هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته ي بسيار زيباي Christmas
خب دوستان اين هم يك پوسته ي ديگه كه طراحي كردم با اجازتون اينم رايگان نيست ... اولش ميخواستم رايگان باشه ولي جو گرفتم زياد از حد روش كار كردم Big Grin

نام : Christmas

طراح : Night

نسخه : تست شده بر روي 1.6.4 و 1.6.5

قيمت : 8 هزار تومان

خداييش نه تو CSS ها نه كاراي گرافيكي كم نذاشتم ، خيلي خوب كار كردم چون اولش ميخواستم اختصاصي بسازم ولي از اونجايي كه پوسته ي انجمنم رو جديد طراحي كردم بيخيال شدم گفتم بذارمش اينجا. Heart

مديران لطفا انتقال بدنHeart

نمونه ها :

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پاسخ
 سپاس شده توسطHOssE!N-B (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۰۷:۳۰:۴۰ صبح) ، رضا (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۰۷:۳۹:۴۲ صبح) ، majid01 (۱۳۹۰/۱۱/۱۰، ۱۱:۱۱:۱۳ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۱:۴۳:۲۷ صبح) ، behnam22 (۱۳۹۱/۱۱/۱۳، ۱۲:۲۶:۳۸ عصر) ، hadi267 (۱۳۹۲/۱/۹، ۰۰:۳۶:۲۸ صبح)
سلام

قالب با نمكيهBig Grin

ولي از من به تو نصيحت قيمت رو كاهش بده !اينجا هر كي مياد دنبال موارد رايگان هست .Blush

من خودم يه مخزن دارم كلا تخصصي تو يكي از سايتام ملت زورشون ميشه يك ماه حتي 1000 تومن بدن

پاينش بيار بلكي .......
پاسخ
 سپاس شده توسطNight (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۰۷:۴۲:۱۲ صبح) ، hadi267 (۱۳۹۲/۱/۹، ۰۰:۳۶:۴۵ صبح)
ممنون از نظرتون قيمت رو از 12 تومان آوردم رو 8 تومان ... راستش همونطوري كه خريداران دوست دارن قيمت پايين بدن ما هم كه روي قالب وقت ميذاريم واقعا دوست داريم كه به قيمتش بديم ... ولي خب از اونجايي كه ميخواستم قالب رو رايگان بدم قيمت رو آوردم پايين.Heart

خود من هم اوايل كه قيمت قالب ها رو ميديدم با خودم ميگفتم چه خبره ولي الان ميفهمم كه به حقه.

خدايي بحث يه سري مشكلات پيش اومده نبود اصلا رايگان ميذاشتمش ولي خب ... شرمنده بچه هاي گل ماي بي بي فكر نكنم از اين پايين تر بتونم بيارم قيمتو.Heart
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۱۰/۱، ۰۷:۴۵:۳۸ صبح)
منتقل بشه لطفا!
پاسخ
منتقل نميشه؟Big GrinHeart
پاسخ
ما منتظر انتقال هستيم ... هيچ جا نميريم همينجا هستيمBig Grin

لطفا يكي از مديران زحمتشو بكشه من به يكي دو نفر پ.خ هم دادم ولي مثل اينكه نخوندنHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۴:۵۳ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۶:۴۲ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۸:۵۹ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان