هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نسخه جدید آخرین ارسالی ها
(۱۳۹۰/۲/۱۰، ۰۲:۰۸:۱۴ صبح)goldten نوشته است: این نسخه جدید مثل نسخه های قبلی قبل از لود کامل روی انجمن کشیده میشه؟ یا نه این مشکل حل شده؟

اون مشکل کشیده شدن کامل حل شده ولی این نسخه با گوگل کروم متحرک نیست
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۹۰/۲/۱۰، ۲۱:۵۴:۲۹ عصر)
این پلاگین توی تمام صفحات نشون داده نمیشه!
فقط در صفحه اصلی من بخاطر اینکه توی همه صفحات باشه نصبش کردم باید چیکار کنم که تو همه تاپیک ها نمایش داده بشه؟
اگه متغيرش توي header باشه تو همه صفحات نشون ميده. اينجوري كه ميگي متغير تو index هست
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۹۰/۲/۱۱، ۲۳:۲۳:۳۶ عصر)
کانر جان میشه متغیر رو بدی و بگی کجای هدر بزارم؟ مرسی
توي تمپليت header قرارش بده

کد php:
{$repost
نصب مای بی بینصب پلاگیننصب و طراحی پوستهاصلاح کدهای قالبافزایش سرعت در GTmetrix با هزینه مناسب

درخواست از طریق پیام خصوصی
ممنون دوستان
با سلام به دوستان .

یه مشل با این پلاگین ارم . وقتی کسی ارسال میکنه آخرین پست رو کس دیگه ای می نویسه .

چه جوری باید رفعش کرد ؟
با سلام میخواستم بگم که فایل بالا
The resource requested could not be found on this server! Powered By LiteSpeed Web Server
LiteSpeed Technologies is not responsible for administration and contents of this web site
میده اگه میشه دباره اون رو اپ لود کنیدSmile
سلام آقا حامد عزيز!
اول از همه يه تشكر درست و حسابي كنم از پلاگينه خوبت چون تشكر با يه دكمه واقعا نامرديه!
بعدش اينكه من دانلود كردم و مطابق قوانين نصب پلاگين همه را در جاي خودش آپ كردم،اما بعد از اينكه فعالش كردمريالوقتي ميرم صفحه ي اول سايت اين متن را نشون ميده:

/home/u107949972/public_html/inc/languages/persian/last.lang.php does not exist

خواهش ميكنم يه نفر كمكم كنه!
file zaban ro dorost up nakardam

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین متحرک آخرین ارسالی ها Last Posts Pars 52 55,150 ۱۳۹۰/۶/۲۶، ۰۹:۳۹:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان