هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نسخه جدید آخرین ارسالی ها
در ابتدا:
تشکر از تمام دوستانی که برای تهیه این پلاگین زحمت کشیدند و نظرات خود را اعمال کردند.

برای دریافت نسخه جدید آخرین ارسالی ها شما می توانید به آدرس زیر مراجعه کنید و پس از ثبت نام آخرین نسخه را دریافت کنید:

http://ugp.ir/index.php?page=Thread&threadID=1

منتظر دریافت نظرات شما هستیم!

(تشکر فراوان از پارس به خاطر فروم عالیشان)
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۳:۴۲:۳۱ عصر) ، ZEUS (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۳:۴۴:۲۲ عصر) ، Reza (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۳:۵۱:۳۷ عصر) ، sia1 (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۳:۵۷:۳۷ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۴:۲۷:۵۸ عصر) ، Webmaster (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۴:۵۹:۰۲ عصر) ، gartal (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۲۰:۲۹:۳۷ عصر) ، tarrahan (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۲۳:۳۴:۳۲ عصر) ، jetext (۱۳۸۹/۴/۱۸، ۱۲:۵۲:۲۶ عصر) ، cd4osh (۱۳۸۹/۴/۱۹، ۱۳:۰۹:۱۴ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۰:۰۷:۴۲ صبح) ، jafar1374 (۱۳۸۹/۴/۲۴، ۱۱:۴۸:۰۱ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۱۱:۴۲:۴۹ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۲۸:۱۴ عصر) ، ghanari (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۷:۰۶:۰۳ عصر) ، YaseR (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۰:۱۰:۵۷ صبح) ، persiavip (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۰:۱۶:۳۳ صبح) ، saleck (۱۳۹۰/۱/۲۰، ۱۵:۱۴:۵۷ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۰۵ صبح) ، behnam57 (۱۳۹۰/۳/۱۸، ۱۱:۲۱:۲۰ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۱، ۰۰:۴۱:۴۴ صبح) ، Ardeshir (۱۳۹۰/۴/۶، ۰۰:۳۲:۲۸ صبح) ، KingTech (۱۳۹۰/۴/۸، ۱۷:۵۵:۰۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۲۰:۵۶:۴۸ عصر) ، quester (۱۳۹۱/۲/۱۸، ۰۸:۵۴:۱۸ صبح) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۹:۰۶:۲۹ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۰۰:۰۷:۱۱ صبح) ، mohamadnasre (۱۳۹۱/۱۲/۲۳، ۱۷:۲۷:۰۳ عصر)
درود
منتقل شد به قسمت پلاگین ها.
با سپاس از این پلاگین عالی Heart

[تصویر:  1305884283.jpg]

مردان بزرگ اراده می‌کنند و مردان کوچک آرزو
[تصویر:  1348752239.gif]

اگر روزی دشمن پیدا کردی، بدان که در رسیدن به هدفت موفق بودی.
اگر روزی تهدیدت کردند، بدان در برابرت ناتوانند.
اگر روزی خیانت دیدی، بدان قیمتت بالاست.
اگر روزی ترکت کردند، بدان با تو بودن لیاقت می‌خواهد.

سپاس شده توسطReza (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۳:۵۱:۴۴ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۴:۲۸:۱۵ عصر) ، ghanari (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۵:۳۶:۳۳ عصر) ، tarrahan (۱۳۸۹/۴/۱۹، ۰۷:۴۱:۰۶ صبح) ، jalal.m (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۰:۰۷:۴۸ صبح) ، persiavip (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۰۶:۲۵:۵۱ صبح) ، d3adlY (۱۳۸۹/۱۰/۱۰، ۱۱:۴۳:۰۶ صبح) ، falaknaz (۱۳۹۰/۲/۱۲، ۱۳:۱۳:۵۶ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۰۸ صبح) ، ahmadfononi (۱۳۹۰/۴/۱، ۰۰:۴۱:۵۴ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۲۰:۵۷:۰۲ عصر) ، Amir_Sam (۱۳۹۱/۶/۲۲، ۱۹:۰۶:۴۴ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۰۰:۰۷:۰۸ صبح)
سلام شما که زحمت کشیدی لینک دانلود مستقیم میزاشتید من تو سایتتون عضو شدم اما ایمیل فعالسازی برام نیامد و دستم موند تو پوس گردوBig Grin
cd4osh از June 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۰۶:۲۶:۱۶ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۲۲:۴۴:۰۷ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۱۳ صبح)
آی دی کاربری بدهید تا فعال کنم تازه ما قرار بود به یک روش دیگر بگذاریم برای دانلود (هماهنگ شده با آقای پارس) ولی فکرش کردم دیدم این قدر دوستان مای بی بی را اذیت نکنیم!
 سپاس شده توسطPars (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۶:۱۶:۰۳ عصر) ، jalal.m (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۰۰:۰۸:۰۴ صبح) ، sepanta-gsm (۱۳۸۹/۱۲/۱۴، ۲۲:۴۴:۳۳ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۱۵ صبح) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۸/۱۳، ۲۰:۵۷:۱۵ عصر) ، -ALI- (۱۳۹۱/۷/۱۰، ۰۰:۰۷:۲۸ صبح)
واسه من هم نیومد!
نام کاربریمم همینه .
Huh
الان اومد
توی اسپم ها بود
مرسی.
maysamsami از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۸/۱۳، ۰۶:۲۶:۲۵ صبح) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۱۶ صبح)
(۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۷:۱۹:۲۰ عصر)maysamsami نوشته است: واسه من هم نیومد!
نام کاربریمم همینه .
Huh
الان اومد
توی اسپم ها بود
مرسی.
شما فعال هستید؟
 سپاس شده توسطmaysamsami (۱۳۸۹/۴/۱۷، ۱۸:۱۷:۰۳ عصر) ، mnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۱۸ صبح)
بله الان فعال شدم.
خواستم فعال کنم این خطا رو داد:
MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1366 - Incorrect integer value: 'no' for column 'isdefault' at row 1
Query:
INSERT INTO mybb_settinggroups (`name`,`title`,`description`,`disporder`,`isdefault`) VALUES ('repost','Recent post','Settings for the recent posts plugin.','21','no')
کلا یه مشکلاتی داره انگار دوست من،
مثلا الان آخرین پست دهنده من هستم اما اون بالا نوشته kevin

مشکل دیگه هم اون ارور بود.
maysamsami از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۱۹ صبح)
سلام من پلاگین رو نصب کردم .ولی زمانی که قالب رو عوض میکنم دیگه در قالب جدید نمایش داده نمیشه ؟؟
قالب قبلی قالب دیفالت mybb نبود ولی نمایش میداد
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۲۰ صبح)
(۱۳۸۹/۴/۱۹، ۰۷:۳۸:۵۴ صبح)tarrahan نوشته است: سلام من پلاگین رو نصب کردم .ولی زمانی که قالب رو عوض میکنم دیگه در قالب جدید نمایش داده نمیشه ؟؟
قالب قبلی قالب دیفالت mybb نبود ولی نمایش میداد

بعد از تعویض قالب باید تمام پلاگین ها رو یک بار غیر فعال و دوباره فعال کنید
Heart
h_r_v از July 2010 عضو مرجع فارسی MyBB می باشد.
تخصصی ترین فروم ویندوز موبایل : http://iosgamers.ir/forum
 سپاس شده توسطtarrahan (۱۳۸۹/۴/۱۹، ۱۹:۴۵:۴۵ عصر) ، Mohammad-Za (۱۳۸۹/۴/۲۰، ۱۵:۴۱:۴۹ عصر)
با عرض سلام و خسته نباشید

من پلاگین آخرین ارسالی ها رو آپلود کردم - فعالش هم کردم ، درست هم بود
اما پلاگین ، بالای موضوعات قرار نگرفته - بلکه روشون قرار گرفته
باید چیکار کنم تا درست شه ؟!
نمیدونم متوجه حرفم شدین یا نه ... پلاگین روی موضوعات انجمن هست به جای اینکه بالای انجمن قرار بگیره

مممنون میشم راهنماییم کنید !!!
 سپاس شده توسطmnj1364 (۱۳۹۰/۲/۱۹، ۰۰:۵۶:۲۳ صبح)

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین متحرک آخرین ارسالی ها Last Posts Pars 52 55,146 ۱۳۹۰/۶/۲۶، ۰۹:۳۹:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان