸۹/۱/۹، ۲۳:۲۰:۳۵ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۱/۹، ۲۳:۵۳:۳۵ عصر) ، hamid18 (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۰۳:۴۷:۴۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۱/۱۰، ۱۱:۵۳:۰۱ صبح) ، SUPPORT (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۱:۳۱:۵۶ صبح) ، salehforum (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۵:۱۵:۰۹ عصر) ، SaintAnger (۱۳۸۹/۱/۱۱، ۱۸:۴۹:۱۳ عصر) ، Aryan (۱۳۸۹/۱/۱۲، ۲۰:۲۶:۵۳ عصر) ، j.s (۱۳۸۹/۱/۱۵، ۰۲:۲۲:۵۹ صبح) ، MYBB (۱۳۸۹/۱/۱۶، ۱۸:۲۱:۲۸ عصر) ، p30d30 (۱۳۸۹/۱/۲۱، ۰۹:۳۱:۱۲ صبح) ، saint_roka (۱۳۸۹/۱/۲۱، ۱۹:۳۲:۱۰ عصر) ، sadeght (۱۳۸۹/۱/۳۰، ۱۷:۱۵:۵۴ عصر) ، d3adlY (۱۳۸۹/۲/۱۴، ۱۸:۴۷:۵۶ عصر) ، NASA_DE (۱۳۸۹/۲/۱۷، ۱۷:۰۸:۳۸ عصر) ، roozbeh200 (۱۳۸۹/۳/۳، ۱۸:۵۸:۳۱ عصر) ، kavian (۱۳۸۹/۳/۴، ۱۲:۱۰:۰۴ عصر) ، shahrooztk (۱۳۸۹/۳/۵، ۲۲:۳۷:۴۳ عصر) ، Lord Rings (۱۳۸۹/۳/۱۱، ۱۷:۵۴:۴۱ عصر) ، emrah (۱۳۸۹/۳/۲۱، ۱۶:۳۳:۳۷ عصر) ، Torres 9 (۱۳۸۹/۳/۲۴، ۱۷:۵۴:۴۴ عصر) ، K@M@L (۱۳۸۹/۳/۳۰، ۲۳:۰۲:۳۶ عصر) ، webm_67 (۱۳۸۹/۴/۱، ۲۰:۵۸:۳۸ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۴/۵، ۰۶:۰۰:۰۳ صبح) ، ahmadb (۱۳۸۹/۴/۵، ۱۰:۴۷:۴۸ صبح) ، amix (۱۳۸۹/۴/۶، ۱۱:۱۳:۴۴ صبح) ، S-ARM (۱۳۸۹/۴/۷، ۰۸:۴۱:۴۵ صبح) ، ghanari (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۱۸:۳۰:۳۴ عصر) ، sepanta (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۲۲:۲۵:۴۹ عصر) ، Low Battery (۱۳۸۹/۴/۱۱، ۲۳:۳۲:۳۰ عصر) ، dj-hatef (۱۳۸۹/۴/۱۲، ۰۹:۴۸:۵۸ صبح) ، tishtar (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۶:۳۶:۵۶ عصر) ، picolo (۱۳۸۹/۴/۳۰، ۰۸:۲۷:۵۴ صبح) ، papalook (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۵:۴۲:۰۰ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۵/۲۹، ۲۱:۳۹:۰۷ عصر) ، دسیرونا (۱۳۸۹/۷/۲۷، ۰۳:۴۱:۱۶ صبح) ، alone (۱۳۸۹/۸/۱۷، ۱۶:۲۵:۰۷ عصر) ، alaska (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۵:۱۳:۳۸ عصر) ، LORD SaeeD (۱۳۸۹/۱۰/۲۱، ۱۶:۵۰:۴۸ عصر) ، YaseR (۱۳۸۹/۱۱/۱۹، ۱۴:۳۰:۴۵ عصر) ، BKM_BASIR (۱۳۸۹/۱۱/۲۹، ۱۹:۱۳:۲۸ عصر) ، www.suma.ir (۱۳۸۹/۱۲/۷، ۱۰:۵۲:۵۱ صبح) ، darya1012 (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۲۱:۵۵:۱۳ عصر) ، sajjadgame (۱۳۸۹/۱۲/۲۷، ۲۰:۵۶:۱۲ عصر) ، i-engs (۱۳۹۰/۱/۳، ۱۷:۲۴:۰۵ عصر) ، atrevafa (۱۳۹۰/۷/۳، ۰۳:۵۸:۱۸ صبح) ، alirezalink (۱۳۹۰/۷/۱۹، ۰۰:۳۴:۰۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۴/۲۰، ۱۶:۰۹:۰۶ عصر) ، Legend Killer (۱۳۹۱/۶/۲۴، ۱۳:۲۵:۱۴ عصر) ، heshi (۱۳۹۱/۷/۷، ۱۶:۰۳:۵۱ عصر) ، quester (۱۳۹۱/۹/۱۴، ۱۱:۵۵:۳۱ صبح) ، Amir Star (۱۳۹۲/۴/۲۹، ۱۱:۳۴:۴۳ صبح) ، adel3d (۱۳۹۲/۹/۲۷، ۱۸:۱۳:۴۱ عصر) ، reza1379 (۱۳۹۲/۱۰/۱۵، ۱۷:۰۵:۰۴ عصر) ، علی کلی (۱۳۹۲/۱۲/۱، ۲۳:۳۲:۵۴ عصر) ، ✘ßÂÐ ǤĪRĿ✘ (۱۳۹۳/۹/۷، ۲۰:۵۷:۴۲ عصر) ، kianoosh1373 (۱۳۹۴/۱/۱۳، ۱۱:۵۶:۰۰ صبح) ، mojtabamalaekeh (۱۳۹۴/۵/۱۴، ۱۱:۴۹:۲۲ صبح) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۶/۲۱، ۲۱:۵۵:۵۲ عصر) ، محمد محمدی (۱۳۹۴/۶/۲۱، ۲۱:۵۵:۵۲ عصر)
سلام من این پلاگین رو نصب کردم اما وقتی روی دکمه سپاس کلیک می کنی این ارور رو میده
نقل‌قول: an Error had occured please contact administrator
cd4osh از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطdj-hatef (۱۳۸۹/۴/۱۲، ۰۹:۴۸:۵۷ صبح)
درود
پلاگین را غیر فعال کرده و فایل ها را دوباره آپلود کرده و دوباره فعال کنید.
در پوسته دیگری نیز امتحان کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطdj-hatef (۱۳۸۹/۴/۱۲، ۰۹:۴۸:۵۵ صبح) ، papalook (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۵:۴۶:۵۶ عصر)
پیشنهاد میکنم از نسخه 3.7 کنید چون با اکثر قالبها سازگاره
هر هفته یک تاپیک مفید فقط برای کاربران Mybbiran.com
F R E E

سپاس شده توسطcd4osh (۱۳۸۹/۴/۱۲، ۱۱:۴۳:۳۵ صبح) ، papalook (۱۳۸۹/۵/۲۶، ۱۵:۴۷:۱۷ عصر) ، alireza71 (۱۳۹۰/۸/۷، ۲۰:۴۳:۰۹ عصر) ، BahmanGharaee (۱۳۹۲/۱۰/۲۸، ۲۲:۵۹:۱۱ عصر)
(۱۳۸۹/۴/۱۲، ۰۹:۵۰:۱۱ صبح)dj-hatef نوشته است: پیشنهاد میکنم از نسخه 3.7 کنید چون با اکثر قالبها سازگاره

ممنون میشه لینک دانلودش رو بدید؟
cd4osh از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
http://http://community.mybbiran.com/thread-7.html

بفرماBig Grin
 سپاس شده توسطcd4osh (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۹:۳۸:۵۱ عصر) ، tanzchat (۱۳۹۱/۱۲/۳، ۱۶:۴۷:۴۶ عصر)
درود
برای من تو هر دو نسخه کسانی که تشکر کردن را زیر پست نمی نویسه
چه بکنم؟
دوست عزیز cd4osh اگه شما چند مورد که را غیر فعال کنی درست میشه من این کار را کردم درست شد
موردی که می گه کاربر بتونه از پست خود تشکر ها را حذف کنه
 سپاس شده توسطcafemeshkipoosh (۱۳۹۲/۲/۱۹، ۱۸:۴۴:۲۴ عصر) ، sasanss22 (۱۳۹۴/۱/۱۹، ۰۰:۲۰:۰۰ صبح)
(۱۳۸۹/۴/۱۵، ۰۸:۴۷:۴۷ صبح)MT1374 نوشته است: درود
چه بکنم؟
دوست عزیز cd4osh اگه شما چند مورد که را غیر فعال کنی درست میشه من این کار را کردم درست شد

به قالب ها و پوسته ها --> قالب ها --> قالب مورد نظر --> Postibit Templates --> و از آن جا دو قالب postbit و postbit_classic را باز کرده و این کد را :
کد:
{$post['thxdsp']}
جلو یا زیر آخرین کد
کد:
</tr>
در هر دو قالب قرار دهید .

کد:
</td>
        </tr>{$post['thxdsp']}
    </tbody>
</table>
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۱:۰۴:۰۰ صبح) ، tishtar (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۶:۳۷:۵۱ عصر) ، pouya1364 (۱۳۸۹/۷/۷، ۲۳:۴۰:۴۱ عصر) ، alaska (۱۳۸۹/۹/۱۱، ۱۵:۱۴:۳۸ عصر)
خیلی خیلی ممنون کعه جواب من را دادید من برام درست کنم
ممنون
(۱۳۸۹/۴/۱۵، ۱۰:۳۹:۱۵ صبح)Kevin نوشته است:
(۱۳۸۹/۴/۱۵، ۰۸:۴۷:۴۷ صبح)MT1374 نوشته است: درود
چه بکنم؟

به قالب ها و پوسته ها --> قالب ها --> قالب مورد نظر --> Postibit Templates --> و از آن جا دو قالب postbit و postbit_classic را باز کرده و این کد را :
کد:
{$post['thxdsp']}
جلو یا زیر آخرین کد
کد:
</tr>
در هر دو قالب قرار دهید .

کد:
</td>
        </tr>{$post['thxdsp']}
    </tbody>
</table>
درست نشدIdea
درود .
دوستان عزیز من این مسئله رو چند جا مطرح کردم ولی پاسخی پیدا نکردم . ممنون میشم کمکم کنید چون این مسئله برام خیلی مهمه .

من این پلاگین رو نصب کردم (هر دو نسخه) ،

وقتی روی دکمه تشکر کلیک میکنم ، این ارور ظاهر میشه :
نقل‌قول: an Error had occured please contact administrator
و وقتی ok میکنیم ، ارور بعدی خود به خود ظاهر میشه :
نقل‌قول: TypeError: xml is null

این مسئله برای من خیلی مهمه لطفا در صورت امکان کمکم کنید و خیلی ممنونم Heart
مکانی برای شاد بودن ، تالار های گفتمان ایرانین کیدز

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان