هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل با MyBB WYSIWYG Editor)
سلام.
بعضی کاربرا میگن که ادیتور واسشون نمایش داده نمیشه.
خودم با فایرفاکس امتحان کردم درست بود با اکسپلور هم میومد ولی با Netscape Navigator امتحان کردم اصلا ادیتور نمایش داده نمیشد.
یکی از کاربرا میگه با فایرفاکس واسش نمایش نمیده مشکل از کجاست؟
چرا من با فایرفاکس میرم نشون میده ولی واسه بعضیا نشون نمیده؟
لطفا راهنمایی کنیدHuh
پاسخ
منم به مشکل خوردم!! منوهای فرمت ادیتور خیلی کند لود میشن کسی که سرعت اینترنتش پایینه خیلی باید معطل بشه تا این منوها براش لود بشه مشکل از چیه؟!!!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
به نظر شما ما در تاپيك مربوط به اديتور ، پاسخ گوي كاربران نبوديم كه يه تاپيك جديد زديد ؟

----------------------------------------------------------------------

goldten عزيز ،
اديتور پيشفرض ماي بي بي با مرورگري كه شما امتحان كرديد لود ميشد ؟

مشكل لود نشدن اديتور در بعضي از سايت ها با آخرين ورژن اديتور يعني 1.0.2 برطرف شد و در صورت لود نشدن ، مشكل كد هاي نا مناسب جاوا اسكريپت يا مشكل قالب يا ... هست.
پيش از نسخه 1.0.1 ، ممكن بود كه با نام گزاري بعضي شكلك ها مشكل پيدا كند.
كه اين مشكل در تعداد كمي از سايت ها وجود داشت كه در نام گزاري شكلك ها از * و ] و [ و ... استفاده كرده بودند.

jafari52 عزيز ،
با دايال آپ امتحان كردم و مشكلي نداشت .
ضمن اينكه تغييري در حالت نمايش يا لود شدن يا ... براي اديتور صورت نگرفته . و فقط امكانات نمايش پيشرفته اضافه شده.
منو ها همان منو هاي اديتور پيشفرض است.
تغيير حجم اديتور نسبت به حالت پيشفرض ماي بي بي در حدود 25 كيلوبايت هست كه در مقايسه با اديتور هاي پيشرفته ديگر يا اديتور هاي سيستم هاي ديگر ، كم حجم تر است.
پاسخ
 سپاس شده توسطjafari52 (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۹:۵۷:۲۰ عصر) ، goldten (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۲۱:۳۵:۰۲ عصر)
تشکر دوست عزیز
من به این مطلبتون در همان تایپک ادیتور جواب دادم!
درعجبم از متمدن نماهایی که دم از فرهنگ ایرانی می زنند و در عمل، خود تابع فرهنگ غربند!!
پاسخ
(۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۹:۵۷:۵۴ عصر)jafari52 نوشته است: تشکر دوست عزیز
من به این مطلبتون در همان تایپک ادیتور جواب دادم!

خواهش دوست عزيز .

نقل‌قول: به نظر شما ما در تاپيك مربوط به اديتور ، پاسخ گوي كاربران نبوديم كه يه تاپيك جديد زديد ؟

مخاطب ، شروع كننده تاپيك بود.
پاسخ
اديتور پيشفرض ماي بي بي با مرورگري كه شما امتح
نقل‌قول: ان كرديد لود ميشد ؟
ادیتور پیشفرض و هات ادیتور همچین مشکلی نداشتن.
نقل‌قول: مشكل لود نشدن اديتور در بعضي از سايت ها با آخرين ورژن اديتور يعني 1.0.2 برطرف شد و در صورت لود نشدن ، مشكل كد هاي نا مناسب جاوا اسكريپت يا مشكل قالب يا ... هست.
پيش از نسخه 1.0.1 ، ممكن بود كه با نام گزاري بعضي شكلك ها مشكل پيدا كند.
كه اين مشكل در تعداد كمي از سايت ها وجود داشت كه در نام گزاري شكلك ها از * و ] و [ و ... استفاده كرده بودند.
من میگم اگه مشکلی هست باید واسه همه باشه چرا بعضی کاربرا مشکل لود نشدن دارن ولی بعضیا ندارن؟ Huh
در ضمن ممنون از پاسخ گوییتون این ادیتور در نوع خودش بهترینهHeart
همین الآن ادیتور 1.2 رو جایگزین کردم ولی بازم مشکل برطرف نشدهConfused
پاسخ
 سپاس شده توسطmamaly12h (۱۳۸۹/۱۰/۵، ۲۱:۵۳:۲۱ عصر) ، شماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۵۲:۵۹ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۱۵:۰۰ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۱۶:۲۵ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در MyBB WYSIWYG Editor navidahanj 1 1,957 ۱۳۹۲/۴/۷، ۰۰:۱۶:۱۷ صبح
آخرین ارسال: navidahanj
  مشکل با MyBB WYSIWYG Editor kasra1986 3 2,834 ۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۵:۳۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: kasra1986
  ادیتور SCEditor WYSIWYG editor majid1605 6 3,911 ۱۳۹۱/۶/۲۵، ۰۸:۱۳:۱۸ صبح
آخرین ارسال: mahtaa
  مشکل عجیب در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor neutron 7 4,798 ۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۲:۵۸:۲۹ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  نمايش ندادن شكلك ها درMyBB WYSIWYG Editor 1.0.3 iranbiologists 0 1,453 ۱۳۹۱/۴/۶، ۱۳:۳۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: iranbiologists
  مشکل بزرگ در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor saeed h.p.r 17 8,373 ۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۳:۲۲:۳۰ عصر
  مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor ahanin 35 16,354 ۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۴:۱۴:۱۲ عصر

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان