هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
سلام
من الان از انتشار باخبرشدم
میخواستم بدونم اشکالاتی که تو نسخه ی 1.6.8 هست جدیه؟ یعنی اشکال امنیتیه خیلی خطرناکیه؟ و نیازی هست تا به روز کنم؟

در ضمن من که تو پوسته و پلاگین ها و ... خلاصه خیلی جاها ویرایش داشتم، میتونم بدون دردسر به روز کنم؟
باتشکر
پاسخ
توضیحات کامل تو اولین ارسال گفته شده،
مشکلات جدی هستند وقتی که گفته مشه باگ sql جدی
اپگرید ممکنه با اشکالاتی نظیر از دست رفتن بعضی تغییرات بشه ولی ارزش داره،باید دوباره این تغییرات رو اعمال کنی
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۹:۳۱:۰۹ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۶:۴۵:۳۹ عصر)aquila نوشته است: سلام و سپاس
من نسخه جدید رو دریافت و رو لوکال تست کردم.ولی هنوز با مشکل ادیتور مواجه هستم
اگر درست بگم هم کنترل پنل کلی انگلیسیه _ من نسخه پک حاوی زبان رو نصب کردم

مشکلی در بسته‌ی اولی وجود داشت که برطرف شد و دوباره آپلود شد.
لطفاً مجدداً‌امتحان کنید.

آقا منکه متوجه تغییر خاصی نشدم.کنترل پنل که کلا انگلیسی شده و ادیتور هم کماکان مشکل داره.من از سایت مادر نسخه انگلیسی رو دانلود کردم و تست کردم ادیتورش درست بود ولی بعد فارسی سازی بهم ریحت و دو سه تا ارور هم بالا نمایان شدند Huh
پاسخ
(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۹:۱۳:۲۳ عصر)دونده آزاد نوشته است: سلام
من الان از انتشار باخبرشدم
میخواستم بدونم اشکالاتی که تو نسخه ی 1.6.8 هست جدیه؟ یعنی اشکال امنیتیه خیلی خطرناکیه؟ و نیازی هست تا به روز کنم؟

در ضمن من که تو پوسته و پلاگین ها و ... خلاصه خیلی جاها ویرایش داشتم، میتونم بدون دردسر به روز کنم؟
باسپاس

دوست عزیز اگر اون آموزش تغییر نسخه مای بی بی که آقای Pars محترم زدن رو بخونید هیییییچ مشکلی در این زمینه پیدا نمیکنی...
من همین دیروز صبح گام به گام مراحلشو انجام دادم....نه داخل قسمت پوسته و ویرایشش تغییری و مشکلی بوجود اومد و نه تو قسمت پلاگینا...خیالتون تخت RolleyesTongue

(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۰۱:۴۴:۱۹ صبح)salondaran نوشته است: مشکلی نیست من انجام دادم اما ظاهرا ادیتور پیشرفته پریده !

دوستان عزیز اون قسمت از آموزش تغییر نسخه که گفته فایل editor.js رو جایگزینی کنید رو انجام ندید...یعنی فایل editor.js رو جایگزین نکنید با قبلی..در این صورت ادیتور پیشرفته باقی میمونه و مشکلی ندارهWinkHeartBlush

(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۴:۳۰:۲۳ عصر)s2f نوشته است:
(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۱۰:۲۶:۳۵ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۰۱:۴۴:۱۹ صبح)salondaran نوشته است: مشکلی نیست من انجام دادم اما ظاهرا ادیتور پیشرفته پریده !

فایل‌های ویرایش‌گر پیشرفته را باید دوباره آپلود کنید چرا که در این نسخه فایل‌های ویرایش‌گر اصلی جای‌گزین شده‌اند.

(۱۳۹۱/۹/۲۷، ۰۱:۴۷:۵۵ صبح)s2f نوشته است: برای من مشکل اینه آمار پیشرفته نشون نمیده وقتی فعال کردم

دکمه سپاس هم رفته
شما باید متغیر‌های این دو را در تاپیک آن‌ها پیدا کنید و در جای مناسب قرار دهید.

برای من حتی تنضیمات دیگه کار نمیکرد ! انجمن روشن / خاموش نمئشد ! من که رفتم رو همون 6.8 Sad(

آقا چرا قاطی می کنی؟Big Grin خب بلد نیستی تغییر نسخه بدی دسترسی بده دوستان یا خود بنده برات انجام میدیمRolleyes
پاسخ
سلام
دوستان توجه کنید اگه انجمن پر بازدیدی دارید و امنیت واستون مهمه بهتره حتما ارتقا بدید
باگ 6.8 خیلی خطرناکه و به راحتی قابل هک هستید و اکانت های شما در امنیت نیستند
اگر هم تا حالا هک نشدید حتما دشمن خاصی نداشتید یا انجمنتون بی محتوا و بی حاشیه است
برای ارتقا اگه بکاپ هم نگرفتید بهتره از تم هاتوم بگیرید!چون اکثرا در ارتقا اگه دقت کنید میزنه مثلا تغییرات و بروزرسانی در تم ها انجام شد و بعدا میرید و میبینید قالبتون به مشکل خورده
یا قبل از ارتقا قالبتون رو تغییر بدید و بعد از ارتقا دوباره سویچ کنید
زبانتون هم میتونید یک کپی بگیرید و بعد از ارتقا اون قسمت هایی رو که دستی تغییرات دادید برگردونید

موفق باشید
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۱۴:۳۴:۱۲ عصر) ، Doodoo (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۲۲:۰۶:۴۹ عصر)
ممنون من هم طبق آموزش بروز رسانی کردم و هیچ مشکلی پیش نیومد

Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۲۲:۰۶:۵۳ عصر)
سلام
بروز رسانی کردم و مشکلی هم پیش نیومد. دست مریزاد به مدیران گرامی Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطDoodoo (۱۳۹۱/۹/۲۸، ۲۲:۰۶:۵۹ عصر)
من انجام دادم و مشکلی نداشت اما ادیتورم خراب شده یه ادیتور درست حسابی معرفی کنید درستش کنم من هرچی گشم پیدا نکردم . راهنمایی کنید sceditor نصب کردم نشد .
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ
عزیز دل برادر من که گفتم چه کار کنی که ادیتورت خراب نشه....بالا رو بخونBlush
اگه از فایل editor.js قبلیت بک آپی دار دوباره جایگزینش کنRolleyes
پاسخ
خوب من ندارم اون فایلو . آموزش زیاد کامل نیست مثلا کسی که پوشه admin تغییر نام داده ، باید تو پوشه فایل ها هم همین کارو انجام بده . حمید خان من آخرشم یه ویرایشگر خوب پیدا نکردم . در ضمن عجب دندونایی داریا !
كار هر بز نيست خرمن كوفتن گاو نر مي خواهد و مرد كهن
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,143 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,679 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,308 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,078 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,526 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,876 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,802 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,010 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,741 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,477 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان