مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: هدر جهت پوسته پیش فرض
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
صفحه‌ها: 1 2
سلام
کسی میدونه چطور میشه بالای پوسته پیشفرض، هدر یا لوگویی قرار بدم که با تغییر سایز پنجره، هدر هم تغییر سایز بده و بهم نریزه.
سلام
آدرس هدر رو از طریق کنترل پنل ادمین>پوسته، عوض میکنی!
سایز پوسته رو خودت باید تنظیم کنی!
دوست عزیز من میخوام توی پوسته پیشفرض بجای لوگوی اصلی یه هدر بذارم که با تغییر سایز پنجره هدر بهم نریزه.
خوب برو اون هدری که سایزش بزرگه کوچیک کــن بعد مراحلی که کفتن رو انجام بده Smile
از کدوم قسمت باید ویرایش کنم؟؟؟
اول عکسی که میخواید به عنوان هدر بزارید رو در کامپیوترتون ذخیره کنید بعد با برنامه ی ساده مثل نقاشی پی سیتون ویرایش کنــید یا به خودم بدید تا اندازش رو درست کــنم
مثل اینکه متوجه منظور من نشدین !!!!!!!!!!!
همونطور که میدونین پوسته پیشفرض هدر نداره و یه لوگو که مربوط به mybb هست رو قسمت بالا سمت راست قرار داده.
1- من میخوام به جای اون لوگو یه هدر بذارم.
2- هدر با تغییر سایز پنجره کوچیک و بزرگ بشه.

ایا کد خاصی رو باید ویرایش کنم ؟

خواهش میکنم اگه کسی متوجه منظور من نمیشه یا اطلاعاتی در این زمینه نداره پاسخ نده.
امکان تغییر سایز برای یه عکس وجود نداره. عکسی واسه هدر قرار میدین ابعادش مشخص و البته ثابته
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۱۸:۰۷ عصر)Cancer9003 نوشته است: [ -> ]امکان تغییر سایز برای یه عکس وجود نداره. عکسی واسه هدر قرار میدین ابعادش مشخص و البته ثابته

اگه امکان تغییر سایز هدر وجود نداره و ابعادش ثابته، میشه در مورد هدر این انجمن برام توضیح بدین !!!!!

انجمن فارسی اینترمیلان
عزيز من عكس كه كوچيك و بزرگ نميشه . ابعادش ثابته . بايد داخل global.css سايز عكسي رو كه ميخوايد بزاريد رو در اونجا به جاي قبلي قرار بدهيد و سپس هدر مورد نظرتون رو آپلود كرده و لينكش رو در قسمت ویرایش مشخصات پوسته قرار بديد. همين
صفحه‌ها: 1 2