هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 3 رأی - میانگین امتیازات: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4
پوسته Windows 7 Pro محصول ماي بي بي ايران MybbIran

[تصویر:  plugin_add.png] نام پوسته:Windows 7 Pro
تهيه کننده:M48D1
معرفي: 2011/05/09

نمونه هایی از قالب :

لازم به ذکر هست که پس زمینه در عکس ها دچار مشکل شده ولی در واقعیت چنین نیست وپس زمینه سالم است

توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

رایگان شد - در لینک زیر هماهنگ با 1.6.10
http://p30group.com/forum/thread-70.html
=============================

برای سفارش قالب اختصاصی به من پی ام بدهید

[برای ۱.۸] پوسته آدیداس (Adidas Theme)

پاسخ
 سپاس شده توسطfunset 2 (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۴:۲۶:۳۴ عصر) ، E2MA3N (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۴:۲۷:۱۸ عصر) ، محمد (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۵:۲۱:۲۶ عصر) ، MOKIA (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۵:۲۲:۳۸ عصر) ، MSTF (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۵:۵۷:۰۲ عصر) ، Mt edition (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۶:۳۰:۳۵ عصر) ، mehotkhan (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۷:۴۲:۱۸ عصر) ، HOssE!N-B (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۹:۳۶:۵۸ عصر) ، adsun (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۰:۰۳:۰۸ عصر) ، Low Battery (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۰:۴۸:۰۷ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۰۴:۲۲ عصر) ، saeid.n (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۴۹:۳۲ عصر) ، bartar (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۵۸:۴۶ عصر) ، mirnejati (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۰۶:۲۹ صبح) ، amir.01 (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۱۶:۰۶:۴۷ عصر) ، khp (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۰۴:۱۹:۰۶ صبح) ، Hamedi (۱۳۹۰/۶/۱۶، ۱۵:۱۲:۱۳ عصر) ، amir_tara67 (۱۳۹۰/۶/۱۹، ۱۶:۵۳:۳۴ عصر) ، pdistb.ir (۱۳۹۰/۶/۲۳، ۰۸:۰۴:۳۶ صبح) ، ali68124 (۱۳۹۰/۶/۲۹، ۰۱:۴۳:۳۸ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۱۰/۱۶، ۰۲:۳۱:۱۱ صبح) ، reza536 (۱۳۹۰/۱۲/۵، ۱۳:۰۲:۱۳ عصر) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۲۴، ۱۱:۴۴:۲۷ صبح) ، iman13 (۱۳۹۲/۸/۱۷، ۰۰:۲۲:۰۸ صبح) ، Persia1 (۱۳۹۲/۱۰/۳، ۱۹:۵۲:۳۲ عصر)
کلا خوشت میاد کلمات bold باشه !؟ TongueHeart
در کل خوشگله Heart
نفس نفس تو سینه ام عطر نفس های شماست
اگر که قابل بدونین
فور یوزرز جای شماست

پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۴:۳۱:۳۹ عصر) ، mirnejati (۱۳۹۰/۶/۱۵، ۰۲:۰۶:۲۶ صبح)
خوبه . قشنگ و شيكه

روز ها و شب ها ميگذرد و من صبورم هنوز

[تصویر:  e5rh9toahoitc269gwff.gif]
پاسخ
 سپاس شده توسطM48D1 (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۵:۲۴:۲۵ عصر)
(۱۳۹۰/۶/۱۴، ۱۴:۲۸:۱۲ عصر)Mohammad.T نوشته است: کلا خوشت میاد کلمات bold باشه !؟ TongueHeart
در کل خوشگله Heart

گل پسر Bold نیست! خطش Tahoma ست!

دوستان قیمت قالب قرار گرفت دیگه خیلی پایین زدم نسبت به کاری که قالب برد!

پاسخ
ميشه يكم اين اسكرين شات ها رو سبك تر بگيري.
نمي دونم شما با چه فرمتي اسكرين شات رو ذخيره كردي اما اگه نمي دوني اسكرين شات رو با PNG-8 ذخيره مي كنن تا اين قدر حجيم نباشه كه نشه بازش كرد Exclamation
پاسخ
 سپاس شده توسط*Sarah* (۱۳۹۳/۲/۲۶، ۱۶:۳۰:۵۲ عصر)
همون png هستش! حجمش هم همچین زیاد نیست ۳۰۰ و خورده ای هستش!

پاسخ
اين پوسته،پوسته P30World نيست با كمي تغييرات؟؟ Wink
پاسخ
میتونی هر جوری دوست داری فکر کنی فعلا که ۱ روز نیومده ۴ مشتری داشتم ۲ تاشون معلوم نیست چی شدن ولی ۲ دوتاشون پوسته رو خریدند.! فکر کنم یه رکورده!

http://community.mybbiran.com/thread-4138.html

این پوسته ی پی سی ورلده من نمیدونم چطور ایشون این رو شبیه دیدن!

پاسخ
البته به نظر من كه ميشه با تغييرات جزيي روي عكس هاي بك گراند اون تم اين تم رو ساخت.

در كل هيشكي از اين كه قالب مي فروشي ناراحت نيست كه مياي مي نويسي حالا كه به n نفر فروختم.
انشاالله n+200 بفروشي
پاسخ
من به شخصه میتونم تمام قالب های مای بی بی رو از روی هم دیگه بسازم چون پایه همه یکیه دیفالت!

پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین) alireza013 104 72,660 ۱۳۹۳/۶/۲۶، ۲۰:۵۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: rabin93
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,866 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده) alireza013 135 98,860 ۱۳۹۲/۱۱/۲۲، ۲۱:۳۳:۳۵ عصر
آخرین ارسال: firstboy000
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,592 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,504 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان