هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محافظت همه جانبه با Emsisoft، با 30 روز استفاده رایگان تست کنید و نظر خود را بگویید،
حالا یه سوال فنی؟
اینجا پشتیبانی از انجمن ساز مای بی بی هست
یا
آنتی ویروس Emsisoft ؟؟؟
پاسخ
تو تب مرورگر هست عزیزم " مرجع پارسی MyBB "
Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۲:۵۴:۳۷ عصر)iran-nojavan نوشته است: حالا یه سوال فنی؟
یا
آنتی ویروس Emsisoft ؟؟؟

(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۲:۵۷:۴۴ عصر)yaser0421 نوشته است: تو تب مرورگر هست عزیزم " مرجع پارسی MyBB "
Heart

سلام دوست عزیز

اگر مخاطب صحبتتون من هستم، نظر من اینه : ( اگر هم نیستم که هیچ)

اینجا یکی از 100 ها تاپیکی هست که در هفته در بین ارسال ها بالا و پایین میشه و با توجه به توضیحی که در تب مرورگر من دیده میشه برای این تاپیک، اسمش هست :

محافظت همه جانبه با Emsisoft، با 30 روز استفاده رایگان تست کنید و نظر خود را بگویید،

و خواسته شده که نرم افزار تست و گزارش گردد.

من هم یک مدت هست که دچار یک تروجان جدید و حرفه ای شدم که هیچ یک از آنتی ویروس های معروف نتونستند بصورت اتوماتیک پاکش کنند.

و چون ام سی سافت هم در رده بندی اخیر، جز بهترین آنتی ویروس ها بوده، یک گزینه هم تست این نرم افزار بود.

که با توضیحات داده شده در این چند روز در حال بررسی این case خاص هستیم تا شاید ویروس بدرستی شناسایی و در آینده جز دیتابیس آنتی ویروس ها قرار بگیره تا احیانا سایر کاربران اگر با چنین مشکلی مواجه شدند، مثل ما چندین روز اسیر نباشند ( که تازه آی پاک بشه یا نشه، که مجبور به فرمت هارد نباشیم)

من در اینرنت هم زیاد جستجو کردم، اگر مشکلم را بنوعی تونسته بودم با سایر برنامه ها حل کنم،مطمئنا در این جا پیگیری نمی کردم.

هدف هم تبلیغ یا رد این محصول نیست، چرا که اگر موفق شدیم پاکش کنیم که این یک امتیاز هست و مطرح شدنش هم هیچ عیبی نداره، اگر هم موفق نشدیم، میشه مثل سایر آنتی ویروس های معروف و هیچ تاثیر منفی نخواهد داشت.

بنابراین فکر نمی کنم، این تاپیک جای سایر موضوعات را تنگ کنه و باز احیانا اگر دوستانی تمایل به این موضوع نداشتند، می توانند این تاپیک را باز نکنند.

البته مستحضرید که اخیرا بخشی در انجمن تحت عنوان متفرقه باز شده که در قسمتی از آن مربوط به نرم افزار ها هست که می شد این بحث را در آن جا مطرح کرد،( هر چند موضوع به نوعی به عنوان همین تاپیک هم ربط داره) من هم چون دیدم مدیر سایت تذکری در این خصوص ندادند، در این تاپیک پیگیری کردم.

موفق باشیدHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۱:۴۷:۰۵ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۲:۰۶:۰۲ صبح)
ویروس شما باید یه صورت دستی پاک بشه
تو سرچ کنید
تو انجمن اشیانه به نتیجه میرسید نه اینجا
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۷، ۱۲:۵۴:۳۷ عصر)iran-nojavan نوشته است: حالا یه سوال فنی؟
یا
آنتی ویروس Emsisoft ؟؟؟
اگر بخواهید به این موضوع تمرکز کنید.
اینجا آموزش طراحی وب با html است یا پشتیبانی مای بی بی؟
این بیش از 95% تمرکز به مای بی بی دارد اما مسایل حاشیه ای هم مطرح می شود.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۱:۴۷:۰۱ صبح) ، iran-nojavan (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۱۴:۲۲:۴۷ عصر)
سلام دوست گل

اين تاپيك مختص Emsisoft و حواشي آن است و هر صحبتي درباره اين برنامه جايز و بدون اشكال هست

خوشحال مي شويم به شما كمك كنيم

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۲:۰۲:۰۴ صبح) ، Pars (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۲:۰۶:۱۲ صبح) ، geo (۱۳۹۰/۱۲/۸، ۰۵:۳۳:۳۳ صبح)
سلام

بالاخره بعد از دو روز کشتی گرفتن با لب تاب تونستم اون 3 تا فایل خروجی را بگیرم چون موقع سرچ کردن روی بعضی از فایل های dll قفل می کرد و حتی یکبار حدود 22 ساعت هم گذاشتم برنامه توی اجرا باشه ولی اسمارت اسکن روی 96 % قفل می کرد.

بعد اومدم این فولدر هایی که روی فایل های آن قفل می کنه که اکثرا هم مربوط به برنامه های VAIO بود را پاک کردم و با حذف اونها، اسکن در عرض 40 دقیقه انجام شد.

یک مورد دیگه که دیدم اینه که وقتی با آنتی مالور اسکن می کنم، 10 تا تروجان پیدا می کنه و اولین چیزی هم که پیدا می کنه در عرض 5 ثانیه اول، همون تروجان با خطر سطح بالا هست که اسمش را نوشته بودم و آخر اسکن هم می زنه از طریق فروم ام سی سافت باید پیگیری کنید.

9 تاش را قرنطینه می کنه، بجز اون یکی.

اما برنامه ای که برای تست و گزارش گیری گذاشتند تحت عنوان EEK این تروجان سطح بالا را پیدا نمی کنه و توی ریپورتش نمیاره و فقط اون 9 تا تروجان قبلی که قرنطینه شده بود را پیدا و گزارش می کنه.

در خصوص کپی کردن فایل های آپدیت بین دوبرنامه هم گویا نیازی به این کار نیست، خودش اتوماتیک آپدیت های قبلی را شناخت و فقط یک فایل 900 کیلوبایتی دانلود کرد.
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۰۵:۳۴:۵۴ صبح)
بالاخره با زبان فینگلیش دست و پا شکسته تونستیم منظور را بهشون برسونیم :

http://support.emsisoft.com/topic/7470-trojanalureone2/

جالبه که با یکی از برنامه های کاسپر گفته یک تست بزنIdea
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۹، ۱۳:۱۶:۳۹ عصر)geo نوشته است: بالاخره با زبان فینگلیش دست و پا شکسته تونستیم منظور را بهشون برسونیم :

خب شايد كسپر بتونه پاكسازي كنه شركتي كه چندين ساله جز بهترين ها بوده حتما تجربه بيشتري داره

Emsisoft تازه داره شروع ميكنه و شروعش هم خوب بوده و محصول خوبي داره البته كسپر و نورتون و انتي هاي ديگه هم هستند كه كيفيت و كارايي خوبي دارند و دليلي نميشه عملكرد اونها زير سوال بره و يا اينكه بگيم فقط آنتي ما خوبه

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۹، ۱۴:۰۰:۱۹ عصر)محمد نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۹، ۱۳:۱۶:۳۹ عصر)geo نوشته است: بالاخره با زبان فینگلیش دست و پا شکسته تونستیم منظور را بهشون برسونیم :

خب شاید كسپر بتونه پاكسازی كنه شركتی كه چندین ساله جز بهترین ها بوده حتما تجربه بیشتری داره

Emsisoft تازه داره شروع میكنه و شروعش هم خوب بوده و محصول خوبی داره البته كسپر و نورتون و انتی های دیگه هم هستند كه كیفیت و كارایی خوبی دارند و دلیلی نمیشه عملكرد اونها زیر سوال بره و یا اینكه بگیم فقط آنتی ما خوبه

موفق باشید

دیدگاهشون جالب هست که تنگ نظر نیستند.

بالاخره این شرکت ها همشون به نوعی رقیب هم هستند، ولی اینکه همه ابزارهای ممکن را بکاربگیری برای پیدا کردن راه حل، جالب بود واسم.

احتمالا از ترکیب ریپورت های برنامه های مختلف می خوان اطلاعات بیشتری از تروجان بدست بیارند.

چون nod یک چیزی پیدا کرده، Emsisoft هم یک چیزی و کاسپر هم 2 تا تروجان دیگه پیدا کرده. (ممکنه با عناوین مختلف باشه)

( اگر یک شرکت ایرانی بود و خودش نمی تونست کمکی کنه می گفت اگر من نتونم هیچ کس دیگه هم نمی تونه.

اصلا می ترسید اسم شرکت دیگه ای را ببرهIdea)
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۲/۹، ۱۴:۳۶:۰۱ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۲/۱۲، ۱۱:۵۳:۴۸ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان