هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران

من با این سیستم موافق ام .

ما از روز اول این مای بی بی رو رایگان نصب کردیم باهاش رایگان انجمن راه انداختیم ، آموزشش رو رایگان مطالعه کردیم و بهش مسلط شدیم پلاگین ها رو عمدتا رایگان بدست آوردیم. فکر کنم یکم بد عادت شدیم.
اگر یکی از شما بخواهد یه وب سایت با جوملا بیاره بالا حداقل باید 300 تومن هزینه کنه تا یه سایت با قالب پیش فرض براش راه اندازی کنند. اما مای بی بی رو با 5 یا 10 تومان فکر کنم نصب می کنند. ( خود من برای یک شرکت با جوملا سایت راه انداختم 1 میلیون و 300 پول گرفتم )
یه مقدار آدم باید به فکر کسی که داره قالب ترجمه می کنه یا پلاگین می نویسه یا اقای نجفی که صاحب این سایت هم هست باشه. همش که نمی شه مجانی.
اگر پلاگین خوب می خواهی باید این انگیزه در برنامه نویس ها ایجاد بشه که بشینند و پلاگین های خوب تولید کنند و الا مصرف کننده 100% باقی می مونیم.
www.r30.ir انجمن تخصصی هواپیمای مدل
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۳:۵۴ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۷:۰۲:۵۰ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۸:۵۲:۰۳ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۹:۰۷:۱۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۲۲:۳۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۳۴:۳۱ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۵۸:۱۳ عصر) ، baxe rapper (۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۹:۲۹:۰۴ صبح) ، amirreza78 (۱۳۹۱/۵/۸، ۰۷:۰۶:۰۸ صبح)
سلام
لطفا دوستان بهشون برنخوره من كوچيك هم شما هستم

شايد خيلي ها بدشون بياد از اين حرف من ولي همه ي اينها بخاطر اينه كه :

تعدادي وقتي اسم پول مياد زود جام ميكنند و نقد ميكنند

چرا چون عادت كرديم رايگان استفاده كنيم ، كرك شده استفاده كنيم ، مفت استفاده كنيم

توي گذاشتن قالب و پلاگين كه مسئله كامل مشخص هست پول پرداخت ميشه و پلاگين يا قالب بدون عيب و نقص نصب ميشه در مورد آموزش ها هم

مثلا : آموزش قرار دادن گوگل پلاس 1000 تومان

شما ميخري طيق آموزش پيش ميري نشد ، صاحب مطلب براتون پياده سازي ميكنه نشد پولتون بر ميگرده

ديگه اينقدر بحث و تفسير نداره

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطHamedi (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۵:۵۵ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۳۲:۴۰ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۷:۰۳:۰۷ صبح) ، samet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۹:۰۶:۳۱ صبح) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۰:۳۴:۵۵ صبح) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۰:۴۸:۲۱ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۰۳:۰۴ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۳۵:۲۱ عصر) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۵۸:۰۱ عصر) ، shinoda (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۴:۲۵:۳۱ عصر)
درود

بنده تابع مدیریت کل و مدیران ارشد هستم . هر تصمیم که مدیران ارشد بگیرند من تابع اون هستم . به امید موفقیت . روش جدید . پاینده باد مای بی بی ایران Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۲۲:۳۸ عصر) ، Mohammad.T (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۲۳:۲۲ عصر) ، shinoda (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۴:۲۵:۵۷ عصر) ، Night (۱۳۹۰/۱۰/۲۱، ۰۹:۰۰:۲۱ صبح)
خیلی خیلی ببخشید که با موضوع بحث زیاد مرتبط نیست!

برای اینکار که برای مطالب قیمت تعیین کرد، mybbiran از چه پلاگینی استفاده می‌کنه؟ ممکنه آدرس پستش رو بدید؟ من با لغت "بانک" جستجو کردم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد.

ممکنه راهنمایی کنید؟
پاسخ
یک انتقادم من دارم
چرا فقط مدیران میتونند برای نوشتشون قیمت تعیین کنند دیگر کاربران نتونند
ممنونSleepy
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۸:۲۹:۱۱ صبح)goldenaxis نوشته است: خیلی خیلی ببخشید که با موضوع بحث زیاد مرتبط نیست!

برای اینکار که برای مطالب قیمت تعیین کرد، mybbiran از چه پلاگینی استفاده می‌کنه؟ ممکنه آدرس پستش رو بدید؟ من با لغت "بانک" جستجو کردم ولی چیز زیادی دستگیرم نشد.

ممکنه راهنمایی کنید؟

این پلاگین اختصاصی است و فعلاً در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت. و اگر هم قرار بگیرد نسخه‌ی ساده تر آن قرار خواهد گرفت.
نسخه‌ی ساده‌ی مشابه آن را می‌توانید از لینک زیر دریافت کنید:
http://community.mybbiran.com/thread-8086.html

(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۸:۵۶:۲۰ صبح)doodoo نوشته است: یک انتقادم من دارم
ممنونSleepy

بله. دلیل آن این است که کسی که صلاحیت نوشتن آموزش و پلاگین باشد یا به گروه افزونه ساز منتقل می‌شود یا در صورت صلاح‌دید به او دسترسی این کار داده می‌شود.
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۹:۰۳:۲۷ صبح)Mohammad-Za نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۸:۲۹:۱۱ صبح)goldenaxis نوشته است: خیلی خیلی ببخشید که با موضوع بحث زیاد مرتبط نیست!

ممکنه راهنمایی کنید؟

این پلاگین اختصاصی است و فعلاً در دسترس عموم قرار نخواهد گرفت. و اگر هم قرار بگیرد نسخه‌ی ساده تر آن قرار خواهد گرفت.

ممنونSleepy

بله. دلیل آن این است که کسی که صلاحیت نوشتن آموزش و پلاگین باشد یا به گروه افزونه ساز منتقل می‌شود یا در صورت صلاح‌دید به او دسترسی این کار داده می‌شود.
به نظر من اصلا جالب نیست چون خیلی بچههای معمولی هستند که عالی ترجمه میکنند

تازه فاصله بین مدیران و کاربران رو زیاد میکنهHuh
درود
.....

پاسخ
(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۹:۰۷:۱۰ صبح)doodoo نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۰/۲۰، ۰۹:۰۳:۲۷ صبح)Mohammad-Za نوشته است:

ممکنه راهنمایی کنید؟

ممنونSleepy

به نظر من اصلا جالب نیست چون خیلی بچههای معمولی هستند که عالی ترجمه میکنند

اگر به کاربران عادی دسترسی این کار داده شود، 50% ارسال‌ها قیمت گذاری می‌شوند.
پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۱/۱۴، ۰۳:۱۰:۲۹ صبح)
برای کاربران با ارسالهای بالا و با اعتماد گروه درست شود
و سپس دسترسی داده شود عالی میشهHeart
درود
.....

پاسخ
یه سوال
پلاگینی که مای بی بی ایران استفاده میکنه مخلوطی از اسپویلر و بانک و پرداخت زرین پال هست؟ Smile
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان