هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
جسارت نشه به عزیزانی که زحمت میکشن تایپیک رو کامل خوندم.99 درصد مشکل داشتن کاش یه اموزش راحت و یه فایل نهایی قرار میدادین تا دیگه این همه مشکل پیش نیاد.در عین حال ممنون از زحماتتون.
پاسخ
 سپاس شده توسطmessi72 (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۲۰:۰۴:۵۵ عصر) ، ahmad1371 (۱۳۹۱/۱۰/۷، ۰۷:۵۲:۳۳ صبح) ، شیعه‌ی علی (۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۱۱:۵۲:۲۵ صبح)
هیچکدام از مشکلات بیان شده مربوط به بسته های قرار داده شده نبودن. مشکلات بوجود اومده بیشتر مربوط به خود انجمن ها بوده. من خودم 1 انجمن نصب و 2 انجمن رو بروز کردم بدون کوچکترین مشکلی
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۱۷:۳۹:۲۲ عصر) ، messi72 (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۲۰:۰۴:۵۳ عصر)
کمک
هنگام ارتقا از 1.6.8 به 1.6.9 به این مشکل برخوردم.
[تصویر:  tie83rkuijq3wqo77l0.png]
حالا چیکار کنم؟
پاسخ
دیتابیس رو repair و optimize کنید بعد اقدام به اجرای بروز رسان کنید
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

پاسخ
 سپاس شده توسطدونده آزاد (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۷:۳۱:۴۵ عصر)
سلام من یه مشکل دارم با این نسخه 1.6.9 و اون اینه که کلا نمیتونم لاگین کنم ! یعنی با اینترنت اکسپلورر که میرم میزنه لاگین نیستید و بعد از اینکه یوزو پسورد رو میزنم میزنه خوش آمدید و الان انتقال پیدا میکنید ولی صفحه اصلی سایت باز میشه و مینویسه شما لاگین نیستید !! با فایر فاکس هم که میرم میزنه لاگین هستم و Admin هم هستم ولی وقتی رو کنترل پنل ادمین ناضر یا کاربر معمولی میزنم میگه باید لاگین کنید و لاگینم نمیشه هرکاری میکنم + وقتی تو فایر فاکس میزنم از حساب کاربریم بیام بیرون هیچ اتفاقی نمیفته !!
پاسخ
http://community.mybbiran.com/thread-111.html

پاسخ
 سپاس شده توسطJavadmybb (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۷:۱۸:۴۹ عصر)
(۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۶:۵۴:۰۷ عصر)Cancer9003 نوشته است: دیتابیس رو repair و optimize کنید بعد اقدام به اجرای بروز رسان کنید

خیلی ممنون مشکل رفع شد ولی میخواستم بدونم:
قبل از اینکه optimize یا repair کنم چندبار اقدام به آپلود دیتا بیس کردم و اخطار مبداد، این مشکلی پیش نمیاره؟
با سپاس
پاسخ
سلام خدمت همه دوستان متاسفانه فقط مشکل ادیتور موجود هستش و با جایگزین کردن فایل مورد نظر هم یک مشکلات خاص به خود را پیدا میکند لطفا مدیران بررسی نمایند.
پاسخ
بالاخره منم تونستم به روز کنم.
البته یکسری مشکل ها پیش اومد ولی با کمک دوستان تونستم رفعش کنم.

دوستانی هم که مشکل ادیتور دارند، میتونند پلاگین ویرایشگر Sceditor رو نصب کنند که تو همین مای بی بی ایران پیدا میشه.
امکانات خوبی هم داره.

با سپاس
پاسخ
من از هات ادیتور استفاده میکنم که میدونم خیلی دردسر هست .به خاطر همین تصمیم گرفتم قبل از انجام بگم که ایا با اپدیت مای بی بی این ادیتور از بین نمیره؟چون اگه از بین بره کل انجمنم میریزه به هم
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,222 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,692 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,410 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,163 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,611 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,991 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,938 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,121 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,813 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,900 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان