هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 3.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
دانلود نسخه جدید آخرین ارسالی ها
این قالب مشکل امنیتی داره
بهتره استفاده نکنید
مثلا پنل ناظم توش کار نمیکنه
[تصویر:  c613paraglider.png]

برای ثبت نام پرواز پاراگلایدر روی عکس کلیک کنید
 سپاس شده توسطHosseinOa (۱۳۸۹/۱۰/۱۱، ۱۷:۳۴:۵۷ عصر) ، Master. (۱۳۹۰/۱/۱۴، ۰۵:۳۹:۴۷ صبح)
یه مشکلی در این پلاگین وجود داره.
چرا وقتی روی موضوعات کلیک می کنیم پنجره ی جدید باز میشه؟ چیکار میشه کرد که در پنجره جدید باز نشه و در همون پنجره تاپیک باز بشه؟Huh
[تصویر:  mihanpetbanner100.gif]

برای حمایت از حیوانات
کسی لینک آخرین ورژن این برنامه رو میزاره ؟
ما رفتیم تو سایت مربوطه انگار سایت مشکل داره نمیزاره دنلود شه فایل میگه فعال نشدی! با اینکه چند بار لینک فعال سازی رو زدم.!

از سایت مادر دانلود کنید.
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۰۶:۴۵ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۳۲:۳۰ عصر) ، d3adlY (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۴۸:۱۴ عصر)
(۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۰:۳۳:۴۳ صبح)AR@KST@R نوشته است: از سایت مادر دانلود کنید.

مگه همون لینک اول این تاپیک سایت مادر نیست ؟ نمیشه .
اگر نیست امکانش هست لینک سایت مادر رو بدید و یا به پست اول اضافه کنید ؟
سایت مادر یعنی www.mybb.com که حامد لطف کردن در اونجا هم قرار دادن.
 سپاس شده توسطMaster. (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۱۳:۳۹ عصر) ، sepanta-gsm (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۳۲:۵۶ عصر) ، d3adlY (۱۳۹۰/۱/۱۱، ۱۴:۴۸:۱۴ عصر)
سلام والا من هر چي گشتم نديدم يه لطف كنيد شما دانلود كنين برا ما آپش كنيد ترو خدا بابا ما بيسواديم فارسي خودمون به زور بديم چه برسه به انگليسي . خواهشا بزاريدش خيلي لازمش دارم .
ممنون

ولي چند مشكل داره

1- وقتي روش مطالب كليك ميگه :

کد:
Not Found

The requested URL /thread-1545-lastpost.html was not found on this server.

Additionally, a 404 Not Found error was encountered while trying to use an ErrorDocument to handle the request.

2-جهات هم كار نميكنه

3- برا من لودش كار نميكنه و همچنين سرعتش !!!
نقل‌قول: سلام والا من هر چي گشتم نديدم يه لطف كنيد شما دانلود كنين برا ما آپش كنيد ترو خدا بابا ما بيسواديم فارسي خودمون به زور بديم چه برسه به انگليسي . خواهشا بزاريدش خيلي لازمش دارم .

[تصویر:  612latest_post_1.1.jpg]

دانلود نسخه 1.1 لینک مستقیم:
persiangig

قابلیت کاهش وافزایش سرعت
قابلیت تغییر جهت
قابلیت توقف
سازگار با 1.6 و 1.4
 سپاس شده توسطgoldten (۱۳۹۰/۲/۱۰، ۰۲:۰۸:۲۰ صبح) ، riches2011 (۱۳۹۰/۴/۶، ۱۳:۲۵:۳۲ عصر)
این نسخه جدید مثل نسخه های قبلی قبل از لود کامل روی انجمن کشیده میشه؟ یا نه این مشکل حل شده؟

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  پلاگین متحرک آخرین ارسالی ها Last Posts Pars 52 55,150 ۱۳۹۰/۶/۲۶، ۰۹:۳۹:۰۸ صبح
آخرین ارسال: Doodoo

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان