هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 0 رأی - میانگین امتیازات: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
مشکل عجیب در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor
سلام خدمت دوستان عزیز . من نسخه 1.0.3 این پلاگین رو روی تالارم نصب کردم و هیچ مشکلی نداره اما وقتی این پلاگین رو روی لوکال نصب کردم وقتی یه شکلک رو توی یه پست میزارم شکلک توی ادیتور نشون داده میشه و بعداً که می خوام اون پست رو ویرایش کنم ، اون شکلک دیگه توی ادیتور ویرایش نشون داده نمیشه و فقط کدش رو نشون میده .فکر نکنم اولش این شکلی بود . می ترسم بعداً این مشکل برای انجمنم هم پیش بیاد . تو رو خدا یکی کمک کنه و بگه مشکل از کجاست ؟ چجوری میشه درستش کرد ؟
پاسخ
سلام دوستان . من خیلی جستجو کردم و به جایی نرسیدم . فایل های جاوا اسکریپت رو هم یه بار عوض کردم بازم مشکل حل نشد .غیرفعالش کردم و دوباره فعالش کردم اما بازم مشکل حل نشد . من توی انجمنم مشکلی ندارم اما برام خیلی جالب شده که چرا این مشکل توی لوکال واسم پیش اومده . لطفاً راهنماییم کنید .Sad
پاسخ
برا ش مای کد تعریف کنید
پاسخ
خب . من فقط نصبش کردم توی سایت و بدون هیچ مشکلی کار کرد اما با همون روش توی لوکال این مشکل واسش پیش اومد . البته فکر کنم یه فایل رو دستکاری کردم . نمیدونم شاید. ببخشید. یه سوال . اونوقت چطوری واسش مای کد تعریف کنم ؟ بعد درست بشو هست ؟
پاسخ
لطفاً دوستان عزیز کمک کنند ...
پاسخ
دوست من بعضی وقت ها
پلاگین هایی هستند که نیاز به هاست دارن شاید ادیتور هم از اون دسته پلاگین ها باشه که روی لوکال جواب نمیده Heart
Angelموفقیت برای اشخاص کم ظرفیت مقدمه گستاخی استAngel
پاسخ
 سپاس شده توسطneutron (۱۳۹۱/۵/۱۲، ۱۱:۴۲:۴۷ صبح)
ممنون از شما دوست عزیز . اما پلاگین رو از اول که روی لوکال نصبش کردم مشکل نداشت . بعد از چند روز این مشکل پیش اومد . توی این مدت یه چند تا پلاگین روی لوکال نصب کردم و چند تا تغییر دادم . اما حالا که این پلاگین رو تستش می کنم این مشکل رو می بینم . آیا دوستان قبلاً با این مشکل روبرو شدن ؟ اگه شدن یا تجربه ای دارن لطفاً کمک کنن . با سپاس فراوان . Heart
پاسخ
درود عزیز به قول ی شخصی که وارد بود و من الان دل خوشی ازش ندارم لوکال چون محلی احتساب میشه زیاد اعتباری به اون نمیتونه باش پس نگران نباشWink
درود
.....
فعالیت مجدد برای کمک رسانی خدمت دوستان  Heart Heart Heart

راه ارتباطی : تلگرام

پاسخ
 سپاس شده توسطشماره مجازی (۱۴۰۱/۸/۲۶، ۰۱:۴۶:۵۵ صبح) ، گراف مسنجر (۱۴۰۱/۱۰/۳، ۰۴:۰۹:۳۳ صبح) ، چارتر ۴۲۴ (۱۴۰۲/۹/۱۲، ۱۵:۰۸:۳۱ عصر)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  مشکل در پلاگین ادیتور پیشرفته(فایرفکس نمی خواند اما کروم می خواند) kamyar2 10 5,700 ۱۳۹۸/۵/۲۶، ۰۲:۳۰:۲۲ صبح
آخرین ارسال: MISTER
  مشکل بسیار عجیب در mybb pouya1364 6 2,586 ۱۳۹۳/۱/۲۶، ۲۳:۳۸:۰۵ عصر
آخرین ارسال: Amin Yaghubi
  مشکل در MyBB WYSIWYG Editor navidahanj 1 1,948 ۱۳۹۲/۴/۷، ۰۰:۱۶:۱۷ صبح
آخرین ارسال: navidahanj
  مشکل با MyBB WYSIWYG Editor kasra1986 3 2,834 ۱۳۹۱/۸/۱۵، ۱۵:۳۲:۴۱ عصر
آخرین ارسال: kasra1986
  ادیتور SCEditor WYSIWYG editor majid1605 6 3,904 ۱۳۹۱/۶/۲۵، ۰۸:۱۳:۱۸ صبح
آخرین ارسال: mahtaa
  مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته KNOWIT 25 11,594 ۱۳۹۱/۶/۲۴، ۱۸:۲۰:۱۶ عصر
آخرین ارسال: KNOWIT
  عدم نمایش پلاگین ادیتور پیشرفته monfared 13 8,766 ۱۳۹۱/۵/۳۱، ۰۸:۳۷:۲۶ صبح
آخرین ارسال: adnan
  نمايش ندادن شكلك ها درMyBB WYSIWYG Editor 1.0.3 iranbiologists 0 1,450 ۱۳۹۱/۴/۶، ۱۳:۳۵:۳۴ عصر
آخرین ارسال: iranbiologists
  مشکل بزرگ در پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor saeed h.p.r 17 8,314 ۱۳۹۱/۱/۱۴، ۱۳:۲۲:۳۰ عصر
آخرین ارسال: Doodoo
  مشکل پلاگین ادیتور پیشرفته MyBB WYSIWYG Editor ahanin 35 16,322 ۱۳۹۱/۱/۱۲، ۱۴:۱۴:۱۲ عصر
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان