مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین استایل نام کاربری Style Usernames
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
درود خدمت دوستان،

[تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: استایل نام کاربری Style Usernames
[تصویر:  version.png] نسخه: 1.1
[تصویر:  user.png] نویسنده: lukasamd
[تصویر:  d.png] معرفی: ---
[تصویر:  d.png] آخرین بروزرسانی: ---

[تصویر:  info.png] عملکرد: نمایش نام های کاربری به سبک گروه های کاربری آن در صفحه اصلی و صفحه موضوع ها

[تصویر:  wrench.png] نصب: آپلود فایل ها و فعال سازی از کنترل پنل مدیریت سپس تنظیمات پلاگین در قسمت پیکربندی > تنظیمات

[تصویر:  photos.png] نمونه:

[تصویر:  1334442435.jpg]

[تصویر:  1343036904.jpg]

[تصویر:  name.png] دانلود:
[attachment=3009]

[تصویر:  house_link.png] لینک اصلی:
http://community.mybb.com/thread-88052.html

نسخه جدید 1.9 این پلاگین در این تاپیک قرار گرفت: http://community.mybbiran.com/thread-165...#pid128603

تغییرات این نسخه برای هماهنگ شدن و بهینه تر شدن پلاگین با نسخه های جدید مای بی بی هست.
عاليه ولي كاش نامهاي كاربري تو قسمت پيام خصوصي هم به سبك گروه كاربري نشون داده ميشد
سلام
من همه ي اين كار ها را انجام دادم ولي يه مشكلي دارم و اون اينه كه به جاي اسم مدير ها زير هر انجمن مي نويسه مديريت شده توسط :مهمان .
از قالب mi-red استفاده مي كنم بايد چي كار كنم تا درست بشه
این مشکل مدیریت برای: مهمان برای نسخه 1.4 این پلاگینه که اسم اون پلاگن هم Username Style بود.
فکر نمی کنم این نسخه مشکلی داشته باشه.
ممنونم
درسته به همين خاطر من قبلي را حذف كردم و اين پلاگين را نصب كردم ولي نام مدير هاي انجمن ها را با استايلشون زير انجمن نشون نميده و در كل تغيير زيادي در سايت اعمال نشده است . چي كار كنم .
پلاگین استایل رو نصب کردید ؟!
واسه من هم اسم مديرها رو توي صفحه اصلي (بالاي زير انجمنها) بدون استايل نشون ميده. كسي هست بتونه پلاگين رو دستكاري كنه و هم اين قسمت و هم بخش پيام خصوصي رو بصورت استايل در بياره؟
عالیه Blush
سلام با تشکر از پست های مفیدتون .
یه سوال چطوری میشه نام کاربری های مدیریت مثله افکت های مدیریت شما براق و آتشین بشه؟
سلام با تشکر از پست های مفیدتون .
یه سوال چطوری میشه نام کاربری های مدیریت مثل افکت های مدیریت شما براق و آتشین بشه؟

سوال دوستمون رو تکرار کردم .....ممنون میشم راهنمایی کنید
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6