هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 4 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
پوسته محبوب و بسیار زیبای لیان پرتال (ورژن اصلاح شده)
درود دوستان.حتما همگی با پوسته زیبای لیان پرتال آشنا هستین.این پوسته در کمتر از دو ماه به 5 پوسته برتر مای بی بی پیوست و هم اکنون در صدر سریعترین دانلود در روز هست.

طی این دو ماه ، پیام های فراوانی مبنی بر مشکلات این قالب به من ارسال شد.با وجود اینکه دیگه در مای بی بی فعالیت نمی کنم ، قالب رو دوباره اصلاح کردم و چند ساعتی رو مشغول شدم.

هم اکنون مشکلات زیر حل شده اند و قالب بدون مشکل است:

-حل مشکل ناسازگاری قالب با پلاگین تشکر
-طراحی سه دکمه پست بیت : پ.خ - ایمیل - سوابق
-حل مشکل لینک نام کاربری و پاپ آپ بودن آن که موجب به هم ریختن قالب می شد
-برداشتن قسمت آپلود مستقیم عکس در قالب های ارسال پاسخ

دوستان عزیز ، با توجه به وقتی که روی این قالب گذاشتم ، این قالب به قیمت اندک 3 هزارتومان به فروش می رسد.
کسانی که قالب رو میخواهند کافیه از طریق این لینک (پرداخت آنلاین بوسیله زرین پال) مبلغ رو واریز کنند و به صورت آنی لینک دانلود رو دریافت کنند.

[تصویر:  photos.png] نمونه : پیوست شده است.

توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم یا سازنده اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

فایل‌(های) پیوست شده بندانگشتی (ها)

پوسته فوق العاده زیبای مجید آنلاین - LianPortalVJ
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطamir_tara67 (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۱:۳۵:۴۹ صبح) ، Royaei (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۴:۴۳:۳۳ صبح) ، riches2011 (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۳:۱۵:۲۱ عصر) ، hesam_esf (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۳:۱۸:۱۷ عصر) ، funset 2 (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۳:۱۹:۰۶ عصر) ، Creeping Death (۱۳۹۰/۴/۳۱، ۱۴:۰۳:۰۱ عصر) ، رضا (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۱۴:۳۳:۰۲ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۶/۲۲، ۲۱:۳۳:۳۵ عصر) ، dayyertemp (۱۳۹۰/۷/۳، ۱۸:۲۲:۱۷ عصر) ، eternal (۱۳۹۰/۱۱/۱۲، ۰۷:۰۹:۱۵ صبح) ، saiid (۱۳۹۰/۱۱/۲۲، ۱۷:۰۱:۴۹ عصر) ، frhmhd (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۲:۳۵:۱۲ صبح) ، digital (۱۳۹۰/۱۲/۱۴، ۱۱:۱۷:۴۶ صبح) ، mf2fx (۱۳۹۰/۱۲/۲۲، ۱۸:۰۴:۲۸ عصر) ، prp-e (۱۳۹۱/۱/۲، ۰۳:۲۳:۴۰ صبح) ، digital_2012 (۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۰:۴۱:۰۳ صبح) ، behzad00 (۱۳۹۱/۱/۲۸، ۱۲:۳۰:۰۸ عصر) ، garshasp (۱۳۹۱/۲/۱۳، ۱۳:۲۴:۲۷ عصر) ، Mdl (۱۳۹۱/۳/۲، ۰۷:۰۸:۱۴ صبح) ، moohiol (۱۳۹۱/۳/۴، ۱۱:۲۰:۳۶ صبح) ، gesed (۱۳۹۱/۴/۹، ۰۹:۴۴:۳۸ صبح) ، ahmadb (۱۳۹۱/۸/۲۲، ۲۲:۵۲:۴۸ عصر) ، mahdkoosh (۱۳۹۲/۴/۱، ۱۱:۵۳:۰۷ صبح) ، tntnader (۱۳۹۲/۵/۷، ۲۲:۲۷:۵۳ عصر) ، Rezakashefi (۱۳۹۲/۷/۲۳، ۰۰:۱۹:۰۱ صبح) ، gentelman (۱۳۹۲/۷/۲۹، ۱۹:۲۴:۴۷ عصر) ، Partel Mobile (۱۳۹۲/۱۱/۲۶، ۱۹:۵۰:۳۰ عصر) ، motorola30 (۱۳۹۳/۱/۹، ۲۲:۰۸:۲۷ عصر)

دوست عزيز من اين پوسته شما رو خريداري خواهم كرد فقط قبلش يك سئوال داشتم ...

من به دنبال يك تصوير براي گروه كاربري تحت عنوان كاربر معمولي و يكي هم براي كاربر نيمه فعال هستم .
همين تصاوير مجيد آنلاين خيلي خوبه ولي براي اين 2 عنوان تصوير نداره ...

ميشه لطف كني اين 2 تا رو هم برام بفرستي ؟

سئوال بعديم هم اينه كه من در حال حاضر نسخه قبلي اين پوسته رو نصب كردم . با توجه به اينكه پلاگين چت و تشكر و آخرين ارسالي رو نصب كردم آيا نصب يك پوسته جديد اين پلاگين ها رو به هم نميريزه . با تشكر .

پاسخ
بله اون دو گروه رو هم در اسرع وقت براتون آماده ميكنم،فقط رنگ مد نظرتون رو براي اين دو گروه اعلام بفرماييد.

در مورد سوال دومتون بهتره صاحبين فن نظر بدن.بعيد ميدونم مشكلي پيش بياد.فقط اگر به قالب ها كدي اضاف كرديد به قالب جديد هم بايد اضافه كنيد (يا متغير) پيشنهاد ميكنم قبل از تغيير قالب پلاگين ها رو غير فعال و بعد از تغيير قالب مجددا فعال بفرماييد(فقط يه پيشنهاده)
ورژن دوم قالب لیان پرتال

نصب مای بی بی + قالب لیان پرتال V2 + نصب و کانفیگ ۱۰ پلاگین به انتخاب شما = جهت استعلام قیمت پیام خصوصی بفرستید
پاسخ
 سپاس شده توسطriches2011 (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۴:۱۸:۳۹ عصر) ، ahani (۱۳۹۳/۹/۱۷، ۲۱:۱۵:۴۹ عصر)

ضمن تشكر از دوست عزيزم . طبق عكسي كه در پايين ميبينيد ميخوام محبت كني يك عكس با عنوان
كاربر تازه كار با رنگ پيش زمينه عكس شماره 1 و يك عكس با عنوان كاربر نيمه فعال با رنگ پيش زمينه عكس شماره 2 و زحمت بكشي عكس شماره 3 رو هم عنوانش رو به مدير بخش تغيير بدي و رنگش هم همونطور دست نخورده بمونه .

[تصویر:  035wqjyr5co38vci78ab.jpg]

يكي از همين هدرها رو هم محبت كن به رنگ قرمز با عنوان ناظم تالار برام آماده كني ...

از محبتت ممنونم ...

ببخش بابت زحماتي كه بهت دادم ...
پاسخ
 سپاس شده توسطHamed Zahedi (۱۳۹۰/۶/۱۱، ۲۲:۵۸:۲۵ عصر)
بفرمایید

[تصویر:  56489639167481488342.png]

[تصویر:  73402087316038528709.png]

[تصویر:  88947904678724706293.png]

[تصویر:  90540193233335434483.png]

دوستان عزیز لطفا دیگه درخواست طراحی ندید چون به دلیل مشغله زیاد شرمنده تون میشم..
ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ
 سپاس شده توسطriches2011 (۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۸:۲۹:۴۰ عصر) ، mahdi11 (۱۳۹۰/۱۱/۲۷، ۰۲:۳۷:۴۱ صبح) ، majidjoon (۱۳۹۲/۱/۱۲، ۱۹:۱۲:۰۳ عصر) ، imangolpesar (۱۳۹۲/۱۲/۱۳، ۱۶:۲۴:۰۵ عصر)
(۱۳۹۰/۴/۲۳، ۰۰:۲۴:۳۳ صبح)alireza013 نوشته است: درود دوستان.حتما همگی با پوسته زیبای لیان پرتال آشنا هستین.این پوسته در کمتر از دو ماه به 5 پوسته برتر مای بی بی پیوست و هم اکنون در صدر سریعترین دانلود در روز هست.

طی این دو ماه ، پیام های فراوانی مبنی بر مشکلات این قالب به من ارسال شد.با وجود اینکه دیگه در مای بی بی فعالیت نمی کنم ، قالب رو دوباره اصلاح کردم و چند ساعتی رو مشغول شدم.

هم اکنون مشکلات زیر حل شده اند و قالب بدون مشکل است:

-حل مشکل ناسازگاری قالب با پلاگین تشکر
-طراحی سه دکمه پست بیت : پ.خ - ایمیل - سوابق
-حل مشکل لینک نام کاربری و پاپ آپ بودن آن که موجب به هم ریختن قالب می شد
-برداشتن قسمت آپلود مستقیم عکس در قالب های ارسال پاسخ

دوستان عزیز ، با توجه به وقتی که روی این قالب گذاشتم ، این قالب به قیمت اندک دو هزارتومان به فروش می رسد.
کسانی که قالب رو میخواهند کافیه از طریق این لینک (پرداخت آنلاین بوسیله زرین پال) مبلغ رو واریز کنند و به من پیام خصوصی ارسال کنند.

همچنین به همراه قالب ، عنوان های کاربری زیبای مجید آنلاین + فایل PSD این عنوان ها نیز ارسال خواهد شد.

[تصویر:  photos.png] نمونه : پیوست شده است.

توجه: در صورت استفاده از قالب به هيچ عنوان حق تغيير و يا حذف کپي رايت سازنده و مترجم را نداريد، استفاده از قالب با کپي رايت حذف شده يا تغيير کرده غير انساني و غير شرعي بوده و عدم رضايت ما را در بر دارد. اما در صورت شخصي سازي قالب مي توانيد نام خود را به کپي رايت اضافه کنيد. اگر هم چنان به حذف کپي رايت قالب پافشار هستيد مي توانيد از مترجم یا سازنده اجازه بگيريد و با رضايت او اين کار را انجام دهيد.

هوالرزاق

با سلام خدمت شما دوست عزيز من از اين پوسته شما خيلي خوشم اومده فقط اگه ميشه يه لطفي بكنيد و اين تغييرات رو روش انجام بديد
1-اگه ميشه يك اديتور خوب براي اين پوسته بزاريد يعني مثل اديتور همين سايت نباشه كه براي تغيير متن ها مثلا تغيير رنگ و غيره كد HTML بياره ، من ميخوام كه تمام تغييرات همونجا قابل تغيير باشه.
2-اگه ميشه اين تغيرات رو روش انجام بديد.
براي كاربران تازه وارد اين رو بنويسيد ( [b]هم ولايتي تازه وارد سايت
)
براي كاربران فعال ( هم ولايتي فعال سايت )
براي مديران انجمن ( هم ولايتي مدير سايت)
براي مديران ارشد ( هم ولايتي مدير و ناظم سايت )
براي مدير كل سايت ( هم ولايتي مدير كل سايت )
با همان رنگي كه براي هر كدوم هستش بزارين برام
3- اگه ميشه سربرگ سايت رو خودمون تغيير بديم نياز نيست كه بگم اگه نميشه لطفا اعلام كنيد
4-اگه ميشه زير سايت بگذاريد ( تمامي اين امتيازات مربوط به سايت كميشان ميباشد)

اگه مواردي كه گفتم انجام ميشه اعلام كنيد تا من مبلغ درخواستي رو براتون ارسال كنم
منظر جواب شما هستم
با تشكر[/b]
پاسخ
دوست عزیزم توی پست شماره 5 عرض کردم که دیگه فرصت انجام کارهای گرافیکی نمی کنم.این تاپیک فقط یه قالب هست اون هم به مبلغ خیلی کم و محل پاسخگویی به در خواست شما نیست.

تغییراتی که فرمودین رو خودتون می تونید انجام بدین

راهنماییتون می کنم :
1-نصب ادیتور پیشرفته
2-با فتوشاپ امکان پذیر هست
3-سرچ کنید توی انجمن هست
4-ویرایش قالب فوتر (البته تغییر کپی رایت منوط به اجازه سازنده یا مترجم قالب هم هست)

پیروز باشید
ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۶:۱۱:۰۲ عصر)alireza013 نوشته است: دوست عزیزم توی پست شماره 5 عرض کردم که دیگه فرصت انجام کارهای گرافیکی نمی کنم.این تاپیک فقط یه قالب هست اون هم به مبلغ خیلی کم و محل پاسخگویی به در خواست شما نیست.

تغییراتی که فرمودین رو خودتون می تونید انجام بدین

راهنماییتون می کنم :
1-نصب ادیتور پیشرفته
2-با فتوشاپ امکان پذیر هست
3-سرچ کنید توی انجمن هست
4-ویرایش قالب فوتر (البته تغییر کپی رایت منوط به اجازه سازنده یا مترجم قالب هم هست)

پیروز باشید

هوالرزاق

بنده الان مبلغ رو پرداخت ميكنم و به شما پيام خصوصي ميدم
اگه ميشه سريعتر اين كار رو انجام بدين ممنون ميشم

با تشكر
پاسخ
(۱۳۹۰/۴/۲۳، ۱۶:۴۰:۳۰ عصر)M48D1 نوشته است: آقا علیرضا بهتر نبود این قالب رو به صورت ورژن 2 قالب لیان پرتال و به صورت رایگان عرضه می کردی

دوست خوبم ، مطمئنا دو هزارتومان برای قالب هزینه خیلی ناچیزی هست.خودم قصد نداشتم غیر رایگان باشه اما متاسفانه هزینه هایی برای هاستم دارم که با توجه به دانشجو بودنم و نداشتن درآمد ، این رو بعنوان یک راه پیش رو دیدم.
انشالله در آینده قالب های زیبایی برای مای بی بی طراحی و عرضه می کنم.
ورژن دوم قالب لیان پرتال

پاسخ
 سپاس شده توسطرضا (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۰۲:۰۳:۴۶ صبح) ، SaeedTX (۱۳۹۰/۶/۲۱، ۱۹:۱۲:۱۸ عصر) ، emanamini (۱۳۹۰/۸/۴، ۱۲:۲۷:۲۹ عصر) ، amintatu1990 (۱۳۹۱/۱/۵، ۱۰:۲۱:۲۴ صبح)
هوالرزاق

ببخشيد دوست عزيز اين روي mybb 1.6.3 جواب ميده يا نه؟ آخه فروم من اين ورژنه؟
منتظر جواب شما هستم

با تشكر
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پوسته بسیار زیبای LianPortalVJ (قالب انجمن مجیدآنلاین) alireza013 104 72,387 ۱۳۹۳/۶/۲۶، ۲۰:۵۸:۱۳ عصر
آخرین ارسال: rabin93
Thumbs Up پوسته ی بسیار زیبای مالتی فلتـــــ Amin Yaghubi 16 9,806 ۱۳۹۳/۲/۱۷، ۰۱:۳۵:۵۳ صبح
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای و قدرتمند Windows 7 Pro سازگاری کامل با 1.6.4 M48D1 20 19,141 ۱۳۹۲/۷/۴، ۲۱:۲۹:۰۱ عصر
آخرین ارسال: M48D1
  [برای 1.6] پوسته ی بسیار زیبای smile majid01 1 4,575 ۱۳۹۱/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۵:۵۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  [برای 1.6] پوسته بسیار زیبای J-Pro (سئو شده) Cancer9003 11 11,459 ۱۳۹۱/۱۰/۲۶، ۲۰:۰۰:۲۰ عصر
آخرین ارسال: kordan

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان