هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدر جهت پوسته پیش فرض
سایز عکس رو من کوچیک میکنم یه عکس بدید تا سایزش رو کوچیک کنم Big Grin
پاسخ
سلام من هرکاری میکنم لوگو رو نشون نمیده حتی عوضشم که میکنم بازم نشون نمیده چیکار باید بکنم ..؟
البته یه هدر ساختم میخوام بزارم چیکار کنم از اون راهیم که شما گفتین نمیشه Huh
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۵۹:۴۵ عصر)msn1981 نوشته است:
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۱۸:۰۷ عصر)Cancer9003 نوشته است: امکان تغییر سایز برای یه عکس وجود نداره. عکسی واسه هدر قرار میدین ابعادش مشخص و البته ثابته

اگه امکان تغییر سایز هدر وجود نداره و ابعادش ثابته، میشه در مورد هدر این انجمن برام توضیح بدین !!!!!

انجمن فارسی اینترمیلان

در مورد چیش توضیح میخواین؟ یه عکسه که ابعادش مثل ابعاد قالب ثابته.
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۹:۵۳:۳۳ عصر)Cancer9003 نوشته است:
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۶:۵۹:۴۵ عصر)msn1981 نوشته است:
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۱۸:۰۷ عصر)Cancer9003 نوشته است: امکان تغییر سایز برای یه عکس وجود نداره. عکسی واسه هدر قرار میدین ابعادش مشخص و البته ثابته

اگه امکان تغییر سایز هدر وجود نداره و ابعادش ثابته، میشه در مورد هدر این انجمن برام توضیح بدین !!!!!

انجمن فارسی اینترمیلان

در مورد چیش توضیح میخواین؟ یه عکسه که ابعادش مثل ابعاد قالب ثابته.

اگه پنجره ای رو که انجمن توش باز میشه رو کوچیک و بزرگ کنید میبینید که سایز هدر هم تغییر میکنه بدون اینکه از کناره های پوسته بیرون بزنه یا شکل ظاهری انجمن بهم بریزه.
پاسخ
وقتی صفحه مرورگر رو کوچیک کنی انگار یه تصویر رو زوم اوت کردی
اگه با تغییر عرض مانیتور سایز تغییر کرد که نمیکنه یه چیزی
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
مشکل گذاشتن هدر برای قالب پیش فرض برطرف شد.

قالبها / گروه قالبها / روی قالب مورد نظر کلیک میکنیم / Header Templates /وبعد/ header / ادرس هدری رو که میخوایم توی قالب پیش فرض قرار بدیم در محل مناسب تایپ میکنیم و width رو 100% قرار میدیم.

با تشکر از تمامی دوستان
پاسخ
سلام
چه کار کنم که هدری که قرار دادم در مانیتور های عریض هم اندازه انجمن نشون داده بشه
با تشکر
انجمن گفتگوی سپهر
www.sepehrclub.ir
منتظر حضورتان هستیم
پاسخ
با عرض سلام خدمت دوستان عزیز و گرانقدر من اولین باره که بر روی سایت کار می کنم و بر روی سایتم انجمن مای بی بی رو نصب کردم و دوست دارک هدر صفحه رو عوض کنم و نمیتونم این کار رو انجام بدم اگه میشه کمک کنید
لازم بذکره من تا این قسمت پیشرفتم
قالبها / گروه قالبها / روی قالب مورد نظر کلیک میکنیم / Header Templates /وبعد/ header
خوب باید الان ادرس هدر یا همون عکسی که درست کردم به جای هدر رو چطوری تو دستورات بنویسم در پایان دستورات بنویسم و اگه اینطوره چی بنویسم فقط ادرس عکس رو بنویسم مثل
http:/exampel.com/header.jpg
یا باید دستوری هم داشته باشه کا داخل اون بنویسم
اگه جواب بدین ممنون میشم فقط دستور رو هم بنویسین اگه داره و درکجای دستورات بنویسم
ممنون
www.pnuha.com
Email: info@pnuha.com
کارشناسی،ارشد،دکتری
تالار دانشجویان،فیلمها،تئاتر،گرافیک،گردشگری،موبایل،کامپیوتر،کتاب الکترونیکی،پیامک
[
[تصویر:  download.php?img=1207]
پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۹:۱۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۲۱:۰۱ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۲۴:۴۴ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان