هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
فایل ها رو آپلود کردم ولی وقتی فایل upgrade.php رو فراخونی میکنم صفحه سفید میاد و هیچی نمیاد .. بعد پوشه install رو پاک کردم دیدم خود به خود زده نسخه 1.6.9 !!! در حالی که من عملیات فایل اپگرید رو انجام ندادم !!! به نظرتون مشکوک نیس ؟
پاسخ
آیا شما فایل config.php رو تغییر نام دادین ؟ اگر این کار رو کردین اونو به حالت قبل بازگردانی کنین !
و همچنین اگر تغییراتی در هسته مای بی بی دادن به حالت پیشفرض برگردانین سپس مراحل آپگرید رو انجام بدین
مهم بودن رو فراموش کن!

تیتر روزنامه ی یکشنبه، زباله ی روزدوشنبه است …

پاسخ
 سپاس شده توسطmhy (۱۳۹۱/۹/۲۹، ۱۶:۰۹:۴۹ عصر) ، kordan (۱۳۹۱/۹/۲۹، ۲۰:۳۹:۰۰ عصر)
بازم تکرار میکنم..برا چندتا از دوستان هم درست کردم...هرکس بلد نیست دسترسی بده براش درست کنمBlush
کسایی هم که فایل config رو اسمشو عوض کردن یا باید ااسمشو برگردونن به حال اول یا فایل upgrade.php رو ویرایش کنن و اسم جدید فایل config رو توش جایگزین کننRolleyes
پاسخ
 سپاس شده توسطmajid01 (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۰۸:۵۹:۱۱ صبح) ، Plugins (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۶:۲۵:۱۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۳۶:۳۷ عصر)
سلام و خسته نباشید

من آپدیت کردم مشکلی هم نداشتم

ولی فونت های قالبم یه جوره شده خیلی زشت شده
چطوری درستش کنم؟

تو مدیرت این مشکل رو ندارم فقط قالبه
پاسخ
سلام و عرض ادب

الان فقط بخاطر یکی دو مشکل امنیتی این ورژن اومده؟
ویبولتین تو هر ورژن کلی تغییر اعمال میکنه اما مای بی بی...

ممنون میشم بگید راه حل این مشکلات امینتی چیه تا بدونه اینکه آپگرید کنیم حل شه.
من بالای 100 پلاگین نصب دارم و قطعا با تغییر ورژن خیلیاشون به مشکل برمیخورن و احتما کارنکردنشون زیاده... مای بی بی باید در ورژن های آینده اینطور مشکلات رو حل کنه و آپگرید رو راحت کنه مثه وردپرس...

الان در پنل admin اومده شما از ورژن قدیمی MyBB استفاده میکنید ، چطوری میشه ورژن رو کرد 1.6.9 که این تشخیص بده از آخرین ورژن داریم استفاده میکنیم؟
پاسخ
 سپاس شده توسطدونده آزاد (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۵:۱۳:۴۰ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۲۹، ۲۲:۲۱:۵۰ عصر)amirav نوشته است: سلام و خسته نباشید

من آپدیت کردم مشکلی هم نداشتم

ولی فونت های قالبم یه جوره شده خیلی زشت شده
چطوری درستش کنم؟

تو مدیرت این مشکل رو ندارم فقط قالبه

فونت هاتون به arial تغییر کرده
به قالب ها و پوسته ها برید
پوسته مورد نظر رو انتخاب کنید
به global.css برید
حالت ویرایش پیشرفته
کلاس body
font -family رو به tahoma تغییر بدید
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۳۶:۲۷ عصر) ، amirav (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۱۲:۰۵:۳۱ عصر)
(۱۳۹۱/۹/۳۰، ۱۶:۲۸:۰۸ عصر)Plugins نوشته است: سلام و عرض ادب

الان فقط بخاطر یکی دو مشکل امنیتی این ورژن اومده؟
ویبولتین تو هر ورژن کلی تغییر اعمال میکنه اما مای بی بی...

ممنون میشم بگید راه حل این مشکلات امینتی چیه تا بدونه اینکه آپگرید کنیم حل شه.
من بالای 100 پلاگین نصب دارم و قطعا با تغییر ورژن خیلیاشون به مشکل برمیخورن و احتما کارنکردنشون زیاده... مای بی بی باید در ورژن های آینده اینطور مشکلات رو حل کنه و آپگرید رو راحت کنه مثه وردپرس...

الان در پنل admin اومده شما از ورژن قدیمی MyBB استفاده میکنید ، چطوری میشه ورژن رو کرد 1.6.9 که این تشخیص بده از آخرین ورژن داریم استفاده میکنیم؟

سلام
دوست عزیز هر آپگریدی باعث ناسازگاری پلاگینها نمیشه ، خیلی کم هستن به روز رسانی هایی که توی سیستم پلاگینها تغییری رو ایجاد میکنن . اینطور ناسازگاری ها فقط توی تغییر نسخه مثلا از 1.4 به 1.6 ایجاد میشن که به راحت قابل سازگار کردن هستن . از زمانی که من مای بی بی دارم و پلاگین مینویسم فکر کنم فقط توی 1.6.5 تغییر اساسی توی سیستم پلاگینها ایجاد شد که باز اونم سازگار کردنش ساده بود . در کل نگران به روز رسانی نباشید ، من همین الان بکاپ گرفتن و ارتقا و تست بعد از ارتقا رو کلا توی 15 دقیقه انجام دادم و هیچ مشکلی هم به وجود نیومده ، کلی هم پلاگین دارم .Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطxpressmobile (۱۳۹۱/۹/۳۰، ۲۲:۵۰:۲۳ عصر) ، Plugins (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۰۱:۴۲:۱۱ صبح) ، geo (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۰۲:۰۲:۰۰ صبح)
کاش که درد،درد پلاگین بود.
مشکلی که ممکنه ایجاد میشه تغییراتی هستش که تو بعضی فایل ها به صورت دستی انجام شده که باز باید ست کرد.
ولی اگر انجمن سالم میخواین،باید بروز رسانی کرد
پاسخ
 سپاس شده توسطahmadb (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۱۲:۵۷:۰۶ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۵:۱۵:۲۶ عصر)
(۱۳۹۱/۱۰/۱، ۰۹:۰۱:۴۰ صبح)lab نوشته است: کاش که درد،درد پلاگین بود.
مشکلی که ممکنه ایجاد میشه تغییراتی هستش که تو بعضی فایل ها به صورت دستی انجام شده که باز باید ست کرد.
ولی اگر انجمن سالم میخواین،باید بروز رسانی کرد

منم قبلا این مشکلو داشتم ، اما یه بار نشستم همه تغییراتی که توی هسته داده بودم رو یه جا نوشتم ، دفعات بعد دیگه سریع میتونستم تغییرات رو برگردونم ...
پاسخ
 سپاس شده توسطlab (۱۳۹۱/۱۰/۱، ۱۴:۵۸:۲۵ عصر) ، دونده آزاد (۱۳۹۱/۱۰/۳، ۱۵:۱۵:۱۶ عصر)
درود

باعرض خسته نباشید،من نسخه رو کامل نصب کردم و کامل بروز شد ولی وقتی از تنظیمات انجمن

رو فعال میکنم وقتی میخوام برم داخل انجمن این ارور رو میده مشکل از کجاست؟

Fatal error: Call to undefined function styleUsernames::initCache() in /home/u825762290/public_html/inc/class_plugins.php on line 101
[تصویر:  62436617193294349832.jpg]
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,211 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,689 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,380 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,142 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,605 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,967 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,915 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,106 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,796 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,756 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان