مرجع پارسی MyBB

نسخه‌ی کامل: مشکل با MyBB WYSIWYG Editor)
شما درحال مشاهده‌ی نسخه‌ی متنی این صفحه می‌باشید. مشاهده‌ی نسخه‌ی کامل با قالب‌بندی مناسب.
سلام.
بعضی کاربرا میگن که ادیتور واسشون نمایش داده نمیشه.
خودم با فایرفاکس امتحان کردم درست بود با اکسپلور هم میومد ولی با Netscape Navigator امتحان کردم اصلا ادیتور نمایش داده نمیشد.
یکی از کاربرا میگه با فایرفاکس واسش نمایش نمیده مشکل از کجاست؟
چرا من با فایرفاکس میرم نشون میده ولی واسه بعضیا نشون نمیده؟
لطفا راهنمایی کنیدHuh
منم به مشکل خوردم!! منوهای فرمت ادیتور خیلی کند لود میشن کسی که سرعت اینترنتش پایینه خیلی باید معطل بشه تا این منوها براش لود بشه مشکل از چیه؟!!!
به نظر شما ما در تاپيك مربوط به اديتور ، پاسخ گوي كاربران نبوديم كه يه تاپيك جديد زديد ؟

----------------------------------------------------------------------

goldten عزيز ،
اديتور پيشفرض ماي بي بي با مرورگري كه شما امتحان كرديد لود ميشد ؟

مشكل لود نشدن اديتور در بعضي از سايت ها با آخرين ورژن اديتور يعني 1.0.2 برطرف شد و در صورت لود نشدن ، مشكل كد هاي نا مناسب جاوا اسكريپت يا مشكل قالب يا ... هست.
پيش از نسخه 1.0.1 ، ممكن بود كه با نام گزاري بعضي شكلك ها مشكل پيدا كند.
كه اين مشكل در تعداد كمي از سايت ها وجود داشت كه در نام گزاري شكلك ها از * و ] و [ و ... استفاده كرده بودند.

jafari52 عزيز ،
با دايال آپ امتحان كردم و مشكلي نداشت .
ضمن اينكه تغييري در حالت نمايش يا لود شدن يا ... براي اديتور صورت نگرفته . و فقط امكانات نمايش پيشرفته اضافه شده.
منو ها همان منو هاي اديتور پيشفرض است.
تغيير حجم اديتور نسبت به حالت پيشفرض ماي بي بي در حدود 25 كيلوبايت هست كه در مقايسه با اديتور هاي پيشرفته ديگر يا اديتور هاي سيستم هاي ديگر ، كم حجم تر است.
تشکر دوست عزیز
من به این مطلبتون در همان تایپک ادیتور جواب دادم!
(۱۳۸۹/۱۰/۵، ۱۹:۵۷:۵۴ عصر)jafari52 نوشته است: [ -> ]تشکر دوست عزیز
من به این مطلبتون در همان تایپک ادیتور جواب دادم!

خواهش دوست عزيز .

نقل‌قول: به نظر شما ما در تاپيك مربوط به اديتور ، پاسخ گوي كاربران نبوديم كه يه تاپيك جديد زديد ؟

مخاطب ، شروع كننده تاپيك بود.
اديتور پيشفرض ماي بي بي با مرورگري كه شما امتح
نقل‌قول: ان كرديد لود ميشد ؟
ادیتور پیشفرض و هات ادیتور همچین مشکلی نداشتن.
نقل‌قول: مشكل لود نشدن اديتور در بعضي از سايت ها با آخرين ورژن اديتور يعني 1.0.2 برطرف شد و در صورت لود نشدن ، مشكل كد هاي نا مناسب جاوا اسكريپت يا مشكل قالب يا ... هست.
پيش از نسخه 1.0.1 ، ممكن بود كه با نام گزاري بعضي شكلك ها مشكل پيدا كند.
كه اين مشكل در تعداد كمي از سايت ها وجود داشت كه در نام گزاري شكلك ها از * و ] و [ و ... استفاده كرده بودند.
من میگم اگه مشکلی هست باید واسه همه باشه چرا بعضی کاربرا مشکل لود نشدن دارن ولی بعضیا ندارن؟ Huh
در ضمن ممنون از پاسخ گوییتون این ادیتور در نوع خودش بهترینهHeart
همین الآن ادیتور 1.2 رو جایگزین کردم ولی بازم مشکل برطرف نشدهConfused