هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
انتشار نسخه‌ی 1.6.9 MyBB
از وقتی مای بی بی رو بروزرسانی کردم پاسخ سریع پیشرفته با نسخه موبایل به مشکل برخورده، چطوری باید این مشکل رو برطرف کرد؟!
پاسخ
(۱۳۹۱/۱۰/۲۳، ۲۰:۰۹:۱۴ عصر)Iran511 نوشته است: از وقتی مای بی بی رو بروزرسانی کردم پاسخ سریع پیشرفته با نسخه موبایل به مشکل برخورده، چطوری باید این مشکل رو برطرف کرد؟!
پاسخ این سوال توسط Cancer9003 گرامی داده شد.
http://community.mybbiran.com/thread-101...#pid102670
پاسخ
2 صفحه گذشت ولی جوابهای داده شده به نتیجه نرسید
لطفا راهنمایی کنید...

(۱۳۹۱/۱۰/۱۴، ۱۵:۴۳:۳۷ عصر)دونده آزاد نوشته است:
(۱۳۹۱/۱۰/۱۱، ۲۰:۴۵:۰۷ عصر)دونده آزاد نوشته است: سلام
از وقتی که از 168 به 169 به روز رسانی انجام دادم، برخی تنظیمات کنترل پنل ادمینم 2 یا 3تایی شده و به صورت تکراری اومده... چطور میتونم درستش کنم؟
مثلا تنظیمات تالار 2 لینک داره که یکیش تنظیماتش صفره و با کلیک روش اخطار میده که تنظیم مورد نظر پیدا نشد. ولی تو اون یکی که میرم، تنظیمات به صورت تکراری و پشت سرهم اومده، مثلا نام انجمن رو 2بار نوشته.

کسی میتونه کمکم کنه درستش کنم؟

(۱۳۹۱/۱۰/۱۲، ۱۳:۰۳:۳۶ عصر)دونده آزاد نوشته است: فقط مشکل من حذف کردن اونا نیست، چون تکراریه میترسم کلا بریزه به هم...Confused
چطور ازشون یه نسخه پشتیبان بگیرم و سپس اقدام کنم به اینکار؟

در ضمن یه نگاه به این عکس بنداز اینم هست که تنظیماتش پاک شده، اینو چیکارش کنم؟
[تصویر:  iukcp9i76pnhbdw1vdaj.png]

و البته بعضی هاشون رو هم نمیشه پاک کرد:Sad که اینا فقط بخش کوچکی ازشون هستند...
[تصویر:  y5p8fqx9mbcubrofsiix.png]
[تصویر:  62wufbuka8qinn17cuzo.png]

اینم داخل تنظیمات که شده 2تا... و دقت کنید با اینکه بورد روی بسته است ولی دارم پیامش رو میبینم و اگه روشنش کنم میشه 2تاHuh
قبل از بروز رسانی اینطوری نبود...
[تصویر:  y0ofozd8iiyl6gaavj.png]
پاسخ
جدیدا مشکلی که متوجه شدم این هست که وقتی یه پست میذارم پست بعدی رو بلافاصله بعد از اون میذارم به صورت ارسال مجزا هست یعنی امار ارسالهای کاربر رو میبره بالا و کاربر در 1 دقیقه میتونه 10 تا پست بفرسه
ولی توی این انجمن و انجمن قبلی که داشتم وقتی دوتا پست پشت سر هم قرار میگرفت به صورت یه خط از هم جدا میشدن و یه پست محسوب میشد ولی الان دوتا پست حساب میشن.
بلد نیستم چجوری درستش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
جای این سوال این تایپیک نبود!
بوید به تنظیمات و از انجا ه posting و مقدار Post Merge Time رو خالی یا 0 بزارید
پاسخ
 سپاس شده توسطreza.t.gh (۱۳۹۱/۱۰/۲۷، ۱۶:۴۸:۳۹ عصر)
ببخشید نمیدونستم کجا بذارم...اگه میخواید انتقال بدید بگید کجا باید بذارم
کاری که گفتید رو انجام دادم و عدد مورد نظر روی 60 هست که به صفر برگردوندم.اما بازم نشد!!!!
پاسخ
به يك مشكل بر خوردم كه با جايگزيني دوباره ي فايل ها هم حل نشد ، وقتي وارد بخش مرور و به روز رساني پلاگين ها ميشم با ارور رو به رو ميشم :

Warning [2] array_key_exists() [function.array-key-exists]: The second argument should be either an array or an object - Line: 93 - File: admin/modules/config/plugins.php PHP 5.2.17 (Linux)
File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/admin/modules/config/plugins.php 93 array_key_exists
/admin/index.php 523 require

لطفا راهنمايي كنيد.
پاسخ
دوستان كسي نميتونه پاسخ بده؟
پاسخ
جدیدا مشکلی که متوجه شدم این هست که وقتی یه پست میذارم پست بعدی رو بلافاصله بعد از اون میذارم به صورت ارسال مجزا هست یعنی امار ارسالهای کاربر رو میبره بالا و کاربر در 1 دقیقه میتونه 10 تا پست بفرسه
ولی توی این انجمن و انجمن قبلی که داشتم وقتی دوتا پست پشت سر هم قرار میگرفت به صورت یه خط از هم جدا میشدن و یه پست محسوب میشد ولی الان دوتا پست حساب میشن.
بلد نیستم چجوری درستش کنم ممنون میشم راهنمایی کنید.
پاسخ
پلاگين پاسخ پيشرفته فعال نميشه فايل ها رو جايگزين كردم و دوباره فعال كردم باز هم نشد. لطفا كمك كنيد.

(۱۳۹۱/۹/۲۶، ۱۲:۱۷:۱۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است:
درود

نسخه MyBB 1.6.9 اکنون منتشر شده است.

چه چیزی به نسخه 1.6.9 اضافه شده است یا چه چیزی در آن تغییر کرده است؟
باید اعلام کنیم که یک آسیب پذیری در تزریق SQL در تمامی نسخه‌های MyBB وجود دارد (حتی 1.6.8 MyBB). به همین دلیل به همه توصیه می‌کنیم که حتماً نسخه‌ی انجمن خود را به نسخه‌ی MyBB 1.6.9 به‌روز‌رسانی کنند!
همچنین از frostschutz و StefanT بابت یافتن و گزارش دادن این مشکلات سپاس فراوان داریم!

آسیب پذیری‌های برطرف شده:
  • (خطرناک) یک آسیب پذیری SQL هنگام ویرایش مطلب
  • (متوسط) ایجاد زمینه‌(ی نه چندان موثر) برای دسترسی غیرمجاز، از طریق فایل‌های سیستم CAPTCHA

مشکلات برطرف شده:
  • حل مشکل ویرایش‌گر در نسخه‌ی 16 به بالای مرورگر FireFox

بابت این مشکلات از شما پوزش می‌خواهیم!

به روزرسانی از نسخه 1.6.8 و سایر نسخه ها
پیش از هر کاری انجمن خود را بسته و از دیتابیس خود و همین طور فایل های خود در یک محل امن، پشتیبان گیری کنید.
گر فایل های هسته را تغییر داده اید، لطفاً آن ها را ثبت کنید سپس بعد از به روز رسانی می توانید آن تغییرات را دوباره اعمال کنید.
اگر پلاگینی نصب کرده اید که برای عمل کردن نیازمند تغییرات در فایل های هسته است ، پس از به روزرسانی باید آن تغییرات را دوباره اعمال کنید.

برای به‌روز‌رسانی، اجرای به‌روز‌رسان، الزامی می‌باشد. همچنین 1 تغییر در فایل زبان (messages.lang.php) و 3 تغییر در قالب‌ها (portal_welcome_guesttext, loginbox & codebuttons) در این نسخه اعمال شده است.

اگر از MyBB 1.6.8 استفاده می‌کنید:
اگر از MyBB 1.6.8 استفاده نمی کنید:

آسیب پذیری MyBB 1.6.9
درصورتی که فکر می‌کنید آسیب پذیری امنیتی‌ای در MyBB یافته اید٬ از انتشار آن خودداری کرده و آن را به ما گزارش دهید (لینک گزارش).
همچنین می توانید این مشکلات را در بخش Private Inquiries انجمن مطرح کنید چرا که در این انجمن، تنها مدیران و خودتان می توانید ارسال هایتان را ببینید.

با سپاس
تیم MyBB

عزيز من فايل هاي اديتور پيشرفته رو هم جايگزين كردم و دوباره فعال كردم حتي تغيير ورژن هم دادم ولي باز هم كار نميكنه ميشه راهنمايي كنيد؟
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  انتشار نسخه‌ی 1.6.15 MyBB Pars 26 17,215 ۱۳۹۳/۱۱/۲۴، ۲۲:۳۹:۰۸ عصر
آخرین ارسال: smemamian
  انتشار نسخه‌ی 1.6.16 MyBB Mohammad-Za 0 1,690 ۱۳۹۳/۱۰/۱۵، ۲۰:۲۳:۲۱ عصر
آخرین ارسال: Mohammad-Za
Star انتشار نسخه‌ی 1.6.12 MyBB Amin Yaghubi 45 31,402 ۱۳۹۳/۱۰/۱۴، ۰۷:۴۳:۱۳ صبح
آخرین ارسال: firstboy000
  انتشار نسخه‌ی 1.6.14 MyBB Mohammad-Za 34 26,159 ۱۳۹۳/۶/۲۴، ۱۲:۵۸:۵۷ عصر
  انتشار نسخه‌ی 1.6.13 MyBB Mohammad-Za 54 51,606 ۱۳۹۳/۶/۳، ۱۱:۱۱:۳۸ صبح
  انتشار نسخه‌ی 1.6.11 MyBB Mohammad-Za 52 34,978 ۱۳۹۲/۱۰/۲۴، ۱۸:۴۹:۴۰ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  انتشار نسخه‌ی 1.6.10 MyBB Mohammad-Za 66 41,928 ۱۳۹۲/۷/۲۵، ۱۱:۴۹:۳۱ صبح
آخرین ارسال: Rezakashefi
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.3 Pars 46 55,113 ۱۳۹۲/۲/۵، ۱۵:۴۱:۱۳ عصر
آخرین ارسال: Saizou
  انتشار نسخه‌ی MyBB 1.6.7 + معرفی MyBB 1.8 Mohammad-Za 31 29,807 ۱۳۹۱/۹/۱۷، ۱۴:۳۸:۳۵ عصر
آخرین ارسال: lab
  انتشار نسخه‌ی 1.6.8 MyBB Mohammad-Za 101 78,836 ۱۳۹۱/۹/۱۳، ۱۲:۰۲:۳۷ عصر
آخرین ارسال: hashemihesam

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان