مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: پلاگین استایل نام کاربری Style Usernames
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6
عزیز من این موضوع تا حالا هزار بار در مای بی بی بحث شده شما باید برای گروه کاربری یک آدرس اینترنتی

بدی تا اون گروه کاربری مورد نظرت برق بزنه.

سرچ کن پیدا می کنی اگه نکردی PM بده تا بگم چی کار کنی
(۱۳۹۰/۶/۳، ۲۲:۳۶:۱۴ عصر)hesam_esf نوشته است: [ -> ]عزیز من این موضوع تا حالا هزار بار در مای بی بی بحث شده شما باید برای گروه کاربری یک آدرس اینترنتی

بدی تا اون گروه کاربری مورد نظرت برق بزنه.

سرچ کن پیدا می کنی اگه نکردی PM بده تا بگم چی کار کنی

سلام میشه بگید کجاست این مطلب من هرچی گشتم پیدا نکردم .. چطوری نام کاربری مدیر ها رو اتشین کنم و برق بزنه یا مثل مدیرای اینجا نام کاربری شون سایه دار باشه ممنون اگه میشه لینک اموزشش رو بذارید یا کامل توضیح بدید با تشکر

!Omid StaR!

بیا عزیزم

با تصویر اموزش دادمHeart

http://community.mybbiran.com/thread-7596.html

Heart
سلام به همه

نمیشه کاری کرد ایکون ارسال رو هم نمایش بده Huh
سلام دوستان من استایل رو درست و صحیح آپلود کردم و بعد فعالش کردم اما بعد که به انجمنم رفتم ارور زیر رو داد لطفا کمکم کنید ممنون
کد:
Fatal error: Call to undefined function styleUsernames::initCache() in /home/u846696226/public_html/inc/class_plugins.php on line 101
(۱۳۹۰/۱۱/۱۵، ۰۰:۱۹:۰۴ صبح)rainboy نوشته است: [ -> ]سلام دوستان من استایل رو درست و صحیح آپلود کردم و بعد فعالش کردم اما بعد که به انجمنم رفتم ارور زیر رو داد لطفا کمکم کنید ممنون
کد:
Fatal error: Call to undefined function styleUsernames::initCache() in /home/u846696226/public_html/inc/class_plugins.php on line 101
منم همین مشکل رو بعد آپدیت دارم با همین ارور.
لطفا راهنمایی کنید.
درسته
برا منم همین مشکل رو داره
من توی نسخه 1.6.4 مشکلی نداشتم ولی از وقتی کامل انجمنو پاک کردمو نسخه 1.6.5 گذاشتم اینطوری شده لطفا بگین چطوری باید داخل فایل رو تصحیح کنیم یا اگه راه دستیش موجوده بفرمایین ممنونHeart
بچه ها برا نسخه ی ما اینجاست

http://community.mybbiran.com/thread-8048.html
با سلام
من این پلاگین رو روی 1.6.6 نصب کردم نشد حتی برای نسخه 1.6.5 رو امتحان کردم بازم نشد و هر دفعه ارورهای زیر رو میده

ارور
پاک شد
درکنترل پنل مدیریت
و

ارور

پاک شد
در صفحه اصلی انجمن

لطفا راهنماییم کنید ممنونBig GrinHeart
صفحه‌ها: 1 2 3 4 5 6