هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

نظرسنجی: نظر شما در مورد عملکرد مای بی بی ایران
شما مجاز به شرکت در این نظرسنجی نیستید.
فعالیت 3 ماهه مای بی بی ایران فوق العاده بوده است
74.36%
29 74.36%
از عملکرد 3 ماهه مای بی بی ایران راضی هستم.
23.08%
9 23.08%
از عملکرد 3 ماه مای بی بی ایران راضی نیستم
2.56%
1 2.56%
نظری ندارم
0%
0 0%
در کل 39 رأی 100%
*شما به این گزینه رأی داده‌اید. [نمایش نتایج]

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 3.67
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
نظرات شما درباره مای بی بی ایران
(۱۳۸۹/۱/۲۹، ۲۰:۲۷:۳۹ عصر)aminddr نوشته است: به نظرم دیگه وقتش شده که از سایت مادر این سایت به عنوان پشتیبان رسمی مای بی بی اعلام بشه

واقعا تلاش های همه دوستان مای بی بی ستودنیه , ما هم میتونیم برای قدردانی , پستی در مای بی بی مادر با عنوان حمایت از مای بی بی ایران ایجاد کنیم و یک اهرم فشاری باشیم بر مای بی بی مادر تا مای بی بی ایران رو به عنوان مرجع و پشتیبان رسمی مای بی بی معرفی بشه دوستان روی این نظر بنده یکم فکر کنید
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۲/۱۱، ۱۲:۳۸:۵۹ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۳/۷، ۱۸:۰۵:۰۹ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۰۳:۱۸:۵۳ صبح) ، saiid (۱۳۸۹/۱۱/۶، ۰۰:۵۶:۱۰ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۴:۱۵ صبح)
علی جان پست اول این تاپیک رو اپدیت نمیکنی برای دوستان تازه وارد؟

رفت رو 26000 [تصویر:  2.gif]
http://www.alexa.com/siteinfo/mybbiran.com
پاسخ
ترافیک سایت من 1,313,118 است . خوب این یعنی چی ؟ این عدد چجوری زیاد میشه ؟ یعنی تعداد بازدی هاست ؟

http://www.alexa.com/siteinfo/9kte.com
به دنبال یک برنامه نویس حرفه ای مای بی بی و php کار هستم. پیام خصوصی بدید
پاسخ
[تصویر:  40.gif]بگیر نوش جونت
نرم افزاری برای افزایش رتبه سايت در الکسا – Alexa Rank Booster v

نظر یادت نره [تصویر:  17.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطArsam (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۰۳:۱۹:۱۶ صبح)
nokte دوست من فقط در موقع استفاده از اين نرم افزارها مراقب باشيد چون در صورت استفاده..... سايت الكسا شمارو شناسايي ميكنه و ميفهمه كه دارين تقلبي آي پي ميفرستين و شمارو كلا از ليست سايت هاي خودش حذف ميكنه.براي بهبود رتبه الكسا تنها كمكي كه ميتونيد به خودتون بكنيد اينه كه تولبار الكسا رو نصب كنيد و سايت خودتون رو home page تمامي مرورگرهاتون قرار بدين.

در ضمن سيستم رتبه بندي الكسا از بين تمامي سايت هاي جهان هستش و كيفيت اونها نسبت به رتبه 1 سنجيده ميشه.يعني شما از بين مليون ها سايت در جهان فعلا رتبه 1,313,118 رو دارا هستين.اگر رتبه گوگل رو نگاه كنيد رتبش 1 هستش ! يعني از نگاه الكسا شما رتبه 1 مليون رو داريد و گوگل رتبه 1 !!! هرچه به 1 نزديك تر بشيد رتبه شما بهتر هستش !

يا علي.
ZUNKED, از Sep 2009 عضو مرجع فارسی مای بی بی در ایران می باشد.

انجمن بحث آزاد زانكد
پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۳/۸، ۱۳:۱۶:۲۳ عصر) ، Arsam (۱۳۸۹/۳/۲۵، ۰۳:۲۰:۰۲ صبح) ، 1STAR (۱۳۹۰/۳/۱، ۰۸:۰۴:۲۱ صبح)
دم شما گرم همین !!!
پاسخ
فوق العاده بید همین Big Grin
پاسخ
very good bid Big Grin
پاسخ
 سپاس شده توسطmihanforum (۱۳۹۰/۳/۲۸، ۱۰:۰۸:۵۴ صبح)
(۱۳۸۹/۳/۷، ۱۸:۰۷:۳۵ عصر)ZEUS نوشته است: علی جان پست اول این تاپیک رو اپدیت نمیکنی برای دوستان تازه وارد؟

ماي بي بي ايران هم اكنون داراي شرايط عالي زير مي باشد ::

رنك آلكسا جهاني : 19152

رنك آلكسا ايران : 453

رنك جستجوي گوگل : 3 از 10

محبوبيت گوگل : 61

داراي 5912 كاربر عادي و 71 كاربر VIP

و در حال حاضر جز قدرتمند ترين پشتيبان هاي برنامه MyBB در جهان ( MyBB قدرتمند ترين و محبوب ترين انجمن ساز رايگان دنيا مي باشد )

موفقيت هاي ماي بي بي ايران تبريك بخصوص Pars عزيز

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۵:۰۵:۴۹ عصر)xman68 نوشته است:
(۱۳۸۹/۳/۷، ۱۸:۰۷:۳۵ عصر)ZEUS نوشته است: علی جان پست اول این تاپیک رو اپدیت نمیکنی برای دوستان تازه وارد؟

ماي بي بي ايران هم اكنون داراي شرايط عالي زير مي باشد ::

رنك آلكسا جهاني : 19152

رنك آلكسا ايران : 453

رنك جستجوي گوگل : 3 از 10

محبوبيت گوگل : 61

داراي 5912 كاربر عادي و 71 كاربر VIP

و در حال حاضر جز قدرتمند ترين پشتيبان هاي برنامه MyBB در جهان ( MyBB قدرتمند ترين و محبوب ترين انجمن ساز رايگان دنيا مي باشد )

موفقيت هاي ماي بي بي ايران تبريك بخصوص Pars عزيز

در مورد اخرین جمله فکر کنم یکم زیاده روی کردید شاید قبلاً پشتیابانی عالی می کرده ولی از چندهفته ایی که از عضویتم می گذره هیچ پشتیبانی قابل قبولی ندیدم به نظرم خیلی از دوستان هم نظر من رو دارن .برای اثباتش هم کافیه یه نظر سنجی بزارید .متاسفانه
این سایت تنها سایتی هستش که ادعای پشتیبانی از mybb رو داره و اگه یه سایت دیگه وجود داشت فکر کنم اینجا درش تخته می شد.

پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان