هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده)
درود

بله کار میکنه !

و آموزش نصب قالب در انجمن هست جستجو کنید !
اگر عمری باشه به زودی انقلابی در راه است ...

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
 سپاس شده توسطmotorola30 (۱۳۹۱/۵/۵، ۲۲:۴۵:۳۰ عصر)
(۱۳۹۱/۵/۵، ۰۳:۵۰:۱۵ صبح)khp نوشته است: درود

بله کار میکنه !

و آموزش نصب قالب در انجمن هست جستجو کنید !

سلام

قرار بود کمکم کنید

کسی نیست کمک کنه ؟؟؟؟؟
پاسخ
(۱۳۹۱/۵/۵، ۰۲:۱۷:۳۴ صبح)khp نوشته است: درود

با سپاس از اضلاح کپیرایت !

دوست عزیز امکان این که پلاگین رو حذف و دوباره نصب کنید و هنوز پلاگین نمایش داده نشه یه جورایی صفره !

شما مطمئنید بعد از نصب پلاگین رو فعال هم میکنید ؟ ( هم از قسمت پلاگین ها و هم از قسمت تنظیمات پلاگین ) ؟
برای متغیر هم به تاپیک خود پلاگین ها مراجعه کنید

درود

دوست عزیز بنده هم در حد توانم میتونم پاسخگو مشکلات باشم نه بیشتر

به شما هم گفتم چون کپیرایت رو تغییر دادی شامل پشتیبانی نمیشی ! نه اینکه چون کپیرایتتونو تصحیح کردین من حتما باید پاسخ مشکل شما رو بدونم !

حالا راه های بالا رو تست کردید ؟

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
با سلام
خريداري شد
ممنون كه با اين مبلغ ناچيز اين پوسته رو پابليك كرديد
واقعا جاي تشكر داره
پاسخ
با سلام و خسته نباشید
من هم می خوام بخرم ولی لینک پرداختی که دادید برای زرین پال کار نمی کنه / شما بهتره شماره کارت بدید. تا بعد از پرداخت از همین قسمت اطلاع رسانی کنم
با تشکر
پاسخ
درود

دوست عزیز لینک چک شد و مشکلی نداشت !

همانطور که میبینید کاربری که قبل از شما ارسال داشتند هم از همین طریق خرید کرده بودن

پیروز باشید

Khp_alizadeh@yahoo.com

پاسخ
سلام

اگه من بعضی از تصاویر این قالب رو مثل تصویر زیر رو تغییرش بدم و بزرگترش کنم ، مشکلی پیش میاد ؟؟

[تصویر:  collapse.gif]
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۰:۲۴:۳۳ صبح)alireza013 نوشته است: درود دوستان.حتما همگی با پوسته زیبای لیان پرتال آشنا هستین.این پوسته در کمتر از دو ماه به 5 پوسته برتر مای بی بی پیوست و هم اکنون در صدر سریعترین دانلود در روز هست.

طی این دو ماه ، پیام های فراوانی مبنی بر مشکلات این قالب به من ارسال شد.با وجود اینکه دیگه در مای بی بی فعالیت نمی کنم ، قالب رو دوباره اصلاح کردم و چند ساعتی رو مشغول شدم.

هم اکنون مشکلات زیر حل شده اند و قالب بدون مشکل است:

-حل مشکل ناسازگاری قالب با پلاگین سپاس
-طراحی سه دکمه پست بیت : پ.خ - ایمیل - سوابق
-حل مشکل لینک نام کاربری و پاپ آپ بودن آن که موجب به هم ریختن قالب می شد
-برداشتن قسمت آپلود مستقیم عکس در قالب های ارسال پاسخ

دوستان عزیز ، با توجه به وقتی که روی این قالب گذاشتم ، این قالب به قیمت اندک 3 هزارتومان به فروش می رسد.
کسانی که قالب رو میخواهند کافیه از طریق این لینک (پرداخت آنلاین بوسیله زرین پال) مبلغ رو واریز کنند و به صورت آنی لینک دانلود رو دریافت کنند.

[تصویر:  photos.png] نمونه : پیوست شده است.

توجه: در صورت استفاده از قالب به هیچ عنوان حق تغییر و یا حذف کپی رایت سازنده و مترجم را ندارید، استفاده از قالب با کپی رایت حذف شده یا تغییر کرده غیر انسانی و غیر شرعی بوده و عدم رضایت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصی سازی قالب می توانید نام خود را به کپی رایت اضافه کنید. اگر هم چنان به حذف کپی رایت قالب پافشار هستید می توانید از مترجم یا سازنده اجازه بگیرید و با رضایت او این کار را انجام دهید.

سلام دوست عزیز من پرداخت کردم ولی بعد از پرداخت این ارور رو میده
405 Not Allowed
nginx/1.0.11
رسید دیجیتال رو هم دارم
ویرایش==با اینترنت اکسپلورر (internet explorer) رفتم درست شد
پاسخ
سلام

خسته نباشید
نمیدونم چرا هدر سایتم از 2 طرف زده بیرون

راه حلی هست به اندازه اولی برگردونم ؟؟؟؟؟

www.marg2net.gigfa.com
HeartHuhHeart
پاسخ
سلام

ببخشید پلاگین اون سایدبار که اطلاعات کاربر رو توی هر ارسال نشون میشه میخواستم اگر امکانش هست لینکش رو همینجا قرار بدید

با تشکر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین) alireza013 104 72,807 ۱۳۹۳/۶/۲۶، ۲۰:۵۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: rabin93
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,882 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4 M48D1 20 19,195 ۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۲۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: M48D1
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,606 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,517 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 3 مهمان