هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فروشگاهی بزنیم خوبه؟
دوستانی که علاقه به زدن فروشگاه دارند و نمیخوان خیلی هزینه کنند به نظر من پرستا شاپ از همشون بهتره که هم انجمن پشتیبانی داره و خیلیی از فروشگاه ها با اون ساخته شده Wink
دیگه وقت مدیریت سایت و انجمن رو ندارم و از امروز به بعد فقط کارم کمک تو این پشتیبانی هست

Smile
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۲:۵۶:۰۳ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۳:۴۶:۵۳ عصر) ، persianvip (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۳:۵۸:۵۲ عصر)
پرستاشاپ خوبه ولی مدیریتش خیلی گیج کنند هست اما اوپن کارت فارسی واقعا کامل هست و رایگان
پاسخ
 سپاس شده توسطpersianvip (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۳:۵۹:۰۱ عصر) ، FunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۴:۲۹:۵۳ عصر)
نقل‌قول: میدونم داداش براهمین هست که دنبال یک سیستم قوی هستم که بتونم به جای مارکت سنتر اسفاده کنم تا هیچ مشکلی از نظر شرعی و قانونی نداشته باشه وگرنه تا الان نصب کرده بودمش
اومدم چون دیدم اینجا بحثش هست پرسیدم
با سلام
شما براي اين كار بايد از هست وارز استفاده كنيد
چون ديتاسنترهاي اروپايي و آمريكايي مخصوصا آمريكايي به كپي رايت خيلي حساس هستن و كشورهاي كه هاست وارز ميدن ايران , چين و 1 , 2 تا ديگه هم هست كه يادم نميادTongue و احتمال اين كه سايت شما كه روي سرورهاي كه به كپي رايت حساس هستند پاك بشه هست
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۱۹:۴۳:۲۹ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۳۶ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۱۵ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۱۳ عصر)

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان