هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox
(۱۳۹۰/۲/۹، ۱۸:۳۵:۵۶ عصر)turboo نوشته است: این رو من می خواستم در یک صفحه جدا مثلا با آدرس site.com/chat.php قرار بدم .. امکانش هست ؟

یا تو صفحه جدایی باشه که به راحتی در دسترس نباشه ..

اگه نمیخوای همه ببینن تو تنظیماتش گروهای کاربریی که دوست دارین اینارو ببینن مشخص کن .
پاسخ
(۱۳۹۰/۲/۹، ۲۱:۱۴:۱۸ عصر)Master. نوشته است:
(۱۳۹۰/۲/۹، ۱۸:۳۵:۵۶ عصر)turboo نوشته است: این رو من می خواستم در یک صفحه جدا مثلا با آدرس site.com/chat.php قرار بدم .. امکانش هست ؟

یا تو صفحه جدایی باشه که به راحتی در دسترس نباشه ..

اگه نمیخوای همه ببینن تو تنظیماتش گروهای کاربریی که دوست دارین اینارو ببینن مشخص کن .

نه عزیز منظورم به این شکل نبود ، منظورم این هست که همه کاربرا بتونن ببینن اما فقط چت روم با انجمن جدا باشه ... لا اقل تو یک صفحه خاصی باشه که با هم دیگه تداخل نکنه .

....
پاسخ
Pars

dj-hatef

دلم نیومد به یه تشکر خالی اکتفا کنم . بسیار پلاگین مفید و بسیار آموزش کامل و جامعی بود .

من برای نصب یه چت باکس خوب ، خیلی تو این سایت جستجو کردم . اغلب با این نوع پستها مواجه میشدم که چرا یه چت باکس خوب و ساده واسه مای بی بی وجود نداره . الان که اینو طبق آموزش نصب کردم و تست میکنم فوق العاده کار میکنه و تو قسمت شکلکها و فونتها هم هیچ موردی نداره . تنها مطلبی که بود بعد از نصب پلاگین موقع فعال کردنش پیغام میداد که مربوط به این ورژن نیست که اونم طبق آموزش در هاست فایل پلاگین رو ویرایش کردم و 14 رو به 16 تغییر دادم .

از بابت وقت و هزینه ای که برای ساپورت میذارین تشکر میکنم.
انجمن آریانیک

http://aria-nik.net

http://aria-nik.com

پاسخ
 سپاس شده توسطPars (۱۳۹۰/۲/۱۱، ۲۱:۳۶:۳۸ عصر) ، dozdaci (۱۳۹۰/۳/۳۰، ۱۶:۰۶:۵۰ عصر) ، yaser0421 (۱۳۹۰/۷/۲۸، ۱۳:۱۵:۴۱ عصر)
سلام میشه یکی بطور کامل بگه چجوری چت باکس رو بالا بیارم با اموزش هایی که در صفحات قبل بود هر کاری کردم تغییری نکرد این که دستور کجا باید نوشته بشه تو کجا.
پاسخ
من پلاگین رو نصب کردم طبق آموزش
ولی همیشه مینویسه در حال بارگذاری...
[تصویر:  1307248318.jpg]
هم از نسخه 1.4 و هم از نسخه 1.5 استفاده کردم همین میشه
آدرس سایت :
persianos.net
پاسخ
(۱۳۸۹/۶/۱۰، ۰۱:۳۵:۵۴ صبح)Pars نوشته است: اگر می خواهید چت روم در تمام صفحات باشد کلمه global_header را در گزینه مورد نظر وارد کنید. اگر نه index_top

ضمن عرض تشكر از شما مدير محترم و ساير دوستان كه زحمت ميكشن و پاسخگوي سئوالات هستن ميخواستم محبت كنيد توضيح بيشتر بديد ... من به بخش قالب > Header Template > هدر رفتم و در فايل مورد نظر كلمه
global_header رو وارد كردم ولي موثر واقع نشد .. لطف كنيد بگيد دقيقا اين كلمه كجا بايستي وارد بشه ؟

ممنون
پاسخ

Warning [2] Cannot modify header information - headers already sent by (output started at /home/flashkho/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line: 1622 - File: inc/functions.php PHP 5.2.16 (Linux)File Line Function
[PHP] errorHandler->error
/inc/functions.php 1622 header
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
/global.php 55 session->init
/index.php

سلام.
اقا برای این ارور چیکار کنم؟
بازی آنلاین ورزشی فکری فوتبال بازی دخترانه موتور هواپیما تیر اندازی اکشن
بازی فکری مبارزه ا چندنفره ماشین  بازی فوتبال
پاسخ
کد php:
Warning [2Cannot modify header information headers already sent by (output started at /home/---/public_html/forum/inc/plugins/myshoutbox.php:1) - Line1622 Fileinc/functions.php PHP 5.2.16 (Linux)File Line Function
[
PHPerrorHandler->error
/inc/functions.php 1622 header
/inc/class_session.php 106 my_setcookie
/global.php 55 session->init
/index.php 

مشکل با MyShoutbox
هر کس مشکل منو داره بره به
inc/plugins/myshoutbox.php
و فاصله بعد از
کد php:
<?php 
رو حذف کنید.

problem MyShoutbox

go to
inc/plugins/myshoutbox.php
and delete space after
کد php:
<?php 

اینم صفحه ای که راه حل توش بود
http://www.geeklog.net/faqman/index.php?op=view&t=38
دوستانی که می خوان بیارن جعبه پیام و به بالای انجمن.

برن تو تمپلیت بخش
index
بعد این خط و پیدا کنن
کد php:
{myshoutbox

کپی کنن و بعد حذفش کنن.(حالا اپه می خوای فقط تو صفحه اصلی باشه بیارش بالاتر تا در جای مناسب قرار بگیره ولی اگر می خوای در همه صفحات قرار بگیره به ادامه توجه کن)

حالا برن به تمپلیت بخش
header
بعد اخر هدر اون قسمت که کپی کرده بودن رو پیست کنن.

منبع
http://community.mybb.com/thread-80332.html

این روشی که گفتم چت رو روی همه صفحات می یاره. و بهتره تو همون تمپلیت ایندکس جابه جاش کنین تا باید بالا تا فقط در صفحه اصلی باشه و در صفحات غیر اصلی نباشه.

------------------

حالا شکلک ها و پنجره چت روم تو ie کار نمی کنه.
چیکار کنم؟

تو اپرا و فایرفاکس کار می کنه.
بازی آنلاین ورزشی فکری فوتبال بازی دخترانه موتور هواپیما تیر اندازی اکشن
بازی فکری مبارزه ا چندنفره ماشین  بازی فوتبال
پاسخ
 سپاس شده توسطmr-m (۱۳۹۰/۶/۱۴، ۲۲:۴۹:۵۹ عصر) ، maryam.sanii (۱۳۹۱/۷/۲، ۲۱:۴۶:۴۶ عصر) ، yarbash20 (۱۳۹۲/۱۱/۲۷، ۱۰:۱۷:۰۹ صبح)
ببخشيد لطفا يكي جواب اين سئوالات ما رو بده ...

بعد از آپلود فايل هاي مربوط به پلاگين وقتي ميخوام پلاگين رو نصب كنم با اين خطا مواجه ميشم :

نقل‌قول: MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1146 - Table 'fhe3tywt_riches.mybb_mysb_reports' doesn't exist
Query:
SELECT COUNT(rid) as reports FROM mybb_mysb_reports WHERE marked='0'

حالا بايد چيكار كنم ؟ لطفا يكي جواب ما رو بده ...
پاسخ
سلام خسته نباشید
من می خوام بدونم این پلاگین مخصوص مای بی بی یا برای ورد پرس هم جواب میده لطفا کمک کنید
ولطف کنید یه نمونه برای دیدن چترم بزارید
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه) Pars 139 161,251 ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۵:۰۷:۵۷ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 2 مهمان