هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: نظر شما در مورد عملکرد مای بی بی ایران
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
فعالیت 3 ماهه مای بی بی ایران فوق العاده بوده است
74.36%
29 74.36%
از عملکرد 3 ماهه مای بی بی ایران راضی هستم.
23.08%
9 23.08%
از عملکرد 3 ماه مای بی بی ایران راضی نیستم
2.56%
1 2.56%
نظری ندارم
0%
0 0%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما درباره مای بی بی ایران
(۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۹:۲۴:۵۷ عصر)majid1605 نوشته است:
(۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۵:۰۵:۴۹ عصر)xman68 نوشته است:
(۱۳۸۹/۳/۷، ۱۸:۰۷:۳۵ عصر)ZEUS نوشته است: علی جان پست اول این تاپیک رو اپدیت نمیکنی برای دوستان تازه وارد؟

ماي بي بي ايران هم اكنون داراي شرايط عالي زير مي باشد ::

رنك آلكسا جهاني : 19152

رنك آلكسا ايران : 453

رنك جستجوي گوگل : 3 از 10

محبوبيت گوگل : 61

داراي 5912 كاربر عادي و 71 كاربر VIP

و در حال حاضر جز قدرتمند ترين پشتيبان هاي برنامه MyBB در جهان ( MyBB قدرتمند ترين و محبوب ترين انجمن ساز رايگان دنيا مي باشد )

موفقيت هاي ماي بي بي ايران تبريك بخصوص Pars عزيز

در مورد اخرین جمله فکر کنم یکم زیاده روی کردید شاید قبلاً پشتیابانی عالی می کرده ولی از چندهفته ایی که از عضویتم می گذره هیچ پشتیبانی قابل قبولی ندیدم به نظرم خیلی از دوستان هم نظر من رو دارن .برای اثباتش هم کافیه یه نظر سنجی بزارید .متاسفانه
این سایت تنها سایتی هستش که ادعای پشتیبانی از mybb رو داره و اگه یه سایت دیگه وجود داشت فکر کنم اینجا درش تخته می شد.

قوي بودن پشتيبان به پارامتر هاي زيادي بستگي داره
1- داشتن آرشيو قوي ( كه قول ميدم هيچ سايتي نتونه به اين زودي ها چنين آرشيوي را درست كنه )
2- گروه قدرتمند در همه شاخه ها ( كه الان در طراحي قالب حداقل 3 4 نفر بصورت حرفه اي و قدرتنمد هستند و در قسمت پلاگين 2 3 نفر بصورت حرفه اي داريم و در مورد خود برنامه هم حداقل 10 نفر حرفه اي و فعال داريم ) كه اين گروه جايي فكر نكنم پيدا بشه
3- پاسخگويي درست و به جا ( كه به اين معنا نيست كه هر وقت سوالي پرسيده شد زرتي جواب داده بشه به اين معناست كه جواب صحيح و درست داده بشه )
ضمنا وجود همه اين امكانات رايگانه و انتظار نبايد داشته باشيد كه اگه يه كاربر اومد همه مديران و كاربران فعال بياند دورش و بگند مشكلت چيه بگو تا حلش كنيم

خيلي از كاربران حاضر به يه جستجوي ساده نيستند و مدام سوال مي پرسند و اين باعث ميشه سوالات جديد و اصلي از مدار خارج بشه
خيلي از بچه هاي ماي بي بي در بسياري از جا هاي ديگه مشغول هستند و نمي تونند تمام وقتشون را اينجا سپري كنند
بعضي مواقع پاسخگويي به يك سوال نياز به وقت داره حتي تا 2 3 روز و نميشه خيلي زود پاسخ داد
شما بايد مرتب تاپيك را بالا بياريد تا به جواب برسيد

نقل‌قول: متاسفانه این سایت تنها سایتی هستش که ادعای پشتیبانی از mybb رو داره و اگه یه سایت دیگه وجود داشت فکر کنم اینجا درش تخته می شد.

ضمنا اگه خيلي ناراحتي ميتوني بري جايي ديگه اين جاي تشكرتون بابت استفاده از آرشيو اين سايت ديگه ، فقط فارسي سازي ماي بي بي خدا ميدونه چقدر وقت گرفته و زحمت برده بعد خيلي راحت اينجوري صحبت مي كنيد
واقعا بايد تاسف خورد براي بعضي از خودامون كه هيچ گاه قدردان زحمات نيستيم و فقط بدنبال يه نقطه ضعف مي گرديم تا تمام خوبي ها رو باهاش خورد كنيم

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطms83 (۱۳۹۰/۸/۲، ۰۰:۵۳:۰۳ صبح)

براي بهبود كارها مي تونيد بگيد چه مشكلي در پشتيباني بوده ، كجا خوب ساپرت نكردن دوستان ؟‌

....
پاسخ
به نظر من باید قسمتی باشه برای کارهای سفارشی.
یعنی کسی که یه کار خاص داره بیاد اونجا مطرح کنه و بعد یکی از مدیران رسیدگی کنه و اگر کارش زمان بر بود، بر حسب نوع کار، هزینه ای هم دریافت بشه.

الان من خودم به یه پلاگین خاص نیاز دارم که هیچ کجا نیست. کسی هم نیست که رسیدگی کنه.

با تشکر از زحمات مدیران!
پاسخ
نقل‌قول: 3- پاسخگويي درست و به جا ( كه به اين معنا نيست كه هر وقت سوالي پرسيده شد زرتي جواب داده بشه به اين معناست كه جواب صحيح و درست داده بشه )
ضمنا وجود همه اين امكانات رايگانه و انتظار نبايد داشته باشيد كه اگه يه كاربر اومد همه مديران و كاربران فعال بياند دورش و بگند مشكلت چيه بگو تا حلش كنيم

بعضي مواقع پاسخگويي به يك سوال نياز به وقت داره حتي تا 2 3 روز و نميشه خيلي زود پاسخ داد
شما بايد مرتب تاپيك را بالا بياريد تا به جواب برسيد

شما یه نگاهی به همه ارسالهای بنده بندازید متوجه میشید پشتیبانی چیه .هنوز جواب یکی از سوالات و مشکلاتم رو درست و حسابی نگرفتم .سه هفته از بعضی هاش میگذره

نقل‌قول: خيلي از كاربران حاضر به يه جستجوي ساده نيستند و مدام سوال مي پرسند و اين باعث ميشه سوالات جديد و اصلي از مدار خارج بشه
خدایش تا حالا از جستجوی سایت استفاده کردید

فرض کن دستکاری پست بیت رو می خوام
باید حتما بزنی اموزش زیباسازی یه پست بیت قشنگ تا موضوع مورد نظر بیاد به نظرتون یه کاربر که تازه وارد سایت میشه از کجا باید بدونه باید حتماً چی رو سرچ کنه .

نقل‌قول: ضمنا اگه خيلي ناراحتي ميتوني بري جايي ديگه اين جاي تشكرتون بابت استفاده از آرشيو اين سايت ديگه ، فقط فارسي سازي ماي بي بي خدا ميدونه چقدر وقت گرفته و زحمت برده بعد خيلي راحت اينجوري صحبت مي كنيد
واقعا بايد تاسف خورد براي بعضي از خودامون كه هيچ گاه قدردان زحمات نيستيم و فقط بدنبال يه نقطه ضعف مي گرديم تا تمام خوبي ها رو باهاش خورد كنيم

اولاً بابت فارسی سازیشون ممنون هستیم و خواهیم بود .
دوماً اگه جای دیگه ایی بود حتماً میرفتم
سوماً اگه فارسی سازی انجام گرفته مهمتر از اون حل مشکلات و پشتیبانی از اون هستش .
من همین الان هم از جوملا واسه سایت اصلیم استفاده کردم .هنوز بعد از یک سال هیچ سوالی نبوده که بیشتر از2 روز بی جواب بمونه همیشه هم مشکلاتم حل شده .ولی اینجا چی مدیر سایت یه آموزش زده تبدیل صفحات PHP به HTML ما هم خیر سرمون انجام دادیم حالا پیوستهای سایت دچار مشکل شده هرچی پیغام میدیم انگار نه انگار یکی نیست بگه بابا شما که یه آموزش گذاشتی سالی یه بار بهش سر بزن شاید یکی مشکل داشته باشه

خیلیهای دیگه هم میان میگن مای بی بی داره به VB نزدیک میشه حتی مقایسه هم می کنن خیلی جالبه اونوقت مای بی بی هنوز یه ادیتور درست و حسابی نداره در صورتی که انجمنهای گفتگو بایستی قدرتمندترین ادیتور رو داشته باشن چون عموم داخلش مطلب می نویسن .
اینجا کلی تبلغ کردن ادیتور ساخته شده مای بی بی ایران هرچی داد میزنیم بابا با IE مشکل داره کو گوش شنوا اخه یکی نیست بگه بیشتر ملتمون فقط اینترنت رو به اسم اون حرف e می شناسن چرا ادیتور هم نباید با اون هماهنگ باشه.
حتی یه جدول ساده هم توش نمیشه استفاده کرد بعد اسمشو گذاشتن ادیتور پیشرفته این که امکاناتش از Notepad ویندوز کمتره اگه این پیشرفته است پس Notepad فوق پیشرفته است .Big Grin

پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۲۲:۵۷:۵۰ عصر)
نمي دونم سوالي بوده كه بعد از 2 - 3 روز جواب داده شده يا نه.
ولي اگه بوده خيلي بده. تو زمينه وب جواب دادن به هيچ سوالي 2 يا 3 روز طول نمي كشه.مگر نوشتن پلاگين يا طراحي قالب كه اگه فردي وقتش رو روي اين كارها هم بذاره بيش از يك روز طول نمي كشه.Undecided
پاسخ
خودتون ببینید Angry

http://community.mybbiran.com/thread-6837.html
http://community.mybbiran.com/thread-6827.html
http://community.mybbiran.com/thread-6808.html
http://community.mybbiran.com/thread-4887.html
http://community.mybbiran.com/thread-91.html
http://community.mybbiran.com/thread-91-...l#pid52002
پاسخ
عصباني نشيد. من تازه عضو اين انجمن شدم. نگفتم شما دروغ گفتيد كه گفتم من اطلاع ندارم. Undecided
پاسخ
سوالات شما دوست گل خاص بوده اند من خودم همشون را مرور كردم

البته يه مقدار Cancer9003 جوابگويي كردند هرچند ناقص و البته اين نكته را هم گفتند كه در بعضي مواقع كه جوابي داده نميشه يعني ممكن نبودن موضوع

البته ما به معايب مرجع هم واقفيم و سعيمون در رفع اونها بوده ولي بهرحال مشكلاتي وجود داره كه به رفع نشدن اين معايب كمك كرده شما دو تا مرجع جوملا و ويبولتين را براي پاسخگويي خوب مثال زديد بايد بگم گروه هايي كه چندين سال و در شرايط بسيار ايده آلي از لحاظ امكانات و قدرت مالي هستند بايد هم پشتيبانيشون خوب باشه

هر دو گروه جوملا و وي بي بخصوص جوملا بسيار كار كشته شده اند و به اندازه كافي به زير و بم اين برنامه تسلط و مهارت دارند

در ماي بي بي هنوز بجز نفراتي كه من مثال زدم كسي از كاربران مسلط به برنامه و ملزومات آن نيست

همين الان برو سايت http://www.vbiran.ir را نگاه كن فقط امروز حدود 50 نفر مدير و كانديد مدير آنلاين بوده اند يعني اينكه 50 نفر مسلط به برنامه ويبولتين امروز توي اين سايت آنلاين بوده اند

در صورتي كه توي ماي بي بي شايد امروز به عدد 10 هم نرسند افراد مسلط به برنامه و بقيه كاربران هستند با خيل مشكلات

ضمنا بازهم اشاره به قدرت مالي اين گروه ها ميكنم به خصوص جوملا

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
سلام

یه چیزایی دیدم که واقعا نمیتونم تو خودم نگه دارم ، توقع دارم کامل بخونین

من قبلا مای بی بی بودم 6 روزه رفتم وی بی

میگن وی بی ایران بهترین پشتیبانیه!!! من 5 روزه سوال کردم ، پروفایل مدیرایش لینک مشکلاتمو میذارم جا کمک اخطار میدن!! سوالمم فقط درمورد تغییر رنگه قالب بود همین ، اصلا سوال سخت و پیچیده ایی هم نیست!

اونجا هرمشکل رو ممکنه بعد 2 هفته هم جواب ندن

بخدا قدر اینجارو بدونید که یه روزه جواب همه مشکلاتتون رو جواب میدن اونم رایگان

اونجا اسمش انجمن رایگانه ولی به هیچ عنوان اینطوری نیست اگه میخوایم یه روزه جواب بدن باید پول بدیم جز گروه وی ای پی شیم

بخدا این تایپیک رو نزدم واسه تخریب وی بی ایران ، من خودم خیلی قبولشون داشتم چون خیلی تعریف درموردشون شنیده بودم ولی این چیزاییه که دیدم از قبل و الان

و مقایسش کردم با مای بی بی ایران

بعضی کاربرا بعد رفتاری میکنن با مدیران اینجا این حقه مدیران زحمت کشه اینجا نیست

بخدا الان که رفتم وی بی مثه سگ پشیمونم ، چون سایتی که پشتیبانی درست نداشته باشه هیچی نمیشه هیچی، و انجمن ساز وی بی اونقدر پیشرفته و سخت هستتتت که حتما باید پشتیبانیش درجا جواب بدن درست مثه مای بی بی
جواب سوالمونو ندن مثه خر تو گل گیر میکنیم

قدر مای بی بی ایران رو بدونین اگه میخواین سایت موفق داشته باشین
ازماگفتن بود

درود به مای بی بی ایران بهترین پشتیبانیHeart
مارفتیم

راستی اونایی که میخوان برن وی بی اینو بگم اول بگردن یه پشتیبانی خوب پیدا کنن گوله حرفای اینو اونو نخورنن
من اینجا بودم یه سری میگفتن وی بی ایران بهترین پشتیبانیه ، به نظر شما پشتیبانی که جواب کاربراشو بعد یه هفته شاید بده بهترینه؟ نه خداییش بهترینه؟جواب من تنها نیست بقیه هم به این صورتن
اصلا درک ندارن بابا ما مشکل داریم سایتمون خرابه باید حل شه درجا همون روز اینا نگاه میکنن مشکلو حوصله داشته باشن جواب میدن نداشته باشن که هیچ برو خودت مشکله سایتو حل کن!

بازم میگم قبله سایت زدن اول بگردین دنباله پشتیبانی خوب که بتونه قشنگ ساپورت کنه سایتتون رو جوابگوی مشکلاتتون باشه

درست مثه مای بی بی ایران که یه روزه جواب میدن ، حالا درست و غلطشو بیخیال مهم اینه جواب ادمو میدن وظیفه شناسن دمشونم گرم
به شخصه نوکر همشونم هستم

دیگه واقعا رفتمBig Grin

راستی کی تو کار وی بی وارده؟ وی بی ایران که جواب نمیدن

اگه توی موضوع تکرار کنیم اخطار میدن یبار سوال میپرسی جواب دادن که هیچ ندادن هیچی نباید بگی...

الان هرکی تو کار وی بیه خصوصی بده که گیر کردم اساسی...
پاسخ
 سپاس شده توسطمحمد (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۱۲:۰۹:۲۵ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۲۰، ۲۲:۳۶:۰۹ عصر)
عزیز سایت وی بی اسکین رفتید؟اونجا هم پشتیبانی وی بی هست که خوبه
راجب پششتیبانی مای بی بی ایران قبلا عالی بوده خودم هر سوالی چه تکراری چه جدید جوابشو می گرفتم ولی جدیدا یکذره پشتیبانیش افت کرده که دلیلشو نمی دونم Huh
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان