هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
هدر جهت پوسته پیش فرض
سلام
کسی میدونه چطور میشه بالای پوسته پیشفرض، هدر یا لوگویی قرار بدم که با تغییر سایز پنجره، هدر هم تغییر سایز بده و بهم نریزه.
پاسخ
سلام
آدرس هدر رو از طریق کنترل پنل ادمین>پوسته، عوض میکنی!
سایز پوسته رو خودت باید تنظیم کنی!
پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۴/۲۶، ۲۲:۱۶:۵۵ عصر)
دوست عزیز من میخوام توی پوسته پیشفرض بجای لوگوی اصلی یه هدر بذارم که با تغییر سایز پنجره هدر بهم نریزه.
پاسخ
خوب برو اون هدری که سایزش بزرگه کوچیک کــن بعد مراحلی که کفتن رو انجام بده Smile
پاسخ
از کدوم قسمت باید ویرایش کنم؟؟؟
پاسخ
اول عکسی که میخواید به عنوان هدر بزارید رو در کامپیوترتون ذخیره کنید بعد با برنامه ی ساده مثل نقاشی پی سیتون ویرایش کنــید یا به خودم بدید تا اندازش رو درست کــنم
پاسخ
مثل اینکه متوجه منظور من نشدین !!!!!!!!!!!
همونطور که میدونین پوسته پیشفرض هدر نداره و یه لوگو که مربوط به mybb هست رو قسمت بالا سمت راست قرار داده.
1- من میخوام به جای اون لوگو یه هدر بذارم.
2- هدر با تغییر سایز پنجره کوچیک و بزرگ بشه.

ایا کد خاصی رو باید ویرایش کنم ؟

خواهش میکنم اگه کسی متوجه منظور من نمیشه یا اطلاعاتی در این زمینه نداره پاسخ نده.
پاسخ
امکان تغییر سایز برای یه عکس وجود نداره. عکسی واسه هدر قرار میدین ابعادش مشخص و البته ثابته
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۷، ۱۴:۱۸:۰۷ عصر)Cancer9003 نوشته است: امکان تغییر سایز برای یه عکس وجود نداره. عکسی واسه هدر قرار میدین ابعادش مشخص و البته ثابته

اگه امکان تغییر سایز هدر وجود نداره و ابعادش ثابته، میشه در مورد هدر این انجمن برام توضیح بدین !!!!!

انجمن فارسی اینترمیلان
پاسخ
عزيز من عكس كه كوچيك و بزرگ نميشه . ابعادش ثابته . بايد داخل global.css سايز عكسي رو كه ميخوايد بزاريد رو در اونجا به جاي قبلي قرار بدهيد و سپس هدر مورد نظرتون رو آپلود كرده و لينكش رو در قسمت ویرایش مشخصات پوسته قرار بديد. همين
« آدمی ساخته ی افکار خویش است فردا همان خواهد شد که امروز می اندیشیده است »

پاسخ
 سپاس شده توسطmsn1981 (۱۳۹۰/۴/۲۷، ۲۱:۱۴:۵۵ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان