هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
"دروپال" سیستم مدیریت محتوا عالی
سلام دوستان داشتم تو نت گشت میزدم که تو فوتر یکی از سایتا دیدم زده دروپال و کنجکاو شدم ببینم چیه
وقتی رفتم تو سایت فهمیدم که دروپال یه سیستم مدیریت محتوا هستش و خیلی هم حرفه ایه شاید حرفه ای تر از جوملا
از طریق یاهو مسنجر با مدیر سایت یکم حرف زدم و در مورد دروپال و امکاناتش حرف زدم و به نظر من امکانات خیلی خوبی داره
همینکه با مای بی بی سازگاره بوسیله افزونه dropalmybb که میتونین این دو سیستم رو به هم وصل کنید خیلی به مای بی بی کار ها کمک میکنه تا بتونین یه صفحه اصلی کاملا پیشرفته و هماهنگ با مای بی بی داشته باشید
من شخصا استفاده نکردم و نمیدونم چند مرده حلاجه اما از اونجایی که سایتی که من دیدم خیلی پیشرفته و انعطاف پذیر بود احتمال 90٪ سیستم خوبی باشه
سایت پشتیبانی دروپال فارسی
خودتونم میتونین تو یاهو با مدیر سایت پشتیبانی حرف بزنید
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطMohammad.T (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۰۰:۵۰:۲۹ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۰۱:۵۵:۴۳ صبح) ، محمد (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۶:۲۵:۵۷ عصر) ، heavaz60 (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۶:۳۳:۳۹ عصر) ، MSTF (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۰۹:۵۱:۴۹ صبح) ، milad1364 (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۲۱:۰۳:۲۰ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۸/۵، ۱۰:۲۵:۱۹ صبح)
بعید میدونم از بین CMS های رایگان قدرتمندتر از جوملا چیزی بشه پیدا کرد و صد البته پشتیبانی بسیار عالی توی ایران (که ای کاش مای بی بی هم مثل اون پشتیبانی میشد) در ضمن تا جایی که اطلاع دارم بیشتر CMS ها رو میشه به MYBB پل زد .Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۰۰:۴۹:۳۴ صبح)
نیوکلرن هم بصورت پیش فرض در نسخه 1.1.4 از MyBB1.6.3 استفاده می کنه و قرار در نسخه 1.1.5 از نسخه 1.6.4 MyBB استفاده کنه.

اطلاعات تکمیلی :

http://nukelearn.com/
پاسخ
نیوک رو با دروپال مقایسه نکنید Wink
به گفته بعضی ها (....) نیوکلرن باگ امنیتی داره شدید
پاسخ
سلام

با دروپال میشه تالار گفتمان ساخت ؟
پاسخ
من که ازش خوشم اومد از لحاظ گرافیکی قدرتمنده

ولی فکر کنم باید کمی صبر کرد تا امکاناتش بهتر و کامل تر بشه

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
سئو کدوم سیستم قوی تره؟وردپرس؟امکانات برام مهم نیستTongue
پاسخ
(۱۳۹۰/۷/۱۰، ۰۱:۲۰:۰۵ صبح)yaser0421 نوشته است: نیوک رو با دروپال مقایسه نکنید Wink
به گفته بعضی ها (....) نیوکلرن باگ امنیتی داره شدید

ولی ابزار مدیریت خوبی داره.

در خصوص باگ امنیتی ، منبعی هم دارید که معرفی کنید که به این مورد اشاره کرده باشه ؟

اگر هست به مدیریتش انتقال می دیم.

( خیلی از مشکلات در نسخه های جدیدشون برطرف شده )
پاسخ
به نظرم یا وردپرس یا جوملا هردو سیستمهای قدرتمندی هستند ولی جوملا با توجه به افزونه های زیاد و پشتیبانی عالی از همه قدرتمند تر محسوب میشه .اگه به دنبال یه سیستم حرفه ایی هستید جوملا و اگه یه سیستم که کارکردن (از نظر طراحی) می خواید وردپرس .
بقیه رو من امتحان نکردم که در موردشون نظر بدم ولی به شخصه از جوملا خیلی راضی هستم به راحتی می تونید ه سایتی رو باهاش ایجاد کنید توی ایران هم پشتیبانی های زیادی داره و در واقع یه محیط رقابتی توش وجود داره
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۲:۵۴:۴۹ عصر)
(۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۹:۳۸:۳۴ عصر)geo نوشته است: در خصوص باگ امنیتی ، منبعی هم دارید که معرفی کنید که به این مورد اشاره کرده باشه ؟
اگر هست به مدیریتش انتقال می دیم.
( خیلی از مشکلات در نسخه های جدیدشون برطرف شده )
منبعش همین سایت پشتیبانی بغل بود حامد رامزی گفته بود و منم اطلاعات دقیق ندارم میتونین از خودش بپرسین

(۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۸:۱۱:۱۴ عصر)MT Edition نوشته است: سئو کدوم سیستم قوی تره؟وردپرس؟امکانات برام مهم نیستTongue
در مورد سئو دروپال نمیتونم نظر بدم اما چون وردپرس خیلی سبکه احتمالا سئو خوبی داشته باشهTongue

(۱۳۹۰/۷/۱۰، ۱۶:۲۸:۳۰ عصر)xman68 نوشته است: من که ازش خوشم اومد از لحاظ گرافیکی قدرتمنده
ولی فکر کنم باید کمی صبر کرد تا امکاناتش بهتر و کامل تر بشه
فک کنم امکاناتش خوب باشه من که قصد استفاده ازش رو دارم و اگه تست کردم حتما لیستی از امکاناتش قرار میدمShy

(۱۳۹۰/۷/۱۰، ۰۲:۰۰:۱۸ صبح)amir_tara67 نوشته است: سلام
با دروپال میشه تالار گفتمان ساخت ؟
دوست من این یه سیستم مدیریت محتوا قوی هست و از نظر تالار گفتمان تعریفی نداره
خودش یه تالار داره اما نصف phpbb هم نمیشه
شما میتوینید با مای بی بی ستش کنید

پاسخ
 سپاس شده توسطMt edition (۱۳۹۰/۷/۱۰، ۲۳:۱۸:۱۰ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۷/۱۱، ۰۰:۲۳:۳۹ صبح) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۸/۱، ۱۲:۵۵:۱۸ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان