هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 1 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
حذف VIP و جایگزینی با سیستم انتقال در مای بی بی ایران
سلام

بچه ها چرا ماها قبل از اجرا داريم قضاوت ميكنيم بابا بگذاريد يه يك ماهي اجرا بشه

حتما روي اين قضيه فكر شده بيخودي كه نيومدند اينقدر وقت صرفه پلاگين نويسي كنند مديران

صبر صبر صبر

بگذاريد ببينيم چي از آب درمياد بعد ميشينم انتقاد ميكنيم و بهترش ميكنيم

ما ها ياد گرفتيم از قبل خودمون را بازنده بدونيم و شكست خورده ولي بايد تحمل داشت و صبر كرد

زود جبهه نگيريد بابا شما وب مستر هستيد بايد حرفه اي رفتار و عمل كنيد

پس دوستان لطفا صبر كنند و منتظر نتيجه اش باشيم

ان شا الله خيلي خوب از كار در خواهد آمد

موفق باشيد
روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطsamet98 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۱:۴۰:۵۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۲:۱۲:۱۹ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۵:۳۲:۱۰ عصر) ، heavaz60 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۰۲:۳۷ صبح) ، kineh (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۸:۴۸:۱۹ عصر)
مای بی بی هم داره کم کم پولی میشهBig Grin
پاسخ
هنوز پولی رد و بدل نشده همه شاکی شدن و صداشون بلند شده
خوبه. یه مدت اینجوری باشه قدر میدونین و بعد هم بهش عادت میکنین
سر صحبتم با همه نیست همه به خودشون نگیرن
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۳:۳۳:۵۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۵:۰۸:۰۲ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۵:۳۱:۲۱ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۷:۲۹:۵۶ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۲:۱۸:۱۷ صبح) ، kineh (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۸:۴۸:۵۲ عصر)
درود

هر کس که قصد دارد مطلبی را به صورت غیر رایگان قرار دارد تنها می تواند در این انجمن قرار دهد:
http://community.mybbiran.com/forum-132.html
این انجمن زیر انجمن از "مای بی بی نسخه 1.6" و شامل 4 زیر انجمن می باشد.

هر کس در سایر انجمن ها و تاپیک ها مطلبی را به صورت غیر رایگان منتشر کند با محرومیت مواجه شده و از گروه مدیریتی مای بی بی ایران خارج می شود.

برای قرار دادن مطلب:
هر گونه آموزش، پلاگین، پوسته را باید با توضحیات و نمونه تصویری کامل، به گونه ای که هیچ پرسش و شبهه ای پیش نیاید قرار دهید.
تنها فایل دریافتی یا راهنما باید داخل تگ قیمت قرار بگیرند.

هنگام ارسال پلاگین یا پوسته یا ... از تاپیک های مشابه در معرفی آن ها الهام گرفته شود.
مانند: نام [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: ، توضحیات: ، [تصویر:  user.png] نویسنده: و ...

هر مدیری که تا به حال ارسالی غیر رایگان در جایی داشته به این انجمن و زیر مجموعه های آن منتقل کند.
مشاهده ارسال غیر رایگان در خارج از این انجمن ها، اخطار و محرومیت به همراه دارد.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطCancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۶:۱۸:۳۰ عصر) ، qazzaq (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۶:۲۱:۳۴ عصر) ، heavaz60 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۶:۲۲:۰۰ عصر) ، mohamad m (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۷:۲۹:۴۵ عصر) ، ms83 (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۱۸:۵۴:۱۷ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۲۳:۱۳:۱۰ عصر) ، SUPPORT (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۰:۰۶:۴۵ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۰:۲۹:۴۶ صبح) ، Mohammad-Za (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۲:۰۰:۵۲ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۲:۰۶:۱۲ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۲:۱۸:۲۱ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۲:۴۲:۳۱ صبح) ، Behr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۳:۰۲:۲۳ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۴:۲۸:۳۷ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۲:۵۹:۴۶ عصر) ، FunSeT (۱۳۹۰/۱۰/۲۵، ۰۵:۳۸:۱۶ صبح)
اقای Cancer9003 منم گفتم پشتیبانی بدون مزد ؟؟؟ من که گفتم اگه پلاگین مچ نشد بیاد یه دستمزد دیگه بگیره و بره واسش اون پلاگین رو با قالب واسش مچ کنه! میدونم تقصیر سازنده پلاگین نیست و مقصر سازنده قالب هست اما چرا نیایم درستش کنیم ؟؟ اونی که زحمت کشیده اومده یه پلاگین زده بیاد یه لطفی کنه همراه با مزد و اونی که مشکل داره رو راه بندازه !!
داستان حضرت موسی و عذاب خداوند که فرود نیامد رو نشنیدید ؟؟ درسته مسلمونیم اما باید از دیگران هم پند بگیریم! موسی خشم میگیرتش و از خدا میخواد که عذابی فرود بیاره! روز موعود هیچ طوری نمیشه! موسی میره سوال میپرسه که کو اون عذاب الهی ؟؟ خداوند میگه ببین چگونه به هم کمک میکنند ؟؟ من چگونه آنهایی که به دیگران کمک میکنند رد مورد خشم خود قرار دهم ؟؟
قبیله بنی اسرائیل اومده بودن زیر خونه های خودشون راهرو کنده بودن و به هم متصل بودن! که در روز غذاب که گویا خشک سالی بوده به هم کمک کنن و کسی از بین نره! حالا این داستان قدیمی باید به ما بگه بیایم به هم کمک کنیم بشیم رنج دوم مای بی بی! نه اینکه آقای Pars بیاد مطلب بزنه که ما سومین توی مای بی بی و ما الکی بگیم انشاالله که میریم واسه دومی! نشستی رنج الکسا خودش بالا بره ؟؟ دست همو بگیریم بالا میره! فکر ادمای قدر نشناس نباشید که اونا همیشه چون ناراضی هستن مدام بد میارن! خوبه دیگه! جک زیاد دیدم توی اینجا که طرف نتونست سوال کنه میخواست فروم بزنه! از روزی که من هاست خردیم دارم رو مای بی بی کار میکنم! یه نظر بنداز ببین من کی ثبت نام کردم اینجا و ببین فرومم الان کجاست! هر کی ندونه میگه این امروز باز شده! اما حساس بودن من باعث شده هنوز فرومم مطرح نباشه! اینا مهم نیست ! مهم اینکه بتونیم بگیم تونستیم! امضاء آقای Pars میگه : مردان بزرگ اراده می کنند و مردان کوچک آرزو
فعلا
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۰۷:۳۳ صبح)
مقصر هیچ کدوم از افراد پلاگین نویس و طراح نیستند,روش طراحی که یکی نیست که بگیم چرا با همه سازگار نیست.
یکم جوانب کار رو بسنجید.
پاسخ
دوستان یک تجربه برای همه میزارم که میدونم بدردتون میخوره
برای هم کاری میکنین بکنین ولی حواستون باشه بعضی از افراد سود جو هستن که یک کاری میخوان بعد کل مشکلات تالار رو میندازن گردنتون و باید کلی کار کنین تازه بدهکار هم هستین که خرابکاریه شما بوده و وقت طرف رو میگیرین در حالیکه تالازشون از اول خراب بوده
اینجاست که ادم میگه به درک هر کسی اینقدر سوال بپرسه و ور بره با پنل که مشکلشو حل کنه
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۴:۳۱:۰۷ صبح) ، AR@KST@R (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۴:۳۴:۰۵ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۰۸:۱۴ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۲۶:۱۲ عصر)
من پریروز پست زیر را زدم:
(۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۲:۲۳:۱۶ عصر)h.d.n نوشته است: تا حالا شده اول پول چیزی را بدهید و بعد آن را تحویل بگیرید؟ اگر مطلبی که نمی توانیم آن را ببینیم و باید اول پولش را بدهیم همانی نباشد که در جستجویش هستیم، چه؟
مثل این است که شما برای فروشنده‌ی کفش، توصیفی از آنچه می‌خواهید را ارائه بدهید و بعد پول پرداخت کنید، فروشنده کفشی را در پاکت می‌کند و به شما می‌دهد، می‌رسید خانه و می‌بینید با آنچه شما خواسته‌اید از زمین تا آسمان تفاوت دارد! حتی شماره کفش به پایتان نمی‌خورد!!!
و بعد از چند دقیقه با این پیام مواجه شدم:
نقل‌قول: نام کاربری شما محروم شده است. دلیل محرومیت: آشوب در انجمن - زمینه آشوب دخالت بیجا
تاریخ پایان محرومیت: ۱۳۹۰/۱۰/۱۸, ۲۲:۲۵:۰۰ عصر
به این مدیر بی‌ادب لازم است مواردی را تذکر بدهم(دوستانه برداشت کنید لطفاً):
1. قبلاً هم چندین مورد پیش آمد و یاد آور شدم که در فروم‌ها، واقعیت کاربران از طریق شناسه‌ی کاربری آن‌ها قابل تشخیص نیست و بنابراین در لحن و رفتار بسیار باید دقیق و ریزبین بود!
جناب مدیر! آیا شما به برادر بزرگ‌تر خود هم وقتی نظری برخلاف نظر شما دارد، جسورانه از لفظ شنیعِ "دخالت بیجا" استفاده می‌کنید؟!
2. نقد، پویایی می‌آورد و نقد کننده، ادب و نقد شونده، ظرفیت می‌خواهد. انسان به تغییر نیاز دارد و تغییر به آیینه نیاز دارد. نقد، آیینه‌ای فراروی بشر است...، با کوته‌بینی که ناشی از تعجیل و برداشت نادرست، خودخواهی و... می‌تواند باشد، درهای پشرفت و بهبود را به روی خود نبندید.
3. مشکلات محرومیت در این چند روزه - که جنجال‌هایی را هم به دنبال داشت - ناشی از عدم وجود سعه‌ی صدر در بین کاربران/مدیران می‌شود. دلیل بخشی از آن شایدناشی از عدم کمال در بلوغ فکری است. از این جهت این را می‌گویم که طی مدت اخیر که در این انجمن فعال بوده‌ام، متوجه شده‌ام که طیف کثیری از کاربران و حتی پلاگین‌نویس‌ها و مدیران را در اینجا، دانش‌آموزان(دبیرستانی‌ها) تشکیل می‌دهند و بنابراین بروز بعضی این نوع رفتارها شاید به دلیل عدم بلوغ اجتماعی، قابل توجیه باشد. امید که با افزایش سن این دوستان، کیفیت مدیریتی فروم هم بالاتر خواهد رفت.
* این مبحث همین جا تمام. چون ادامه‌ی آن تاپیک را از مسیر خود منحرف می‌کند.

(۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۲:۵۰:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است: 1- امکان دارد شما یک مورد شباهت کفش و پلاگین را بگویید؟!
شما از من سوال کرده‌اید. چگونه پاسخ سوال شما را بدهم در حالی که شناسه‌ی کاربری‌ام محروم شده است؟
واما شباهت کفش و [تصویر:  plugin_add.png] پلاگین: از بدیهیات است، هردو کالایی هستند که به فروش می‌رسند. فروشنده و خریداری در میان است.

(۱۳۹۰/۱۰/۱۷، ۱۲:۵۰:۰۶ عصر)Mohammad-Za نوشته است: مثلاً ما میگیم این پلاگین این کار را انجام می‌دهد تصویر کامل هم از آن قرار می‌دهیم اگر هم امکان باشد دموی آنلاین این کارایی قطعی و ثابت است.
بله در مورد پلاگین چنانچه دمو (و یوزر تست) حتماً قرار داده شود، قابل قبول است. اما فقط موضوع پلاگین نیست. در مورد راهنماها چه؟

نقل‌قول: بعدشم mohamad-za تو صفحه قبل گفت مطلب یا آموزشی که پولی هست توضیحاتشو مینویسند و اگه شما مایل بودی میخری نه اینکه اول بخری بعدا ببینی چیه
در مورد یک مطلب آموزشی چه راهکاری دارید. در مورد پلاگین از Demo استفاده می‌کنید، در مورد یک "راهنما" چگونه اطمینان می‌دهید که مطلب، همانی است که من می‌خواهم.

Mohammad-Za نوشته است:شما انتظار دارید کد‌های پلاگین را در اختیار شما قرار دهند بعد اگر دوست داشتید هزینه‌ی آن را پرداخت کنید؟!
اگر کاربری قصدهای پلید داشته باشد با این شیوه‌ای هم که شما پیش گرفته‌اید باز راه‌های دودر! کردن بسیارند. آیا گمان می‌کنید که متن‌باز/نرم‌افزارآزاد یعنی رایگان؟

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۶:۰۶:۰۴ صبح)pepsi نوشته است: اما مطالب ارزون باشه و کپی و دزدی هم نباشه! سالم بودن یک پلاگین شرط کمی نیست! نیام بگم خریدی که خریدی! مشکل خودت هست!
1+

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۶:۰۶:۰۴ صبح)pepsi نوشته است: قیمت ها رو منصفانه بیان کنن!
1+؛ بایستی یک اصول ثابت پیش گرفته شود. در اینجا پیشنهاد تدوین یک نرخ‌نامه را قبلاً دادم بودم.

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۱:۲۶:۵۲ صبح)yaser0421 نوشته است: عزیزم قرار نیست که همه بتونند مطلب پولی قرار بدند
فقط مدیرا و استایلر ها
این نه تنها حسن نیست که فاجعه است! چرا فقط مدیران باید بتوانند این امکان را داشته باشند. اگر من هم یک پلاگین‌نویس باشم اما مدیر نباشم، تکلیفم چیست؟

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۸:۴۳:۳۱ صبح)xman68 نوشته است: بچه ها چرا ماها قبل از اجرا داريم قضاوت ميكنيم بابا بگذاريد يه يك ماهي اجرا بشه
حتما روي اين قضيه فكر شده بيخودي كه نيومدند اينقدر وقت صرفه پلاگين نويسي كنند مديران
چرا آزمون و خطا؟ همین صحبت شما نشان می‌دهد که به آینده‌ی این طرح با شک‌وتردید نگاه می‌کنید

(۱۳۹۰/۱۰/۱۸، ۰۸:۴۳:۳۱ صبح)xman68 نوشته است: بگذاريد ببينيم چي از آب درمياد بعد ميشينم انتقاد ميكنيم و بهترش ميكنيم
زود جبهه نگيريد بابا شما وب مستر هستيد بايد حرفه اي رفتار و عمل كنيد
اتفاقاً نقد در این مقطع سازنده‌تر است. حداقل بسیاری از پرسش‌هایی که می‌توانست بعداً پیش بیاید و در بحبوحه‌ی کار جنجال آفرین شود، از همین حالا رو شده و مسلماً مدیران با یک پیش‌زمینه‌ی فکری درستی به استقبال آینده خواهند رفت. پاسخ بسیاری از پرسش‌های آینده در همین تاپیک از هم‌اکنون آماده شده و این مسئله روال کار را در آینده از به لکنت افتادن باز می‌دارد.

+ در مورد ایده‌ی رها شدن از دست VIP تبریک می‌گویم(قبلاً‌هم در اینجا در موردش صحبت کرده بودم)، اما در مورد اجرای شیوه‌ی جدید، بهتر است صبورانه‌تر اقدام شود چرا که عجله چه بسا یک فاجعه بیافریند. پس از رفع همه‌ی ایرادها، در گام دوم باید کاربران را نسبت به آن خوب آبدیده و آماده کرد و... تا روال کار با موفقیت پیش رود (که البته بعید می‌دانمSleepy)
آدرس فروم: در حال بررسی سیستم‌های انجمن‌ساز کدباز مختلف از جمله AEF ،SMF،phpBB ،MyBB و... هستم. احتمالاً تا انتشار MyBB v2 صبر خواهم کرد!
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۵۱:۰۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۰:۴۰ صبح) ، Shahim (۱۳۹۱/۸/۹، ۱۷:۱۳:۴۶ عصر)
سلام آقا مدیر !! نمیدونستم وقتی ماشین نیسان میخریدم کی میتونسته واسش شیشه دودی بزنه !
جوانب کار یعنی چی ؟؟ شما داری روی مای بی بی کار میکنی پس باید به بقیه موارد مسلط باشی نه اینکه سلیقه ای پلاگین بیاد !! شما میگی کار درستیه که هم پروفایل پیشفرض تشخیص مثلا جنسیت بیاد هم پلاگین تنظیمات جنسیت توی ثبت نام ؟؟؟ اگه یکی باشه کافیه !! الان 2 نفر اومدن این هارو ساختن! شما به جای زدن توی سر من بیا ببین چی میگم !! یه انتقاد دارم آقا مدیر : شده توی موضوعی اینقدر تند برخورد نکنی به یکی ؟!؟!
مای بی بی شده این اندروید !! کیا گوشی اندروید دارن!؟؟ بیاد به من بگه چند مدل فایل منیجر وجود داره ؟؟ بالای 10 تا !!! چرا ؟؟ چون همه پا شدن برنامه ساختن! اخه فایل منیجر ساختن کپی پیست نداره! یکی دیگه اینو داره اما آدرس بار نداره! و و و !! حالا بازم شما بیا منو بزن بگو جوانب کار! بده یکی سایتش راه میوفته یکی هم نونی میخوره ؟؟ والا موندم! آقا بهروز من گفتم دستمزد بگیره که وقتش طلف نشه! شما بیا کار منو انجام بده منم از خجالتت در میام! یعنی چی موفته گردن شما ؟؟؟ شما میگی یه پشتیبانی بگیر! بعد بیا کارش رو بکون! دیدی کلک زده بگو واست سافش کنیم !!! (چرا شکلک شیطانی نداریم Big Grin )
من لامپ تاقم روشن نمیشه! شما برقکار !! اگه مشکل از سیم داخل دیوار باشه میگی به من چه ؟؟ برو برقکار ساختمون کار رو بیار ؟!؟! منظور من بازار کار باشه نه خیریه !! شما کار کن منم مزدت رو میدم! توقع داری شما هی بفروشی منم هی بخرم ؟؟ رضایت مندی رو ما ایرانی ها بلد نیستیم !! تبلیغات رو الکی میبینیم!
تبلیغه اما میگم که بدونیم !! شرکت کوکاکولا سالانه تا 90% سود سالانه اش رو میده تبلیغات !! اینقدر تاثیر داره که بابابزرگ من بعد 33 سال انتقلاب و عدم ورود کوکاکولا آمریکا به ایران بازم میگه نوشابه فقط مشکی اونم کوکا (کوکاکولا) کدوم نوشابه پاستیلش هم هست؟؟ بازم کوکا !! پاستیل نوشابه فانتا من ندیدمTongue
من تقاضا دارم یک جور محل رقابت بشه نه فروش !! فقط فروش و فروش که نشد حل مسئله !!! من توی موضوع کمک میزنم کی میتونه فلان مشکل رو حل کنه! یکی میاد حل میکنه منم از خجالتش در میام! اینجوری! خیال کردین اشتغال زایی اینکه سر چهار راه با بیل وایسی ؟؟؟ یکی مهندس برنامه نویسیه! از ما بی بی هم خوشش میاد !! اومده اینجا !! اگه دید سود داره میمونه مای بی بی نه اینکه بره دفتر بزنه واسه ساخت به قالب 50 تومن بگیره! میگی برترین فروم ساز مجانی دنیا مای بی بی هست! چرا ؟؟ چون اینکارا میکنه! جوملا از مای بی بی جون تره اما توی تمام سی دی فروشی ها دارن قالب هاشو میفروشن !! کم بی ایراد هم نیست! باز میرن ملت سمت سایت پشتیبان !!!
پشتیبانی خوبه که همراه با درآمد مفید و رضایت مندی مشتری باشه!!!
ممنون که همه رو خوندی!
میخواستم پست قبلیم رو ویرایش کنم اما دست نزدم
و ادامه حرف ها !!
شدیم ماشین ساز خودمون (اسم نمیبریم) که هر سال ماشین میزنه عیب پارسال رو بگیره! امروز ABS فردا کیسه ی هوا! چرا 7-8 سال پیش نزدی ؟؟؟ چون دوستان میگن اول بزار اجرا شه بعد تصحیح کنیم !!Dodgy
ضمنا چرا فقط مدیر بیاد پلاگین بزنه ؟؟؟ خیلی از پلاگین های ما آپدیت نیست! باور نداری یه سر به قسمت بروز رسانی پلاگین بزن! حالا من میخوام به همه انتشار پلاگین جدید رو بگم!! باید مدیر بشم ؟؟
اصلا چرا شور بزنیم !! همن الانم من نمیتونم موضوع جدیدی بدم چون صلاحیت ندارم! چون تعداد پستم پایینه ؟؟ شاید !!!Huh
به اکثر مدیر ها نامه دادم که چرا من اینجوریم اما کسی جواب نداد! مدیریت سخته ، حوصله میخواد ، وقت میخواد !! خاله بازیا چیه تا حرف میزنیم فرتی محرومیم ؟؟ توی تراوین بودم واسه یه موضوع انچنان بخث بالا گرفت که یک سایت زدیم و حقایق رو بر ملا کردیم! تا روز اخر گیم هم بن نشدیم !! خلافکار مدیر سرور بود که به بعضی ها کمک غیبی میرسوند! خیلی گنده که داور بازی خودش مقصر باشه !! میشد پست منو پاک کرد اما نشد!!!
شدم حاجی مثال زن! هی واسه هر میتینگی باید پاشم مثال بزنیم!! منه هیچی توی هوا فهمیدم داستان چیه! میخوان زیرابی هارو قطع کنن !! خیال کردیم VIP چی بود مگه ؟؟ نمیشد من بیام عضو شم بعد اونایی که پولی هست رو بفروشم به بقیه و صفا کنم؟؟؟ خدا شاهده چه من شور بزنم چه نزم آخر یه چیزی میشه اما اونایی که ادعا میکنن خیلی هستم اگه نتونستن تکلیف چیه ؟؟ هیچی! دوباره VIP برمیگرده و آقا بلند میشه میگه بی جنبه ها به بهشت نمیرن !!!
یه روزی آقای Pars میخواست مای بی بی رو با پلاگین بده بیرون !! کاری که هیشکی نکرده! چقدر اونایی که ادعا دارن استقبال کردن! من نبودم اما خوندم چی بوده! مای بی بی Ultra
کو اون چیزا !؟ خب کـــــــو ؟؟ اگر هم شده نیست دیگه!
بازم ممنون که خوندی
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۵:۵۱:۰۳ صبح)
نقل‌قول: در مورد یک مطلب آموزشی چه راهکاری دارید. در مورد پلاگین از Demo استفاده می‌کنید، در مورد یک "راهنما" چگونه اطمینان می‌دهید که مطلب، همانی است که من می‌خواهم.
اول اینکه من از محروم شدن شما بی‌خبر بوده‌ام و محروم شدن شما نه به خواسته‌ی من بوده و نه به دست من انجام شده‌است و نه من از آن اطلاعی داشته‌ام!
برای پاسخ شما به مطلب آقا مهدی بسنده می‌کنم.
شما این مطلب را:http://community.mybbiran.com/thread-8545-post-69439.html#pid69439
هم به عنوان پلاگین درنظر بگیر هم به عنوان آموزش.
ایشان تصویر کامل را از کارایی پلاگین یا همان آموزش قرار داده‌اند.
این یعنی اینکه شما پس از انجام مراحل آموزش یا نصب پلاگین ، چنین امکانی برای شما فراهم می‌شود.
این کارایی ثابت است و مانند کفش!!! عمر استفاده و جنس ندارد.
حالا شما قسمت آیکون فیس بوک برایتان مبهم است! آیا با زدن کلید فیس بوک لایک افزوده می‌شود؟ آیا این مطلب را به فیس بوک اضافه می‌کند؟ آیا فقط برای قشنگی است؟!
خوب به سادگی هرجه تمام تر در همان تاپیک می‌نویسید جناب آقای مهدی نمکی کلید فیس بوک چه کار خاصی را انجام می‌دهد.

به نظر من با قالب من سازگار نیست. من اگر این را خریدم و در قالب بنده نمایان نشد، لطف می‌کنید راه حل مشکل را برایم بنویسید یا اینکه به شما دسترسی بدهم مشکل را برایم حل کنید؟

در ضمن امکان مقایسه‌ی کفش و پلاگین اصلاً وجود ندارد!
دو چیز تنها در صورتی می‌توانند با هم مقایسه شوند که از جنس هم باشند.

مثلاً وقتی من می‌گویم این آموزش ادیتور پیشرفته را به ویرایش سریع اضافه می‌کند یعنی چه؟
یعنی این‌که این آموزش ادیتور پیشرفته را به ویرایش سریع اضافه می‌کند و با این آموزش شما می‌توانید از ادیتور در بخش ویرایش سریع استفاده کنید. هرچند که ما آموزش غیررایگان بدون تصویر نمونه‌هم قرار نمی‌دهیم.
این دیگر از این حرف‌ها را که این آن چیزی نبود که من می‌خواستم و جنسش از چرم خالص نبود و ... ندارد.
کارایی و عملکرد آن ثابت و تعیین شده است و جنس و عمر هم ندارد!

نقل‌قول: اگر کاربری قصدهای پلید داشته باشد با این شیوه‌ای هم که شما پیش گرفته‌اید باز راه‌های دودر! کردن بسیارند.
در هر شرایطی راه‌های دور زدن زیاد است. اما این راه ، راه‌های دور زدنش کمتر است.

نقل‌قول: این نه تنها حسن نیست که فاجعه است! چرا فقط مدیران باید بتوانند این امکان را داشته باشند. اگر من هم یک پلاگین‌نویس باشم اما مدیر نباشم، تکلیفم چیست؟

شما اگر پلاگین نویس باشی یا با پیشنهاد ما به گروه افزونه نویس ها منتقل می‌شوی یا اینکه اگر دوست نداشته باشی به این گروه منتقل شوی، ما خودمان مطلب مورد نظرتان در ارسال خودتان به طور غیر‌رایگان قرار می‌دهیم.

نقل‌قول: چرا آزمون و خطا؟ همین صحبت شما نشان می‌دهد که به آینده‌ی این طرح با شک‌وتردید نگاه می‌کنید

نگاه به آینده در هر شرایط و حالتی با شک و تردید همراه است.Cool.
پاسخ
 سپاس شده توسطBehr☺uz (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۰۰:۳۷ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۰۳:۳۶ صبح) ، Cancer9003 (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۶:۱۰:۲۴ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۰۷:۰۹:۵۰ صبح) ، jalal.m (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۰۱:۲۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۲۲:۳۲ عصر) ، ahmadb (۱۳۹۰/۱۰/۱۹، ۱۳:۳۳:۴۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان