هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"دروپال" سیستم مدیریت محتوا عالی
سیستم های مشهور به ترتیب اول جوملا دوم دروپال و سوم ورد پرس هست.

یکی از مزیت های دروپال اینست که ماژولر های انعطاف پذیری نسبت به هر سیستم مدیریت محتوا دارد و میشود با آن هر نوع وب سایتی را ساخت.
پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۲۲:۵۴:۱۱ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۲۳:۱۶:۵۰ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۰۰:۲۴:۰۲ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۲:۵۵:۵۱ عصر)
البته جوملا چون قدیمی تره در نتیجه باید هم قدرتمند تر و بهتر باشه

جوملا از لحاظ انعطاف پذیری قالب به نظر من قدرتمند ترین در دنیاست

من تا حالا یه سایت خبری و جدیدا یه سایت مذهبی را با جوملا آماده سازی کردم که بد نشده و خوب دراومده

اما در کل زیاد علاقه مدیریت محتوا ندارم و فروم را خیلی خیلی بیشتر دوست دارم

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۲:۵۶:۱۱ عصر)
سايت منم سيستم محتواش جوملاست واقعا فقط يك كلمه ميشه براش به كار برد عالي

HeartHeartUndecidedHeartHeart
پاسخ
پیشنهاد میکنم در طول مدیریت سایت ها از دروپال هم استفاده کنید
من تجربه اولم با نیوک 8.2 بود و فک میکردم عالیه اما وقتی رفتم 8.3 گفتم این بهتره در صورتی که بهتر از اونم بود
جوملا حرف نداشتHeart اما چون کار باهاش خیلی سخت بود و باید وقت میزاشتی نتونستم ادامه بدم
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
Information 
یک آموزش جامع به زبان پارسی برای شروع کار با دروپال. با این آموزش فکر کنم نیازی به چیزی دیگری نداشته باشید.

کریدت آموزش از آنِ رضا سروری میباشد.

دانلود کتاب طراحی آسان صفحات وب با دروپال

[تصویر:  drupal-ewd.jpg]
پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۱۵:۴۳:۲۳ عصر) ، milad1364 (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۲۱:۰۵:۵۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۲:۵۷:۱۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۴، ۱۵:۲۹:۵۳ عصر)
من دارم از وردپرس استفاده میکنم و سئو خیلی خوبی داره ولی یه سرچ کردم دیدم تو یه سایت خارجی با 10 دلیل گفته بود دروپال سئوی بهتری داره. اینکه کدوم بهتره رو نمیشه دقیق گفت ولی تو سئو این 2 سیستم سر تر هستن جوملا هم بعدشونه.
از نظر قالب قالبهای جوملا رو که دیدم خیلی قشنگ بودن
از نظر سادگی تو استفاده وردپرس سادست ولی یکم دستت بستس. جوملا خیلی خوبه و امکانات زیاد داره ولی پیچیدس
بقیه دوستان هم نظرشون رو درباره هر cms که باهاش کار کردن بگن که به یه نتیجه ای برسیم
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۱۴:۰۴:۴۸ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۱۵:۴۳:۳۶ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۳:۰۱:۲۴ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۹/۱۵، ۰۸:۰۲:۳۵ صبح)
برای افرادی که میخوان تازه شرو کنند و خیلی امنیت براشون مهم نیست نیوک برای تازه کار ها عالیه امکانتاشتم ایییییییی بدک نیست اما یکم دست و پای مدیر بستس و خیلی انعطاف پذیر نیست
لطفا نظرتون رو در مورد نیوک هم بدید من واقا سر چند راهی نیوک - جوملا - وردپرس و دروپال موندم و میخوام یکی انتخاب کنم که مناسب باشه (سخت نباشه ولی امکاناتش خوب باشه)
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۱۵:۵۴:۰۲ عصر)
خوب اگر با نیوک دست و پای شما بسته است. جوملا و دورپال گزینه های کاملا مناسبی اند.

راستی یک سیستم دیگر هم بنام دیتالایف انجیین است که نباید از نظر انداخت. سیستمی با امکاناتی مشابه نیوک. من زیاد در مورد آن معلومات ندارم.

دموی آنلاین:

http://demo.datalifeengine.ir/

دموی پنل ادمین:

http://demo.datalifeengine.ir/admin.php
یوزر: demo
پسورد: demo

سایت پشتیبان فارسی آن.

http://www.datalifeengine.ir/

سایت مادر این سیستم که مریوط روس ها میباشد.

www.dle-news.ru

یک ای بوک هم با عنوان "دیتالایف انجین را قورت دهید" دارد.

پاسخ
 سپاس شده توسطyaser0421 (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۱۶:۴۷:۳۹ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۳:۰۵:۲۹ عصر)
سلام

یه سوال مهم دارم!

میشه من پورتال رو با دروپال بزنم، و آخرین ارسالهای تالار گفتمان(مای بی بی) رو هم در پورتال داشته باشم ؟

اگه بشه خیلی عالیه!
پاسخ
بله میشه
به وسیله پلاگین دروپال مای بی بیHeart
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۴، ۱۸:۳۱:۲۷ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان