هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
درود

نسخه MyBB 1.6.9 اکنون منتشر شده است.

چه چیزی به نسخه 1.6.9 اضافه شده است یا چه چیزی در آن تغییر کرده است؟
باید اعلام کنیم که یک آسیب پذیری در تزریق SQL در تمامی نسخه‌های MyBB وجود دارد (حتی 1.6.8 MyBB). به همین دلیل به همه توصیه می‌کنیم که حتماً نسخه‌ی انجمن خود را به نسخه‌ی MyBB 1.6.9 به‌روز‌رسانی کنند!
همچنین از frostschutz و StefanT بابت یافتن و گزارش دادن این مشکلات سپاس فراوان داریم!

آسیب پذیری‌های برطرف شده:
  • (خطرناک) یک آسیب پذیری SQL هنگام ویرایش مطلب
  • (متوسط) ایجاد زمینه‌(ی نه چندان موثر) برای دسترسی غیرمجاز، از طریق فایل‌های سیستم CAPTCHA

مشکلات برطرف شده:
  • حل مشکل ویرایش‌گر در نسخه‌ی 16 به بالای مرورگر FireFox

بابت این مشکلات از شما پوزش می‌خواهیم!

به روزرسانی از نسخه 1.6.8 و سایر نسخه ها
پیش از هر کاری انجمن خود را بسته و از دیتابیس خود و همین طور فایل های خود در یک محل امن، پشتیبان گیری کنید.
گر فایل های هسته را تغییر داده اید، لطفاً آن ها را ثبت کنید سپس بعد از به روز رسانی می توانید آن تغییرات را دوباره اعمال کنید.
اگر پلاگینی نصب کرده اید که برای عمل کردن نیازمند تغییرات در فایل های هسته است ، پس از به روزرسانی باید آن تغییرات را دوباره اعمال کنید.

برای به‌روز‌رسانی، اجرای به‌روز‌رسان، الزامی می‌باشد. همچنین 1 تغییر در فایل زبان (messages.lang.php) و 3 تغییر در قالب‌ها (portal_welcome_guesttext, loginbox & codebuttons) در این نسخه اعمال شده است.

اگر از MyBB 1.6.8 استفاده می‌کنید:
اگر از MyBB 1.6.8 استفاده نمی کنید:

آسیب پذیری MyBB 1.6.9
درصورتی که فکر می‌کنید آسیب پذیری امنیتی‌ای در MyBB یافته اید٬ از انتشار آن خودداری کرده و آن را به ما گزارش دهید (لینک گزارش).
همچنین می توانید این مشکلات را در بخش Private Inquiries انجمن مطرح کنید چرا که در این انجمن، تنها مدیران و خودتان می توانید ارسال هایتان را ببینید.

با سپاس
تیم MyBB

پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۲:۲۸:۴۳ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۲:۳۳:۰۵ عصر) ، میدوری (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۲:۳۴:۴۳ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۲:۴۱:۵۷ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۲:۵۲:۴۳ عصر) ، ™IRAN FORUM (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۳:۱۴:۲۰ عصر) ، Age Of (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۶:۰۴:۰۸ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۶:۳۷:۳۹ عصر) ، aquila (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۶:۵۴:۵۶ عصر) ، Plugins (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۷:۱۵:۳۱ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۷:۲۲:۱۴ عصر) ، Cancer9003 (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۸:۳۳:۴۸ عصر) ، mhy (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۹:۵۰:۵۱ عصر) ، geo (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۰:۱۷:۴۷ عصر) ، K@Z3M (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۰:۴۹:۱۰ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۱:۱۸:۲۶ عصر) ، pooya001 (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۲:۲۷:۱۳ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۳:۳۶:۴۰ عصر) ، saberkaya (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۰۰:۳۸:۲۳ صبح) ، GH@$EM (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۳:۱۰:۳۷ عصر) ، khp (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۴:۰۵:۵۵ عصر) ، what? (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۰۰:۰۰:۴۸ صبح) ، mehran_hadadi (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۰۵:۴۹:۲۷ صبح) ، firstline (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۲۱:۵۳:۰۷ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۹/۲۹، ۰۰:۴۰:۳۶ صبح) ، Mdl (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۰:۱۶:۵۹ عصر) ، Mohammad-Mo (۱۳۹۱/۱۰/۴، ۱۸:۰۷:۳۴ عصر) ، mazadi (۱۳۹۱/۱۰/۸، ۱۸:۱۵:۰۰ عصر) ، alikhani98 (۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۲۲:۴۰:۱۶ عصر) ، yahova (۱۳۹۱/۱۰/۱۸، ۱۸:۲۷:۰۱ عصر) ، mansour1 (۱۳۹۱/۱۰/۲۲، ۱۵:۰۳:۲۷ عصر) ، ekhrajiha (۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۱۵:۱۶:۱۳ عصر) ، pixto7 (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۶:۱۸:۰۰ عصر) ، mohammadreza477 (۱۳۹۱/۱۰/۲۹، ۲۰:۵۵:۴۰ عصر) ، mohamadnasre (۱۳۹۱/۱۱/۱۵، ۱۵:۵۱:۵۸ عصر) ، HENGAME (۱۳۹۱/۱۱/۲۵، ۱۹:۳۶:۵۲ عصر) ، reza17967 (۱۳۹۱/۱۱/۲۷، ۰۳:۴۷:۰۰ صبح) ، flash1 (۱۳۹۱/۱۲/۱۷، ۱۱:۰۲:۰۸ صبح) ، ScoRPioN2 (۱۳۹۱/۱۲/۱۹، ۱۴:۳۲:۱۶ عصر) ، arsamari91 (۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۲:۵۴:۴۱ عصر) ، Sanandaj (۱۳۹۲/۱/۱، ۱۹:۳۴:۴۳ عصر) ، akrad611 (۱۳۹۲/۱/۱۱، ۱۸:۴۲:۳۷ عصر) ، istgah51 (۱۳۹۲/۱/۱۵، ۱۹:۲۰:۱۴ عصر) ، moh3nia (۱۳۹۲/۳/۷، ۱۱:۵۳:۵۳ صبح) ، armin3000 (۱۳۹۲/۷/۱۲، ۰۱:۰۳:۱۵ صبح)
سلام و تشکر
من نسخه جدید رو دریافت و رو لوکال تست کردم.ولی هنوز با مشکل ادیتور مواجه هستم
اگر درست بگم هم کنترل پنل کلی انگلیسیه _ من نسخه پک حاوی زبان رو نصب کردم
پاسخ
پس کی میشه مای بی بی رو مثل وردپرس بدون نیاز به این همه تغییر آپدیت کرد؟!!!
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۶:۴۵:۳۹ عصر)aquila نوشته است: سلام و سپاس
من نسخه جدید رو دریافت و رو لوکال تست کردم.ولی هنوز با مشکل ادیتور مواجه هستم
اگر درست بگم هم کنترل پنل کلی انگلیسیه _ من نسخه پک حاوی زبان رو نصب کردم

مشکلی در بسته‌ی اولی وجود داشت که برطرف شد و دوباره آپلود شد.
لطفاً مجدداً‌امتحان کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۰:۱۸:۰۵ عصر) ، saberkaya (۱۳۹۱/۹/۲۷، ۰۰:۳۷:۵۴ صبح) ، what? (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۰۰:۰۱:۰۰ صبح)
سلام میشه یکی به من بگه نسخه انجمن من چند هستش ؟؟

و چطوری میشه این کار رو کرد ؟ منظور از مای بی بی را خاموش کنید چیست ؟؟

لطفا یکی راهنمایی کنه
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۱:۴۵:۱۹ عصر)mrramin نوشته است: سلام میشه یکی به من بگه نسخه انجمن من چند هستش ؟؟

و چطوری میشه این کار رو کرد ؟ منظور از مای بی بی را خاموش کنید چیست ؟؟

لطفا یکی راهنمایی کنه

به محض این که وارد کنترل پنل مدیرکل شوید، در همان صفحه‌ی اول، مقابل عبارت نسخه‌ی MyBB نسخه‌ی انجمن شما نوشته شده‌است.
برای خاموش کردن (بستن) انجمن، به: کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> Board Online / Offline --> گزینه‌ی Board Closed را بر روی بلی تنظیم کنید و در پایان، ذخیره کنید.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۲:۰۴:۲۰ عصر) ، mrramin (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۲:۰۸:۴۲ عصر) ، pooya001 (۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۲:۲۶:۵۸ عصر) ، MyBulletian (۱۳۹۱/۱۱/۱۷، ۱۸:۲۰:۵۹ عصر)
http://community.mybbiran.com/thread-60.html

آقای زنگنه من این تاپیک رو خوندم ولی نحوه پشتیبان گیری و بقیه کارها رو متوجه نمیشم چون انجمنم رو هم خودم نصب نکردم

کسی که حرفه ای باشه میتونه اینکار رو برای من بکنه ؟

نسخه انجمن من هم 1.6.8 هستش
پاسخ
سلام من دانلود کردم ، ولی فایل config.php خالي هست ، 0 KB لطفا راهنمایی کنید
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۲:۱۳:۵۶ عصر)mrramin نوشته است: http://community.mybbiran.com/thread-60.html

آقای زنگنه من این تاپیک رو خوندم ولی نحوه پشتیبان گیری و بقیه کارها رو متوجه نمیشم چون انجمنم رو هم خودم نصب نکردم

کسی که حرفه ای باشه میتونه اینکار رو برای من بکنه ؟

نسخه انجمن من هم 1.6.8 هستش

برای پشتیبان‌گیری به: کنترل پنل مدیرکل --> ابزار تعمیر و نگهداری --> (منوی سمت راست) فایل‌های پشتیبان --> (منوی بالا) پشتیبان گیری تازه‌ بروید.
در این بخش بر روی انتخاب جدول‌های انجمن کلیک کرده و در پایان برروی تهیه‌ی نسخه‌ی پشتیبان کلیک کنید.

(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۲۲:۱۷:۲۵ عصر)pooya001 نوشته است: سلام من دانلود کردم ، ولی فایل config.php خالی هست ، 0 KB لطفا راهنمایی کنید

فایل config.php موجود بر روی انجمن شما یا فایل موجود در بسته‌ی MyBB؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۲:۱۷:۱۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است: [align=justify]درود

اگر از MyBB 1.6.8 استفاده می‌کنید:

خب به آخرین نسخه پارسی ساز هم مجدد نیاز هست ؟ یا فقط همون فایل تغییرات ؟
یه سوال دیگه من الان از پشتیبان استفاده کردم و یه بک آپ گرفتم اگه خدای نکرده یه مشکلی بوجود بیاد بوسیله اون فایل میشه همه چی رو برگردوند ؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,181 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,682 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,328 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,101 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,577 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,935 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,848 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,072 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,756 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,623 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان