هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
ممنون درست شد!!
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۲۳:۵۹:۳۰ عصر)samadagha نوشته است: جدیدا مشکلی که متوجه شدم این هست که وقتی یه پست میذارم پست بعدی رو بلافاصله بعد از اون میذارم به صورت ارسال مجزا هست یعنی امار ارسالهای کاربر رو میبره بالا و کاربر در 1 دقیقه میتونه 10 تا پست بفرسه
ولی توی این انجمن و انجمن قبلی که داشتم وقتی دوتا پست پشت سر هم قرار میگرفت به صورت یه خط از هم جدا میشدن و یه پست محسوب میشد ولی الان دوتا پست حساب میشن.
بلد نیستم چجوری درستش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.

کسی جواب مارو نمیده؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۰۱:۴۷:۱۶ صبح)samadagha نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۲۸، ۲۳:۵۹:۳۰ عصر)samadagha نوشته است: جدیدا مشکلی که متوجه شدم این هست که وقتی یه پست میذارم پست بعدی رو بلافاصله بعد از اون میذارم به صورت ارسال مجزا هست یعنی امار ارسالهای کاربر رو میبره بالا و کاربر در 1 دقیقه میتونه 10 تا پست بفرسه
ولی توی این انجمن و انجمن قبلی که داشتم وقتی دوتا پست پشت سر هم قرار میگرفت به صورت یه خط از هم جدا میشدن و یه پست محسوب میشد ولی الان دوتا پست حساب میشن.

کسی جواب مارو نمیده؟
کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> Posting --> گزینه‌ی Post Merge Time را بر روی 60 تنظیم کنید.
به این ترتیب ارسال‌هایی که کمتر از 60 دقیقه توسط یک کاربر ارسال شوند، ادغام خواهند شد.
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۰۲:۰۴:۳۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

کسی جواب مارو نمیده؟
کنترل پنل مدیرکل --> پیکربندی --> Posting --> گزینه‌ی Post Merge Time را بر روی 60 تنظیم کنید.
به این ترتیب ارسال‌هایی که کمتر از 60 دقیقه توسط یک کاربر ارسال شوند، ادغام خواهند شد.

ممنون عزیز ولی همینجوری بود تنظیماتم و الانم همین عدد 60 هست.ولی همچنان پست محسوب میشه و دوتا پست مجزا ارسال میشه.
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۱۷:۰۱:۰۸ عصر)samadagha نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۰۲:۰۴:۳۳ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

کسی جواب مارو نمیده؟

ممنون عزیز ولی همینجوری بود تنظیماتم و الانم همین عدد 60 هست.ولی همچنان پست محسوب میشه و دوتا پست مجزا ارسال میشه.
مطمئن هستید که برای ارسال‌های قدیمی این کار را انجام نمی‌دهید؟
الآن دو ارسال پشت سر هم ارسال کنید ببینید اعمال می‌شود یا خیر!
پاسخ
اره عزیز من بلافاصله اینکارو میکنم دوتا پست پشت سر هم ولی هردو پست جدا از هم هست.!!!!!
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۲، ۲۰:۵۸:۲۴ عصر)samadagha نوشته است: اره عزیز من بلافاصله اینکارو میکنم دوتا پست پشت سر هم ولی هردو پست جدا از هم هست.!!!!!

در همان بخش تنظیمات ادغام گزینه‌ی Merge User Groups to Ignore وجود دارد که گروه‌های کاربری‌ای را تعیین می‌کند که مشمول ادغام ارسال‌ها نیستند. به صورت پیش‌فرض عدد 4 که متعلق به گروه کاربری مدیرکل است، در آن تنظیم شده‌است.
بررسی کنید گروه کاربری شما در این تنظیم وجود دارد یا خیر.
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۱/۱۱/۳، ۰۲:۱۷:۲۰ صبح)
اها درسته من با مدیریت پیش میرفتم...
ممنون دوست من خیلی نگران این موضوع بودم.مرسی.اعتبار داده شد.
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۱۹:۰۷:۱۵ عصر)دونده آزاد نوشته است: لطفا راهنمایی کنید...

(۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۱۵:۴۳:۳۷ عصر)دونده آزاد نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۲۰:۴۵:۰۷ عصر)دونده آزاد نوشته است: سلام
از وقتی که از 168 به 169 به روز رسانی انجام دادم، برخی تنظیمات کنترل پنل ادمینم 2 یا 3تایی شده و به صورت تکراری اومده... چطور میتونم درستش کنم؟
مثلا تنظیمات تالار 2 لینک داره که یکیش تنظیماتش صفره و با کلیک روش اخطار میده که تنظیم مورد نظر پیدا نشد. ولی تو اون یکی که میرم، تنظیمات به صورت تکراری و پشت سرهم اومده، مثلا نام انجمن رو 2بار نوشته.

کسی میتونه کمکم کنه درستش کنم؟

(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۳:۰۳:۳۶ عصر)دونده آزاد نوشته است: فقط مشکل من حذف کردن اونا نیست، چون تکراریه میترسم کلا بریزه به هم...Confused
چطور ازشون یه نسخه پشتیبان بگیرم و سپس اقدام کنم به اینکار؟

در ضمن یه نگاه به این عکس بنداز اینم هست که تنظیماتش پاک شده، اینو چیکارش کنم؟
[تصویر:  iukcp9i76pnhbdw1vdaj.png]

و البته بعضی هاشون رو هم نمیشه پاک کرد:Sad که اینا فقط بخش کوچکی ازشون هستند...
[تصویر:  y5p8fqx9mbcubrofsiix.png]
[تصویر:  62wufbuka8qinn17cuzo.png]

اینم داخل تنظیمات که شده 2تا... و دقت کنید با اینکه بورد روی بسته است ولی دارم پیامش رو میبینم و اگه روشنش کنم میشه 2تاHuh
قبل از بروز رسانی اینطوری نبود...
[تصویر:  y0ofozd8iiyl6gaavj.png]

جواب همه رو دادید الا واسه ما که از همه زودتر پیام داده بودیم، جواب بدین لطفا...
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۱/۵، ۱۷:۴۹:۴۵ عصر)دونده آزاد نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۱۹:۰۷:۱۵ عصر)دونده آزاد نوشته است: لطفا راهنمایی کنید...

(۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۱۵:۴۳:۳۷ عصر)دونده آزاد نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۲۰:۴۵:۰۷ عصر)دونده آزاد نوشته است: سلام
از وقتی که از 168 به 169 به روز رسانی انجام دادم، برخی تنظیمات کنترل پنل ادمینم 2 یا 3تایی شده و به صورت تکراری اومده... چطور میتونم درستش کنم؟
مثلا تنظیمات تالار 2 لینک داره که یکیش تنظیماتش صفره و با کلیک روش اخطار میده که تنظیم مورد نظر پیدا نشد. ولی تو اون یکی که میرم، تنظیمات به صورت تکراری و پشت سرهم اومده، مثلا نام انجمن رو 2بار نوشته.

کسی میتونه کمکم کنه درستش کنم؟

(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۳:۰۳:۳۶ عصر)دونده آزاد نوشته است: فقط مشکل من حذف کردن اونا نیست، چون تکراریه میترسم کلا بریزه به هم...Confused
چطور ازشون یه نسخه پشتیبان بگیرم و سپس اقدام کنم به اینکار؟

در ضمن یه نگاه به این عکس بنداز اینم هست که تنظیماتش پاک شده، اینو چیکارش کنم؟
[تصویر:  iukcp9i76pnhbdw1vdaj.png]

و البته بعضی هاشون رو هم نمیشه پاک کرد:Sad که اینا فقط بخش کوچکی ازشون هستند...
[تصویر:  y5p8fqx9mbcubrofsiix.png]
[تصویر:  62wufbuka8qinn17cuzo.png]

اینم داخل تنظیمات که شده 2تا... و دقت کنید با اینکه بورد روی بسته است ولی دارم پیامش رو میبینم و اگه روشنش کنم میشه 2تاHuh
قبل از بروز رسانی اینطوری نبود...
[تصویر:  y0ofozd8iiyl6gaavj.png]

جواب همه رو دادید الا واسه ما که از همه زودتر پیام داده بودیم، جواب بدین لطفا...
در phpmyadmin، جدول mybb_settings بررسی کنید که آیا از هر تنظیم دو نوع وجود دارد یا خیر؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,215 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,690 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,402 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,159 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,606 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,978 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,928 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,113 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,807 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,813 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان