هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
چه فروشگاهی بزنیم خوبه؟
نقل‌قول: دوست عزیز اوالا اصلا نال شده نصب نکنید . برای اینکار حتما یه هاست خریداری کنید. دو ما شما هر فروشگاه سازی را بخرید باید با بانک قرار داد ببنید و ار طریق اون فروشگاه ساز ماژول مربوطه را دریافت کنید . و اگر میخواهید بدون بانک باشه بهتیرن راه سیستم زرین پال هست . که یه سیستم واسطه هست که ابتدا پول واریز میشه به زرین پال و طی زمانی مشخصی که تو قرار داد ذکر شده پول واریز میشه به حساب شما البته 3 درصد هم کم میکنه فکر کنم اگه اشتباه نکنم 3 تا 5 روز باید باشه بازم تو سایتشون نگاه کنید. و برای قرار بستن هم هیچ هزینه ای لازم نیست
و برای فروشگاه ساز میتونید از ورد پرس هم استفاه کنید و قالب فروشگاهی روش نصب کنید . البته مارکت ساز را هم پیش نهاد میکنم خیلی سیستم قوی هست
حمید خان ممنون بابت جواب
خوب حالا به نظرتون میشه رویه گیگفا مارکت سنتر نسخه ی طلاییش رو نصب کرد بدون اینکه گیگفا گیر بده؟؟؟
(آخه فکرکنم میگن نسخه ی طلاییش پولیه ولی من فکرکنم از سایت فری دانلود اونو دانلود کردم !!!)
همچنین اگر میشه یک سیستمی رو نیز نام ببرید که وقتی کالا به دست مصرف کننده رسید پول رو به پستچی پرداخت کنه/این روش چطوری امکان پذیراست؟؟؟Blush
پاسخ
ببین بیا تو انجمن من همچی هست.

اولا شما دوستی داری یکی چیزی که تولید کردی یا ارتقاش دادی را بدون اجازه شما استفاده کنه . بلاخره اون شرکت هم هزینه کرده . شما میتونی از نسخه رایگانش استفاده کنی ولی بازم خودت صلاح میدونی نمیدونم شاید گیفا بهت گیر بده شایدم گیر نده . در ضمت هریچ که تو سایت میزاره که نشا دهنده ریاگا بودنش نیست نمونش وی بولتین تمام سایت گذاشتن پس باید نصش کرد نه بیاد خریداری کنم تا حقوق سازننده ضایع نشه

بهترین سیستم برا خرید پستی دوتا هست پارس پیک و دنیا گستر . یکی از دوستان من از دنیا گستر خیلی راضی بوده و هستش.
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۶:۰۶:۱۶ عصر)
نقل‌قول: ببین بیا تو انجمن من همچی هست.

اولا شما دوستی داری یکی چیزی که تولید کردی یا ارتقاش دادی را بدون اجازه شما استفاده کنه . بلاخره اون شرکت هم هزینه کرده . شما میتونی از نسخه رایگانش استفاده کنی ولی بازم خودت صلاح میدونی نمیدونم شاید گیفا بهت گیر بده شایدم گیر نده . در ضمت هریچ که تو سایت میزاره که نشا دهنده ریاگا بودنش نیست نمونش وی بولتین تمام سایت گذاشتن پس باید نصش کرد نه بیاد خریداری کنم تا حقوق سازننده ضایع نشه

بهترین سیستم برا خرید پستی دوتا هست پارس پیک و دنیا گستر . یکی از دوستان من از دنیا گستر خیلی راضی بوده و هستش.
میدونم داداش براهمین هست که دنبال یک سیستم قوی هستم که بتونم به جای مارکت سنتر اسفاده کنم تا هیچ مشکلی از نظر شرعی و قانونی نداشته باشه وگرنه تا الان نصب کرده بودمش
اومدم چون دیدم اینجا بحثش هست پرسیدم Big Grinمیام باقی سوالم رو اونجاTongue
پاسخ
خوب از اسکیریپت اوپن کارت فارسی استفاه کن که مارکت ساز هم استفاده کرده فقط فرقش اینه که مارکت سازی امکانات بیشتر مثل ماژول روش قرارداده ولی شما میتونی از مازول های انجمنش که پشتیبانی خوب فارسی هم استفاده کنی

قالب ها و مازول های زیادی هم داره
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۱۸:۱۵:۱۱ عصر)
یه سوال کاملا فرعی
انجمنت رو فروختی یا در راه خدا واگذار کردی ؟!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۲/۲۸، ۲۲:۳۸:۰۸ عصر)funset نوشته است: یه سوال کاملا فرعی
انجمنت رو فروختی یا در راه خدا واگذار کردی ؟!

نه ما سه تا مدیر بودیم من دیگه نمیتونستم بمونم بخاطر همین کلا کنار کشیدم و واگذارش کردم و راحت شدم

پاسخ
میخوای مدیر یه فروشگاه بشی ؟!
پاسخ
دفکر اینم که یه فروشگاه بزنم البته هنوز تصمیم نگرفتم ولی حتما این کار انجام خواهم داد
پاسخ
 سپاس شده توسطFunSeT (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۰۱:۱۴:۴۶ صبح)
در مورد همکاری با فان ست اگه خواستی بهم پیام خصوصی بده
پاسخ
 سپاس شده توسطpersianvip (۱۳۸۹/۱۲/۲۹، ۰۵:۱۹:۵۷ صبح)
باشه ممنون . ببینم چی میشه
پاسخ

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان