هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
محافظت همه جانبه با Emsisoft، با 30 روز استفاده رایگان تست کنید و نظر خود را بگویید،
میشه بدون پاک کردن nod ، این آنتی ویروس را هم نصب کرد ؟ ( غیرفعالش کنم)
لب تاب من تروجان olamrik گرفته و Node32 اینترنت سکیوریتی لایسنس دار هم پیداش می کنه ولی پاک نمی کنه و لب تاپ همش هنگ می کنه.

در اینترنت که جستجو کردم، خود شرکت ESET یک نرم افزار جداگانه برای پاک کردن ان معرفی کرده که این نرم افزار هم بعد از نصب می گه ، تروجانی پیدا نشد.

ولی Node باز هم ایراد میگیره که هست.

از کدامیک از برنامه های زیر برای تست و پاک سازی می توان استفاده کرد ؟

http://emsisoft.co.ir/dw/download/
پاسخ
من خودم از avast استفاده می کنم لایسنسشم تا 2013 دارم
ولی بعد از 2013 عوض کردم با این آنتی ویروس

یه سوال ؟!!

به نظرتون واسه یک کاربر معمولی (که اکثرا تو ایران همینطور هستن) فرقی بین 96% و 99% از لحاظ قدرت پیدا کردن ویروس هست؟!!!؟!

من که فکر نکنم مهم باشه!!!!
Anybody can Love A rose but it takes a great deal to Love a leaf.Don’t love someone who is beautiful but love the one who can make your life beautiful

HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۶:۵۶:۳۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۴، ۰۹:۰۳:۵۵ صبح)geo نوشته است: میشه بدون پاک کردن nod ، این آنتی ویروس را هم نصب کرد ؟ ( غیرفعالش کنم)
لب تاب من تروجان olamrik گرفته و Node32 اینترنت سکیوریتی لایسنس دار هم پیداش می کنه ولی پاک نمی کنه و لب تاپ همش هنگ می کنه.

در اینترنت که جستجو کردم، خود شرکت ESET یک نرم افزار جداگانه برای پاک کردن ان معرفی کرده که این نرم افزار هم بعد از نصب می گه ، تروجانی پیدا نشد.

ولی Node باز هم ایراد میگیره که هست.

از کدامیک از برنامه های زیر برای تست و پاک سازی می توان استفاده کرد ؟

http://emsisoft.co.ir/dw/download/

سلام

Emsisoft Internet Security

(۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۴:۱۴:۰۱ عصر)domino نوشته است: من خودم از avast استفاده می کنم لایسنسشم تا 2013 دارم

یه سوال ؟!!

به نظرتون واسه یک کاربر معمولی (که اکثرا تو ایران همینطور هستن) فرقی بین 96% و 99% از لحاظ قدرت پیدا کردن ویروس هست؟!!!؟!

اولا توي كدوم تست ما 99 بوديم و Avast 96 بوده اصلا Avast توي هيچ كدوم از تست ها جز بهترين ها نبوده

آره خيلي مهمه مثل نمونه بالا

البته قميت هم ملاك خاصي براي ايران هست كه فكر كنم قميت Emsisoft مناسب ترين باشه
ضمنا سبك بودن منوي فارسي عالي و . . . . دلايلي خواهد بود كه بايد اهميت داد به اونها

موفق باشيد

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۵:۳۱:۰۷ عصر)

(۱۳۹۰/۱۲/۴، ۱۴:۱۴:۰۱ عصر)domino نوشته است: من خودم از avast استفاده می کنم لایسنسشم تا 2013 دارم

یه سوال ؟!!

اولا توی كدوم تست ما 99 بودیم و Avast 96 بوده اصلا Avast توی هیچ كدوم از تست ها جز بهترین ها نبوده

آره خیلی مهمه مثل نمونه بالا

البته قمیت هم ملاك خاصی برای ایران هست كه فكر كنم قمیت Emsisoft مناسب ترین باشه
ضمنا سبك بودن منوی پارسی عالی و . . . . دلایلی خواهد بود كه باید اهمیت داد به اونها

موفق باشید

من بحثم avast نبود کلی گفتم
با احترام به نظر شما ولی فکر نکنم حتی تا %10 اختلاف هم تاثیر زیادی داشته باشه
تجربه هم ثابت کرده که منوی انگلیسی خیلی راحتر هست پس فکر نکنم , منو فارسی یه امتیاز حساب بشه!

Anybody can Love A rose but it takes a great deal to Love a leaf.Don’t love someone who is beautiful but love the one who can make your life beautiful

HeartHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۶:۵۶:۳۴ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۵، ۰۴:۲۸:۴۳ صبح)domino نوشته است:

یه سوال ؟!!

اولا توی كدوم تست ما 99 بودیم و Avast 96 بوده اصلا Avast توی هیچ كدوم از تست ها جز بهترین ها نبوده

آره خیلی مهمه مثل نمونه بالا

البته قمیت هم ملاك خاصی برای ایران هست كه فكر كنم قمیت Emsisoft مناسب ترین باشه
ضمنا سبك بودن منوی پارسی عالی و . . . . دلایلی خواهد بود كه باید اهمیت داد به اونها

موفق باشید

من بحثم avast نبود کلی گفتم
با احترام به نظر شما ولی فکر نکنم حتی تا %10 اختلاف هم تاثیر زیادی داشته باشه
تجربه هم ثابت کرده که منوی انگلیسی خیلی راحتر هست پس فکر نکنم , منو پارسی یه امتیاز حساب بشه!
سلام

اتفاقا كساني كه دارند Emsisoft استفاده ميكنند منوي فارسيش را بسيار كاربردي و مفيد دونستند تا حالا ؛ حداقل براي مشتري هاي خودم كه اينطوري بوده ، الان يه سري از پيغام ها در دسترس نيست كه بهتون فايده فارسي را نشان بدم

البته براي افرادي مثل شما كه به زبان تسلط نسبي دارند منوي انگليش خوب مناسب تر هست

ولي در مورد اختلاف ترجيح ميدهم بحث ادامه پيدا نكنه
ان شا الله به يه ويروس به مشكل بر بخوريد كه اون موقع حتي 1 درصد هم تاثير گذار خواهد بود

موفق باشيد

پاسخ
ما داشتیم با خودمون می جنگیدیم که برنامه 140 مگی را دانلود کنیم یا نه.

بعد از دانلود دیدم اخطار می ده که سرویس پک 1 (900 مگی) را هم باید نصب کرد قبلشConfused

[تصویر:  1ignjj47ctf60bswjaez.jpg]
پاسخ
(۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۵:۳۲:۳۶ عصر)geo نوشته است: ما داشتیم با خودمون می جنگیدیم که برنامه 140 مگی را دانلود کنیم یا نه.

بعد از دانلود دیدم اخطار می ده که سرویس پک 1 (900 مگی) را هم باید نصب کرد قبلشConfused

درود
هرچند توصیه میکنم که برای بهترین عملکرد ویندوز را ارتقا بدید اما از روش زیر می تونید ویندوز را دور بزنید.

run را باز کنید.
داخل آن regedit تایپ کنید و ok کنید.
از پنجره باز شده این مسیر را دنبال کنید: HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/ControlSet/Windows/CSDVersion
Emsisoft روی ویندوز 7 سرویس پک 1 و ویندوز xp سرویس پک 3 نصب می شود. عدد 100 برای سرویس پک 1 یا 300 برای سرویس پک 3 وارد کنید.
سپس سیستم را دوباره ران اندازی کنید و Emsisoft را بعد از آن نصب کنید.

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۵:۵۳:۰۲ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۰۱:۰۰:۰۹ صبح)
(۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۵:۵۰:۰۶ عصر)Pars نوشته است:
(۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۵:۳۲:۳۶ عصر)geo نوشته است: ما داشتیم با خودمون می جنگیدیم که برنامه 140 مگی را دانلود کنیم یا نه.

درود
هرچند توصیه میکنم که برای بهترین عملکرد ویندوز را ارتقا بدید اما از روش زیر می تونید ویندوز را دور بزنید.

run را باز کنید.
داخل آن regedit تایپ کنید و ok کنید.
از پنجره باز شده این مسیر را دنبال کنید: HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM/ControlSet/Windows/CSDVersion
Emsisoft روی ویندوز 7 سرویس پک 1 و ویندوز xp سرویس پک 3 نصب می شود. عدد 100 برای سرویس پک 1 یا 300 برای سرویس پک 3 وارد کنید.
سپس سیستم را دوباره ران اندازی کنید و Emsisoft را بعد از آن نصب کنید.

سلام

جهت استفاده سایر دوستان :

اگر مسیر آدرس داده شده در بالا، عیننا وجود نداشت و مانند عکس زیر بود، بصورت زیر باید عمل کرد.

بعد از مسیر زیر

HKEY_LOCAL_MACHINE/SYSTEM

3 تا کنترل ست هست و بعد درون هریک از آن ها ادامه مسیری که نوشته شده در بالا.

باید هر سه را باز و مقدار را به 100 تغییر و سیستم را ریست کنید تا تغییرات اعمال گردد.

[تصویر:  05722759024101696467.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۶:۵۲:۱۹ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۰۱:۰۰:۰۲ صبح)
حدود 10 تا تروجان پیدا کرد ( 9 تا پاک کرد) ولی تروجان اصلی را پاک نکرد.

TrojanBig GrinOS/Alureon.E:

این تروجان باعث میشه سیستم به شدت کند بشه و بعضی وقت ها کلا هنگ می کنه

[تصویر:  55696051598046364726.jpg]
پاسخ
سلام

قرنطينه اش كنيد

روي لينك اطلاع تروجان به Emsisoft كليك كرده در بروز رساني هاي بعدي قادر به حذف خواهد بود

موفق باشيد

پاسخ
 سپاس شده توسطgeo (۱۳۹۰/۱۲/۶، ۰۵:۵۴:۲۱ صبح)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان