هاست لینوکس

آخرین بسته‌ی MyBB: نسخه‌ی 1.8.27 MyBB منتشر شد

امتیاز موضوع:
  • 2 رأی - میانگین امتیازات: 4.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
آموزش جامع نصب ، فعال سازی و تنظیمات پلاگین چت MyShoutbox
آقا نمیشه یه کاری کرد که وقتی رو شکلکا کلید می کنیم انتخاب بشه؟؟؟ConfusedConfusedConfused

خواهش می کنم یکی جواب این سوالا بده!!
پاسخ
 سپاس شده توسطpersiavip (۱۳۸۹/۱۲/۱۸، ۰۰:۴۲:۳۷ صبح)
سلام دوست عزیزمن ازمای بی بی 1.6.1 استفاده میکنم ولی نمیتونم چت رو رافعال کنم درکنترل پاینل چندین گزینه چت روم 1.7 ظاهرشده وقتی چت روم رافعال میکنم این اروررامیدهددرصفحه پلاگین

MyBB has experienced an internal SQL error and cannot continue.

SQL Error:
1050 - Table 'mybb_sf_shouts' already exists
Query:
CREATE TABLE `mybb_sf_shouts` ( `id` int(10) NOT NULL auto_increment, `uid` int(10) NOT NULL, `shout_msg` text NOT NULL, `shout_date` int(10) NOT NULL, `shout_ip` varchar(30) NOT NULL, PRIMARY KEY (`id`) ) TYPE=MyISAM

Please contact the MyBB Group for support
پاسخ
خیلی ممنون اقا مهدی دمت گرم مشکل حل شدفقط درصفحه انجمن لودنمیشه وبایدصفحه جداگانه ای باز کنی اگه راهی بلدی درست شه ماراهم بهره مند ساز عزیزم
پاسخ
نقل‌قول: آقا نمیشه یه کاری کرد که وقتی رو شکلکا کلید می کنیم انتخاب بشه؟؟؟

خواهش می کنم یکی جواب این سوالا بده!!
دوستان یعنی کسی جواب این سوالو نمیدونه منم رو همین موندم الان مدت ها هستش...[تصویر:  icon_cry.gif]
پاسخ
سلام منم در مورد بالا مشکل دارم و خیلی نوشته های چت رومم ریز شده چرا!؟!؟!
پاسخ
(۱۳۸۹/۶/۱۰، ۰۱:۳۵:۵۴ صبح)Pars نوشته است: اگر می خواهید چت روم در تمام صفحات باشد کلمه global_header را در گزینه مورد نظر وارد کنید. اگر نه index_top

کدام گزینه و کجا؟
چون من هم قصد دارم بالا بره
پاسخ
برید : پوسته ها و قالب ها >> قالب مورد نظر >> header template از اونجا هم قالب header پیست کن متغیرشو !!

موفق باشید
پاسخ
خیلی ممنون.
فقط راهی وجود نداره که مثلا هر روز یا مثلا هر هفته خود بخود پیامهای پاک بشن ؟ و مجبور نباشیم هی بریم تو پی اچ پی مای ادمین و دستی پاکش کنیم ؟
پاسخ
برای قرار دادن چت باکس در بالای هدر global_header رو از کجا تغییر بدم هر چه گشتم نبود ؟ لطفا بطور کامل راهنمایی کنید .
تيم امنيتي ايران هك

شاگرد هستيم سايت خودمون نيست Big Grin
پاسخ
(۱۳۹۰/۱/۱، ۱۱:۵۳:۰۳ صبح)maxman نوشته است: برای قرار دادن چت باکس در بالای هدر global_header رو از کجا تغییر بدم هر چه گشتم نبود ؟ لطفا بطور کامل راهنمایی کنید .

با سلام

لطفاّ اساتید در رابطه با global_header بیشتر توضیح بدید

نحوه قرار گیری- در کدام خط و کدام عبارت

مرسی
پاسخ

موضوع‌های مشابه…
موضوع نویسنده پاسخ بازدید آخرین ارسال
  آموزش جامع نصب پلاگین MyBB (افزونه) Pars 139 160,626 ۱۳۹۸/۱۰/۲۵، ۰۵:۰۷:۵۷ صبح
آخرین ارسال: shapor zangena

پرش به انجمن:

کاربرانِ درحال بازدید از این موضوع: 1 مهمان