مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین استایل نام کاربری Style Usernames
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
(۱۳۹۱/۲/۸، ۱۰:۳۹:۱۳ صبح)kineh نوشته است: [ -> ]اقا سلام بنده این پلاگین رو اپلود کردم و سپس بعد از فعال کردنش انجمنم بالا نمیاد وقتی غیرفعال کنم همه پیز درست میشه مشکل از کجاست؟؟؟

قبلا انجمن mybb 1.6.2 بود این پلاگین کار میکرد و هیچ مشلی نداشت اما الان mybb 1.6.6 هست اما کار نمیکنه و انجمن بالا نمیاد

(۱۳۹۱/۲/۱۵، ۰۵:۳۱:۲۱ صبح)bineshan نوشته است: [ -> ]سلام
آره واسه منم همین مشکل رو داره/
چیکار باید بکنیم؟

(۱۳۹۱/۵/۱۵، ۱۲:۱۱:۱۹ عصر)caren نوشته است: [ -> ]سلام من وقتی این پلاگین نصب میکنم و فعال باز صحفه انجمن سفید میشه چرا؟

فایل زبان رو ویرایش کردم و بازم صحفه ایندکس رو سفید میکنهHuh

(۱۳۹۱/۵/۱۷، ۱۲:۰۴:۲۱ عصر)caren نوشته است: [ -> ]کسی نیست راهنمای کنه مشکل مال چی هست؟

سلام دوستان. من هم همین مشکل رو دارم. ممنون میشم رسیدگی کنند. Sad( Sad
(۱۳۹۱/۶/۸، ۱۳:۲۷:۳۳ عصر)mihi نوشته است: [ -> ]
(۱۳۹۱/۲/۸، ۱۰:۳۹:۱۳ صبح)kineh نوشته است: [ -> ]اقا سلام بنده این پلاگین رو اپلود کردم و سپس بعد از فعال کردنش انجمنم بالا نمیاد وقتی غیرفعال کنم همه پیز درست میشه مشکل از کجاست؟؟؟

قبلا انجمن mybb 1.6.2 بود این پلاگین کار میکرد و هیچ مشلی نداشت اما الان mybb 1.6.6 هست اما کار نمیکنه و انجمن بالا نمیاد

(۱۳۹۱/۲/۱۵، ۰۵:۳۱:۲۱ صبح)bineshan نوشته است: [ -> ]سلام
آره واسه منم همین مشکل رو داره/
چیکار باید بکنیم؟

(۱۳۹۱/۵/۱۵، ۱۲:۱۱:۱۹ عصر)caren نوشته است: [ -> ]سلام من وقتی این پلاگین نصب میکنم و فعال باز صحفه انجمن سفید میشه چرا؟

فایل زبان رو ویرایش کردم و بازم صحفه ایندکس رو سفید میکنهHuh

(۱۳۹۱/۵/۱۷، ۱۲:۰۴:۲۱ عصر)caren نوشته است: [ -> ]کسی نیست راهنمای کنه مشکل مال چی هست؟

سلام دوستان. من هم همین مشکل رو دارم. ممنون میشم رسیدگی کنند. Sad( Sad

منم همینطور راهنمایی کنیــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد لطفا"!!!
آقا نسخه ی 1.6.8 رو بگیرید فارسی کنید بدید به ما به خدا دارم میترکم!!!!!!!

/home/forumbax/domains/forumbax.com/public_html/inc/languages/persian/admin/styleUsernames.lang.php does not exist

فارسی کنید بدید تاخود کشی نکردم بچه ها !Confused

ممنونSad
فایل زبانشو از توی پوشه انگلیسیش کپی کن تو پوشه فارسی،فعلا ارور رو رد میکنی
کسی نیس جواب بدهSleepy
درود
جواب چی من دو صفحه قبل برگشتم سوالی نبود از شماHuh
الان متوجه شدین که همه مشکل دارن Sleepy
خب توضیحی بدین دیگه
من نصب کردم وفعال میکنم هیچ تغییر نمیشه
دوستانی که با پلاگین استایل مشکل دارن این رو جایگزین کنن به احتمال زیاد مشکلشون حل میشه Smile
http://uploadtak.com/images/y2953_StyleUsernam.zip
(۱۳۹۱/۱۱/۱۹، ۱۱:۳۹:۱۳ صبح)sajjad74 نوشته است: [ -> ]دوستانی که با پلاگین استایل مشکل دارن این رو جایگزین کنن به احتمال زیاد مشکلشون حل میشه Smile
http://uploadtak.com/images/y2953_StyleUsernam.zip

بله من هم مشکل داشتم اما این فایلی که ایشون معرفی کردن جواب میده . انجمن من نسخه 1.6.8 می باشد .
سلام برای خوش آب و رنگ کردن نام کاربری چه پلاگینی باید نصب بشه؟
اگر کسی داره لطفا لینکش رو برام بزاره ممنون
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6